GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 286142

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Tohle číst... vždy brada dolů. Takový práce.

Kdo umí - umí, kdo neumí ten ....  ](-:  :laugh:


Offline Venda_K

Tak jsem ho přeci jen našel  :mellow: , teď se k němu jen dostat  ](-:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

 Šikula :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Tady do toho relátka se nepodívám. Je celé zalité v plastu. Když jsem ho držel v ruce a i přes to bylo napojeno na kabely necítil jsem žádné cvakání ani vibrace. Pokud vůbec něco takového relátko vydává. Dá se nějak změřit na odpor? Nebo napětí?
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

 Mělo by to být klasik spínací rele  - objednat podle čísla
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Mělo by to být klasik spínací rele  - objednat podle čísla
Našel jsem tohle, a podle toho jsem změřil i odpor v relátku, který činí cca 75 až 78 ohmů. Takže kdybych do těch vlevo pustil elektriku, tak bych pak mohl změřit i napětí. Pokud napětí nepůjde změřit => vadné relé. Pokud půjde => relé je v pořádku. Má to háček. Který je + a který -  ???  ](-: Nebo je to jedno? Možná bych to mohl zjistit podle FEMALE svorkovnice, tam by jsem viděl který vodič je který a podle jejich barvy připojit autobaterii, a pak měřit. Ve finále bude jednodužší připojit relé zpět a nějak do svorkovnice napojit zezadu drátky, přes které by jsem proměřil napětí.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

 V tomhle ti nepomůžu , jsem elektrolevák  :-D   .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dostal jsem 2 spreje,1 se může "svařovat" , k čemu to je?


Offline Pepe

 Barvy a směsy pro nanesení na kov a následné svařování - ochrana kovů .
« Poslední změna: 22.09.2018 - 22:15:24 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Barvy a směsy pro nanesení na kov a následné svařování - ochrana kovů .
Ze začátku mě napadlo, že by se mohlo jednat o sprej do hubice hořáku, který tvoří ochranu proti kuličkám, ale po přečtení obalu mě napadlo, že by se mohlo jednat o sprej, který nastříkáš na svařovaný plech před svařováním, a jakmile začneš vařit tak zabraňuje vzniku vodíkové nemoci a tím pádem zvyšuje odolnost svařence proti korozi v místech blízko svarů. Nikdy jsem se s ničím takovým nesetkal, tak nemohu soudit.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Vývoj běží dopředu , kopa věcí před pár lety nebyla na světě .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Tohle celé chce vyměnit.  ](-:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

 Fakt to nejde rozdělat ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Fakt to nejde rozdělat ?
Nemyslel jsem to tak že to nejde rozdělat. Jde to rozdělat, ale těžko. Bojím se, aby mi něco neprasklo pod rukama. Přeci je to jen kus plastu, ale když se dívám na celý válec v bazaru, tak to i přes to zkusím. Nové čerpadlo kolem 314Kč a když už tam budu tak rovnou vyměním i palivový filtr, který stojí taky kolem 332Kč. Tak uvidíme, zítra po práci na to vlítnu a když se mi to povede rozdělat, tak jen objednám díly vyměním, složím, osadím a vyzkouší se. Držte mi palce.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Tak jsem to rozdělal a ve finále mě to stálo 2,5h. Příčina? Vlhkost nebo kontakty nedrželi řádně v sobě, ale kde to bylo. To vše je umístěno přímo v nádrži. Mám docela strach. Když je takový kontakt přímo v nádrži u benzínu. Co to bude dělat v budoucnu. Dokonce bylo i vidět na svorkovnici jak je vyhřátá (trochu černá) oproti okolnímu bílému plastu. Snad to nic neudělá, ale byli jsme to projet a pán si myslí, že mu to dokonce jede i lépe. Pro představu přikládám fotky.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

 Zkuste sehnat jiné čerpadlo, ale jsi šikula :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Zkuste sehnat jiné čerpadlo, ale jsi šikula :mellow:
Čerpadlo? Nebo celý ten válec? Na kterém je umístěn plovák, palivový filtr se samotným čerpadlem? Že by už čerpadlo odcházelo? A tím se tvořilo přepětí a pálí se kontakt?
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Tak to měl pán i s ohříváním směsi :) prý je to dobrý v zimě  :laugh:  ](-:

Je to jednoduchý, pokud byl kontakt "načatej" - zvýší se přechodový odpor - na kontaktu se průchodem proudu začne tvořit teplo - tím se opět zvýší odpor atd. Čerpadlo samo o sobě nemusí být špatný.

Ale je fajn jezdit s pocitem, že máš něco takovýho u benzínu  :laugh:

Jak se říká u elektrikářů: střídavý proud zabíjí, stejnosměrný zapaluje :)


Offline Pepe

Jo,jo ,   překabelovat - což se ti asi nepovede sehnat nové konektory , ale s "novým" válcem z bazaru by se něco udělat dalo .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001