GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 286185

Offline Pepe

 Ne, ne ,   Jsou kluci kteří potřebují výměnu toho prostředního dílu a k tomi teda i konec .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline grafik

Ne, ne ,   Jsou kluci kteří potřebují výměnu toho prostředního dílu a k tomi teda i konec .
pepe tady se to řešilo http://www.galantweb.com/index.php/topic,727.msg49067.html#msg49067


Offline Pepe

Díky , na to jsem si nevzpoměl . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Sir Dag

je tam ramecek..to ovladani se da z neho dostat..nebo to proste odsroubujes...nebo..vynd as cely fukar :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Tohle jsem dal pod rádio -
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356

Offline Pepe

 To Bayern - výměna řemenů
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Bayern


Offline Pepe

 K tomuto spínači hledej kablík - asi bude kousek chybět
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Díky Pepe,zatím mě po 60ti km žlutá kontrolka přestala svítit.


Offline Pepe

 Když se daří .... tak to má být  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Bayern

Chlapi škody jsou docela velké, viz. obrázky, do olej. vany chybí zřejmě žlutý a hnědý kabel (protože má dva konektory) a co s tím černým který teoreticky vede nad filtr do toho závitu, ovšem je na to potřeba speciální naráží


Offline Pepe

 1. všechno důkladně odmastit  - koukám , že někde kolem rozvodů  :undecided: prosakuje dost oleje .
 2. v čidle tlaku oleje  nad filtrem je závit pro krátký šroub . Na ten se nasadí plochý konektor -táta - a na kabel konektor -máma-  . Tam , kde jsou kabely přerušeny , navlékni smršťovací bužírku a spoj letováním - pájkou .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Bayern

Ano ano už jsem to všechno vyčistil, ale nerozumím tomu cidlu tlaku oleje, jak je olej.vana tak tam je konektor na dva kabely a ty jsem.již zapojil a červená kontrolka zase svítí, zbývá už jenom poslední kabel dlouhý černý -ale nerozumím jak to do toho zapojit, no ono spíš nemám onen plochý konektor :(