GalantWeb

Klubová trička

Anketa

Jaký naávrh na klubové triko?

Návrh od in4mator
2 (25%)
Návrh od Werewolf66
6 (75%)

Celkem hlasovalo: 8

Hlasování ukončeno: 23.12.2015 - 06:31:39

Offline Werewolf66

Hugáč: můžeš být trošku konkretnejsi?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Že by to mohlo mít rozměr 95 x 95 mm ? :D   Umístění u srdíčka na levé straně ..
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


guest2672

  • Host
Že by to mohlo mít rozměr 95 x 95 mm ? :D   Umístění u srdíčka na levé straně ..
nebo na pravé straně abych měl dvě a klidně těch 95x95mm a až mě bude někdo honit abych mohl přepnout  :-D


Offline Werewolf66

tak to vidim tak, ze vytlacim ty dve tricka pro ty co si rekli, a vykaslu se na to. Ja to pro penize nedelam....ale pro srandu kralikum taky ne.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Trewor

Nabídl jsi prst a divíš se, že vlci chtěj celou ruku :-)
Jestli bych tedy mohl, tak auto od tebe a nápis Galantweb jako chtěl Drak, taky eMko
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline ondraseek

udelej pak jeste sedan mam urco zajem ale dal bych tam napis galantweb a treba 2.0 16v oznaceni motoru me prijde zbytecny
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Werewolf66

tak zbylo trochu casu:













casem snad dopadne i ten sedan a chtel bych i kulatyho.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline ondraseek

ok super sedana beru
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline pol252

Já bych určitě bral triko kombi 6A13 ;-)


Offline Werewolf66

obednavam tricka, kdo co chcete, napiste mi do SZ, velikost, co a adresu. Cena je 300kc/tricko + posta
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Majk MG

můžeš mi vytisknout tohle ? popřípadě to zkus upravit jestli se ti to nezdá :) aby to bylo úměrné tričku díky. 1 ks velikost L barva černá


Offline Werewolf66

ty mas sedan jo, no super :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


guest2672

  • Host

Offline Werewolf66

takze, nezapomel jsem na vas, jen valcim s tiskarnou. Bohuzel sem koupil asi spatnou penetraci, takze barvy jsou trosku tmavsi, takze bila neni uplne bila ale je do sediva. A jelikoz mam vytisteny vsechny co chteli kombika, protoze s tim nejsem moc spokojeny a tak je finalni cena 250kc za kus.

tady je seznam lidi co mam hotovech:

Pepe
Pol253
Misak
Berzelius
Trewor

snad to bude videt (s bleskem a potme nic moc)

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Neváhej a pošli na danou adresu .Peníze na konto nebo dobírka ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

jak chces, treba na ucet, je s tim min vyplnovani na poste
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Berzelius

Ok.Napiš sem nebo do SZ číslo účtu a co nejdřív posílám.


Offline ondraseek

az budes mit sedan beruu  :D
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Sir Dag

Dámi a pánové...povedlo se mi následující.. vyjednal jsem super návrh mikyny či trika
Tak mi řekněte váž názor.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206