GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 285805

Offline Venda_K

Tak jsem zpracoval ve své malo výrobě další část k vyvaření. Pozná někdo odkud pochází díl?
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline grafik

kapsy z kufru, bože to jsi měl tak moc zhnilé ? tak moc to nemám ani na kulatém galantu  :angry:


Offline Venda_K

kapsy z kufru, bože to jsi měl tak moc zhnilé ? tak moc to nemám ani na kulatém galantu  :angry:
Pravda, neměl, ale tahle strana je u výfuku a když už auto mám obroušený a vidím co vše už jsem na něm udělal a co za slinu ten plech je, který ke všemu je napaden korozí v místě největšího namáhání (myslím teplo z výfuku + sůl v zimě). Tak jsem si řekl že je škoda stříkat na něj barvu za několik tisíc, když teplo a sůl mohou po několika letech udělat svoje. Ve finále by jsem si říkal, že jsem vůl a ten plech nevyměnil, když jsem dělal spodek, a proto jsem se rozhodl starý plech vyměnit za nový. Sice mi tento zásah prodlouží dokončení, ale já nikam nechvátám a hlavně budu mít klid na duši ;)

P.S.: Jestli mě nějaký č***k naboří na zadek, tak z něj sedřu kůži !  :laugh: :laugh: :laugh:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Bayern


Offline Venda_K

:angel:
Kde máš lízátko  ](-: ](-: ](-:? Kde je??? Jak jsi to sem mohl dát bez něj?  :big grin: :big grin: Styď se! Tohle je na nahlášení adminovi!!!  :laugh: :laugh:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
lízátko je kousek nad světlem . Ty špatně vidíš???? Je zakryt kouskem černé látky těsně pod dělící čárou ......



Offline Sir Dag

:D :D :D :D Brutal Bobr...... dobře ty :D :D D

Dlouze jsem se takhle nezasmál....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
rJsem rád že jsem rozesmál, neb smích je lék na vše :) Nicméně vážně tam to lízátko je  :P


Offline Vojtíí

Tady jsou ještě fotky motorového prostoru. :) od toho dovozu na stříbrnáka v Praze :) -_- -_- -_-
Jeden blázen do Galanta.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

když se podíváš na spoj..tak tam začíná něco prolézat. Takže nebyl stříknutý bodýčkem ze spoda..Jako jasně..stav je to výborný, dle tété foto..Avšak mě chybí dalších fotky citlivých částí (i jiných v přední části). Jako tváří se hezky a určitě to je zajímavý kousek a určitě bych jej bral jako své první afto..moje první dva byly na tom dosti hůře. :D Jen jsem asi už zhýčkaný tím, že jsem viděl lepší kousky :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Venda_K

Sem přijdou ty držáky pro ty lanovody ruční brzdy. Ano, ještě mi chybí přivařit matky.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Tady to jsem udělal dneska + přivařil ty držáky pro lanovody ruční brzdy a matičky na ně.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Werewolf66

Ten chlapec je dabel :evil: :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Venda_K

A je to tady. Tento model by měl pasovat do originálních 15" kol Mitsubishi pro vozy Galant VIII Generace.

Lze také vytisknout znak jako vystouplý. Viz. přiložené výstřižky.

Když si s tím člověk pohraje, mohla by vypadat ve finále takhle. Viz. obr. 03.
« Poslední změna: 08.07.2018 - 10:03:25 od Venda_K »
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031



Offline Jeníček

vypadá to famózně! lze vytisknout i dvoubarevně, viz ta poslední fotka?
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Venda_K

vypadá to famózně! lze vytisknout i dvoubarevně, viz ta poslední fotka?

Ano
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Bayern

nemá někdo - nebo nevíte kde bych mohl vzít tyto mlhajdy ?