GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 285928

Offline Jeníček

Ale jo, ale takle je tam vše akorát decentně vidět :-) a už jsem hned začal vymejšlet jak to dodelat na ty ve dveřích, jenže tam bude potřeba více kouzlit... :angry:
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
koupil jsem u číňana tenhle stábl,dal jsem ho bez kondíků do fokuse na spz a maká.Dělaj i verzi na 5 voltů.
https://www.ges.cz/cz/lm2940ct-12-GES05001279.html
« Poslední změna: 22.07.2018 - 22:14:11 od Rob »


Offline Venda_K

Tak jsem popostřík.  :-D
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031



Offline Sir Dag

mě spíš zajímá jak dlouho to vydrží než rez zase proleze... u mě to vydrželo rok....ale tak u mě to bylo nahouby udělaný..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Venda_K

mě spíš zajímá jak dlouho to vydrží než rez zase proleze... u mě to vydrželo rok....ale tak u mě to bylo na houby udělaný..
To mě taky zajímá :D
Tak snad se mi to povedlo

Odrezovač s taninem od společnosti Worko (3x stříkáno)
Dvousložková základovka HB Body 989 (jedna vrstva ze tří nanesena, teď budu ladit nedostatky)
Dvousložkový plnič K2 Pur (taky dám tři vrstvy)
Dvousložkový vrchní polyuretanový email (taky tři)
A na to vše ochranná vrstva od Dinitrolu proti oštěrkování (taky dám tři)
Takže si myslím, že mě přežije :D

Taky se s tím seru dobu.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Sir Dag

To jo..to je velmi dobrá ochrana...Otázkou je jak moc byla mezikristalická koroze v materiálu.:ALe myslím si, že jsi to ošetřoval dostatečně..já osobně bych se bál občas úbytku materiálu při broušení, ale jako výsledek to evidetně stojí za to..na dalších deset let máš pokoj.. .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Venda_K

To jo..to je velmi dobrá ochrana...Otázkou je jak moc byla mezikristalická koroze v materiálu.:ALe myslím si, že jsi to ošetřoval dostatečně..já osobně bych se bál občas úbytku materiálu při broušení, ale jako výsledek to evidetně stojí za to..na dalších deset let máš pokoj.. .-)
Brousil jsem to jen kartáčem do rozbrusu a to 2x prvně při odstraňování starého nátěru a po druhé to bylo kvůli tomu. Že nebyl čas to zastříkat a rez se rozlezla zase. Tak jsem si řekl, že když už jsem tak daleko tak znovu, vzal jsem ta nejvíce napadená místa, která zase vylezla pěkně do leskla a hned na to odrezovač. Ještě před broušením jsem ho vyvařil a vystříkal dutiny. Protože jsem stříkal před 5 lety do dutin olej a odrezovač s ním poté vytékal ven. To by byla dvojí práce. Nechat si odrezovačem s olejem zamastit obroušené plochy. To by jsem byl  ](-: :D
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Tak už se blížíme do finishe.  :evil:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pěkný,zkus to pak vyfotit po zimě.Ale asi změna nebude žádná.


Offline Venda_K

Pěkný,zkus to pak vyfotit po zimě.Ale asi změna nebude žádná.
Tam přijde ještě 2x plnič (z důvodu vrstvy ne krásy) a 2x vrchní polyuretanový email a na to ještě dám 2x Dinitrol proti oštěrkování a zadní nápravu s nádrží mi dneska opískoval na což jsem hned po převzetí odvezl pod rampu a hned pěkně odrezovačem stříknul a jak pěkně zčernaly. Zadní nápravu jsem ještě po odrezení vyvařil a dal jsem do ní kolečko s oválem, protože při vyndavání řídícího ramene, jsme ve středovém nosníku poničili díru (viz. fotky výše). V práci jsem si nechal z 2mm plechu vyříznout kolečko v němž je díra, ve které chodí středící šroub, který centruje sbíhavost kol. Viz. obr. . No a pokud mi tam nepůjde rameno z toho důvodu že jsem zmenšil prostor. Tak jsem připraven 2mm na rameni (silentbloku) ubrousit. Na funkčnost to podle mě nebude mít vliv ;) Hlavně, aby šlo zlehka dovnitř. Nechci si kvůli tomu poničit barvu :D Natož roztahovat nosník. Pak by nemuseli sedět rozměry a sbíhavost by mi asi ani neudělali, což nehodlám riskovat.
« Poslední změna: 27.07.2018 - 22:02:48 od Venda_K »
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Je to fakt hodně vrstev,mě by se to asi "zdrclo" (ta "barva").


Offline Venda_K

Je to fakt hodně vrstev,mě by se to asi "zdrclo" (ta "barva").
Teď jsem tě nepochopil. Zdrclo? Co tím myslíš? :o
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jedna vrstva na druhé a další a další,.... a pak to udělá "vlásečnice" jako,že se barva srazí a už není hladká.


Offline Venda_K

Jedna vrstva na druhé a další a další,.... a pak to udělá "vlásečnice" jako,že se barva srazí a už není hladká.
Kdo to tam kdy uvidí? Kromě chlapa na STK? :D Beztak to neuvidí ani on, protože tam bude ten gumoasfalt od dinitrolu :D A v těchto 30°C vedrech to je do druhého dne suché. Myslím si že to nebude problém. I když riziko těch vlásečnic tam je.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Venda_K

Máš pravdu,je to jen podvozek a ne třeba haubna. :-D
Přesně moje řeč. Tam se nešetří ;)
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Už jen doladit nedostatky po montáži.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Zbytek.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031