GalantWeb

Sirova stavba / přestavba od Daga

Offline Pepe

Jak vidíš, někdo si řekne ...na co ručka . ](-: ](-: ](-:     Někdo tady hledal plech pod zadní - ruční brzdu.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

To byl nějakej tuner a chtěl snižovat neodpruženou hmotnost :laugh:
Zřejmě tam má automat nebo věří že při parkování na kvalt zařadí vyždycky správně a nevyskočí.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

Tak jelikož se diskuze rozjela v nesprávném tématu přesměruji ji opět sem :)

Takže jak se tu již říkalo. Někdo mi řekne na mé tvrzení "mám zrezlý spodek" svoji úvahu "tak to vyvař a vlastně proč? vždyť to máš vyvyřené."
No jo. Jenže to prostě dělal debil takže vyvařil jen jeden práh a na druhý "zapoměl" (se mi přiznal sám, že se na to vykašlal). Nu a tu stranu co vyvařil udělal tak na hovno, že se může předělat. Jo a lemy samozřejmě taky v prdeli. Samozřejmě mě to stálo nějaký peníz...
Takže na tvrzení jenom to vyvař a máš hotové auto moc nevěřím. Očekávám zklamání a to, že to opět někdo posere. Jo a taky, že příjdu zas o balík peněz.

Takže se tu teď ptám zda máte někdo fakt hodně šikovného, ale hodně šikovného človíčka na dělání podvozků z hlediska svařování?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Majk MG

dagu upřímě kašli na to ...vím je to škoda viz. moje blbost co mě stala 20 tisíc. vím že jsi v tom autě utopil dost peněz ale fakt se ti vyplatí počkat našetřit nějaké peníze a stávajícího prodat za pár tisíc a koupit si topovku z DE na kterou budeš hrdej :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
dagu upřímě kašli na to ...vím je to škoda viz. moje blbost co mě stala 20 tisíc. vím že jsi v tom autě utopil dost peněz ale fakt se ti vyplatí počkat našetřit nějaké peníze a stávajícího prodat za pár tisíc a koupit si topovku z DE na kterou budeš hrdej :)
Doporučuju,to, co Majk. :mellow:


Offline Pepe

Stejnou věc jsem Dagovi říkal osobně při srazu . Vrazil do auta kopu peněz , vím podělali to "machři" na kastli i laku , tak bych nějakou dobu jezdil , abych alespoň "užil" peněz do auta vražených , našetřil a koupil něco jiné . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

dagu upřímě kašli na to ...vím je to škoda viz. moje blbost co mě stala 20 tisíc. vím že jsi v tom autě utopil dost peněz ale fakt se ti vyplatí počkat našetřit nějaké peníze a stávajícího prodat za pár tisíc a koupit si topovku z DE na kterou budeš hrdej :)

Pokud budes mit stesti. pokud ne, tak do toho spadnes znova. Ja se byl koukat po par autech, z venku vonafka jak svin,ze vnitr taky super....ale nahnily lemy, nahnily celo, nahnila podlaha....a muzes zacit znova. Proto si ten svuj srot drzim, protoze uz to bylo tolikrat rozebrany, spousta veci vymenena....
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

taky uz to bude 20 000,- mozna 25 000,- . To byly zadni lemy, pak predni celo ted to bude prah + podlaha. Takove ty blbbinky, jako svicky,brzdy...to nepocitam, to je spotrebak to sezere kazdy auto.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

Já jsem v tom 20 auto a nějakých co jsme počítali, tak přes 40 tisíc další investice...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

a pak se mě divíte, že se bojím někam dávat auto když vidím tohle....
Ten červený kroužek ukazuje kde má být normálně zadní kolo
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Instalováno již v sobotu .-)
Jo a ještě ručku jsem si tam dal Nardi
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Jo , tohle můžeme, to jim sluší. :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeníček

ježiš vy z toho budete mít pasácký auta ne?  ^_^
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Drak

jo ten nardi, to je takové kolo jako do parníku :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

Je to luxusní kolo do parníku :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Overlord

Instalováno již v sobotu .-)
Jo a ještě ručku jsem si tam dal Nardi

Ahoj, k čemu je tam tá páčka v pravo ?  -_-


Offline Sir Dag

Tempomat....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue