GalantWeb

Reálný maximální výkon motoru 4G93

Offline Pepe

 Drát na nerez a argon. :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

Nevíte někdo když chci objednávat ojniční ložiska jsou na všech stejné vytáhl jsem jedno a je to "2"


Offline Drak

v 99% jsou všude stejná. Nevím, kdo by brousil na klice každy zvlášt i kdýž se dají najít umělci.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline grafik

Díky, myslíš že má cenu měnit i ložiska na klice ? A vyznáš se v označení na bloku motoru ?


Offline Drak

na 4G63 ty čísla znamenají toto, ale zaleží z jakého období ten motor je.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline grafik

zhnilé je úplně všechno  :angry:


Offline grafik

Tak začíná být zase teplo tak jsem se vrhl na Zabijáka a že bych konečně mohl poskládat motor ale zase nevím jak je to s těma ložiskama, Mitsubishi nabízí tři druhy to je asi podle přesnosti ne ? ale já chci koupit tyhle http://www.zitec.cz/cz-detail-647567-acl-race-loziska-4g93-dohc-1.8-16v.html a ty jsou pouze jeden druh tak jak mám vědět jestli budou pasovat neřešily jste to někdo ? zatím jsi hraju s pístama  :evil:


Offline Pepe

 Nechci ti do toho kecat , ale rozměr lože se odvíjí od rozměru kliky po přebroušení , tedy obkročný mikrometr a zjistit co tam máš dát . Ale záleží na stavu povrchu klikovky .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik


Offline Pepe

Jak jsem psal , záleží na povrchu , který bude v loži . Ten by měl mít hrubost v tisícinách - bez rýhy .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

Když koukneš do jejich katalogu http://www.aclraceseries.com/catalog.html tak ložiska maj ve standardním rozměru a o 0.25mm menší pro zbroušenou kliku. Ale to je právě ono. Výrobce pro to co oni maj jako standard může mít 3 tolerance zbroušení klikovky a rozměru ložisek.
V jakym stavu máš klikovku a ložiska? Pokud je klikovka OK tak bych sehnal podle tolerance vyznačený na motoru originální ložiska.
Hlavně nezapomeň na nový šrouby a utáhnout přesně podle manuálu a taky to seskládat s ojnicema a pístama na stejný místa - je to tak vyvážený.

Blízko bys měl mít http://www.cernohorskytuning.cz/ Ten dělá i ložiska, vačky, zvyšování výkonu.
Tak jestli by nebylo rozumnější to dát do kupy s profíkem.
Já bych při tý příležitosti určitě nechal zbrousit hlavu a blok a ten asi i snížit ať se zvedne komprese a pak ty koníci opravdu přibydou. Jen pak můžeš zapomenout na provoz na Natural 95. Což ale nevadí když se dá E85 sehnat skoro všude.
A fakt držm palce ať to dotáhneš do zdárnýho konce
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline grafik

Zabiják se pomalu rýsuje  :mellow:


Offline Sir Dag

pěkný..ale na mě už moc práce...ikdyž bych něco takového rád..ošetřit kasli...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline grafik

Dlouho tu nic nepřibylo tak jsem něco hodím a zároveň se zeptám má někdo zkušenost s adapterem pod olejový filtr ? chci olejový chladič, jen mám docela obavy cpát něco do cesty mazání.