GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 285772

Offline Venda_K

Stojí,to jo,ale pak tě nesmí nikdo nabourat,Pepe a jiní,by mohli povídat.
A právě pro to si dám dozadu tažné z druhého Galanta, kterého mám na díly. Jen si pak dojedu na STK nechat tažné zapsat do TP.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Dneska jsem toho moc neudělal. Většinu času jsem strávil vydlabáváním lepenky (ipy) z toho pravého podběhu. Myslel jsem si že tam teda drží víc. Dám tam radši tu gumu, kterou mám na druhé straně. Budu mít klid na duši.  :angel: Potom jsem vyndal koleno výfuku s katalizátorem. U toho jsem zalomil jeden svorník do svodů. Naštěstí kouká tak 1cm ven. Takže přivařit matku, a pak se ho pokusit vytočit.  ](-:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Co vše udělat na 3D tiskárně? Třeba podávací kladku pro CO2 s drážkou 1mm, když ji nemáte doma  :-D
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Je někde na Galant webu schéma zapojení hadiček, které vedou od motoru dozadu k nádrži (benzínový přívod, zpátečka s odvzdušněním) a s brzdovými hadičkami? Abych věděl, jak to mám zase pozapojovat. Než se pustím do odpojování. Vadí mi při broušení.
« Poslední změna: 08.05.2018 - 12:18:40 od Venda_K »
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Myslím si, že jsem broušení učinil za dost  :mellow:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Venda_K

No,máš výdrž,sečetl jsi hodiny?
Hodiny neřeším, hlavně aby práce šla od ruky :)  :evil:
A zítra sem dám foto toho jak mi to vypálili v práci. Jsem na to zvědav, ale mám odpolední, takže to bude někdy k večeru.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A jak děláš na tom novým dílu ty prohlubně nebo vypoukliny?


Offline Venda_K

A jak děláš na tom novým dílu ty prohlubně nebo vypoukliny?
Neblázni, to tam nebude. Bude to pěkně z rovného plechu. Vždyť ty prohlubně a vypoukliny jsou jen okrasa. Nechám si je vyrobit tak z 2 až 2,5mm plechu. Na ty vypoukliny mají vyroben nějaký lisovací přípravek. Který dají do lisu, navrch plech, a pak už jen stisknou tlačítko. Lis sjede dolu a vylisuje plech podle předlohy. Ono vylisovat 0,6mm plech a 2 či 2,5mm plech je něco úplně jiného. Originály jsou z toho 0,6mm.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo,bude to asi ke zpevnění tenkýhp plechu,když to vyrábíš skoro z plocháče ,tak asi nebudou potřeba.


Offline Venda_K

Co vy na to?  :mellow: Tl. mat. je 2mm.
« Poslední změna: 09.05.2018 - 18:10:16 od Venda_K »
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

 Šikula - stačil 1,5 mm plech . Nedělej z toho tank . Ještě jedna věc mě napadla - tam , ke ti zůstanou dutiny mezi plechama, bych poslal něco na dutiny , jinak ti to tu 0,6ku sežere a nebude nic nosné .
 Uvaž , jestli by nebylo k dobru věci pověsit do návodů a manuálů tvůj soft na vypálení detailů . Vím že je to z tvé hlavy  know-how , ale zeptat se můžu . :undecided:
« Poslední změna: 09.05.2018 - 18:02:30 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Uvidíme co s tím zmůžu Pepe.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

 V řešení je i osazení Led pásu jako blinkr -------------- není to pro můj vůz .
« Poslední změna: 11.05.2018 - 10:10:42 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Obroušeno mám na 100%. Teď jdu na vyřezávání a kreslení.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Bayern

Tak jsem dneska konečně vyměnil ten spínač tlaku oleje, ale po zapojení tří kabelů (černý na spínač, žlutý a hnědý na konektor dole do olejové vany) ale kontrolka oleje mi neustále svítí  :roll:  :angry:


Offline Venda_K

Tak jsem dneska konečně vyměnil ten spínač tlaku oleje, ale po zapojení tří kabelů (černý na spínač, žlutý a hnědý na konektor dole do olejové vany) ale kontrolka oleje mi neustále svítí  :roll:  :angry:
Málo oleje? Třeba ti plovák zůstává viset? V tom případě by jsi musel minimálně vypustit olej a vymontovat plovák a zkontrolovat jej. Špatně zapojené kabely? Možností je hodně. Začal bych metodou vylučovací a od nejjednodužší po nejnáročnější.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Bayern

olej můžem vyloučit hned, ten jsem kontroloval jako první a kabely jsem zapojil úplně stejně jak byli. mě před pár měsíci prdl drážkový řemen co pohání altík a vodní pumpu. Jinak motor jede v pohodě, ještě mě napadá že bych mohl zkusit přehodit žlutý a hnědý drát... ale před prasknutím řemene byl hnědý drát blíže k motoru  -_- .... plovák je v olejové vaně ?  :-D
« Poslední změna: 12.05.2018 - 19:27:41 od Bayern »


Offline Venda_K

olej můžem vyloučit hned, ten jsem kontroloval jako první a kabely jsem zapojil úplně stejně jak byli. mě před pár měsíci prdl drážkový řemen co pohání altík a vodní pumpu. Jinak motor jede v pohodě, ještě mě napadá že bych mohl zkusit přehodit žlutý a hnědý drát... ale před prasknutím řemene byl hnědý drát blíže k motoru  -_- .... plovák je v olejové vaně ?  :-D
Tak zkus dráty jako první možnost, a pak vypustit olej, vyšroubovat ty 4 šrouby na boku vany a následně vytáhnout plovák / čidlo do boku. Zkontrolovat ho, popřípadě očistit. Vrátit zpět, nalít olej a vyzkoušet.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

Bacha na povolování těch 4 šroubů . Jeden urveš a máš vystaráno  ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001