GalantWeb

Upgrade

Offline Drak

nečekaně v noci proběh přechod na poslední verzi fora a s tím i předělaní všech dalších funkcí. Některé jako downloads a články budou později. Žádná data se neztratila ale sem tam jsou texty v jiné řeči a nebo chybí. Ty, o kterých vím postupně opravím a když najdete nějakou chybu a nebo nebude něco fungovat, tak mi to sem napište. dík
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
nečekaně v noci proběh přechod na poslední verzi fora a s tím i předělaní všech dalších funkcí. Některé jako downloads a články budou později. Žádná data se neztratila ale sem tam jsou texty v jiné řeči a nebo chybí. Ty, o kterých vím postupně opravím a když najdete nějakou chybu a nebo nebude něco fungovat, tak mi to sem napište. dík


 no na mě je to moc světlí....a proč to vlastně proběhlo nečekaně...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Téma nebo diskuze, které hledáte buď chybí, nebo leží mimo Vaše možnosti.

 to nějak nechápu....asi sedim blbě...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

protože už to generovalo přes 300 chyb denně a než to opravovat, tak raději do nového, který je zatím bez chyb.

Nějaký tmavší skin bude, jen nějak není inspirace a přemalovávat starší je na dlouho.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

Téma nebo diskuze, které hledáte buď chybí, nebo leží mimo Vaše možnosti.

 to nějak nechápu....asi sedim blbě...

hledáš něco, co tu není a nebo tu je a nemáš přístup abys jsi to mohl vidět :D  a poposednutí ti nepomůže :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline LivArt

Když si otevřu nějaký téma, tak odsud nemůžu vyhledávat, nic to nenajde.


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
čísla stránek...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

chyba nalezena - ono to ukazuje počet odpovědí od začatku na konkrítní stránce a ne počet stránek, musím přepsat vzorec na přepočet :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
chyba nalezena - ono to ukazuje počet odpovědí od začatku na konkrítní stránce a ne počet stránek, musím přepsat vzorec na přepočet :)

 Je vidět že správce (jsi) ten právý člověk .... kdyby to dělal náš kocour bylo by to jinak...Draku klobouk dolu.... ale kurvník ta barva mi nějak nesedí....ta fialová jde ale tej bílej je tam nějak moc... hele a to musim pokaždý domu když chci zobrazit nepřečtený témata...?nebo sem uplně blbej... ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

ne nemusíš, nahoře v pravo maš dvě volby,
Nepřečtená témata od poslední návštěvy - to jsou nová temata od posledního přihlášení a přečtení
Nepřečtená aktualizovaná témata - to jsou nové odpovědí v existujících tématech od posledního přečtení.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
ne nemusíš, nahoře v pravo maš dvě volby,
Nepřečtená témata od poslední návštěvy - to jsou nová temata od posledního přihlášení a přečtení
Nepřečtená aktualizovaná témata - to jsou nové odpovědí v existujících tématech od posledního přečtení.



ach jo .... takže musim víc koukat a pak se blbě ptát .....kurva drát ..... ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:(ten smajlík se hodí)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

Po dlouhé době upgrade z důvodu přechodu na PHP7.2 Za 9 let se scriptovací jazyk trochu změnil a i z bezpečnostních důvodů bylo potřeba upgradovat.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline danmickaa

Na hlavní stránce vpravo - poslední příspěvky.. U každý fotky jsou scrollovací šipky, ty by tam bejt nemusely.. možná ani ten obrázek profilovky ne.. Je to takový rozházený.. Možná by to vyřešil širší sloupec.

Jinak se mi líbí, že když něco hledám, tak nemusím 5 vteřin čekat, než můžu hledat znova, ale štve mě, když se chci vrátit na stránku předchozího vyhledávání, tak mi vyskočí stránka "Potvrdit nové odeslání formuláře". Jinak k tomu nemám co říct, jen ještě to, že asi po půl minutě vyskočí nahoře v chatu  id="bigshout">


Offline Sir Dag

Urcite budu mit jednu technickou. V minulosti galantweb pri prohlizeni na telefonu byl zobrazovan normalne...ted takto. viz foto

Ps: ted dokonce se divam na fotku ve vlaknu. Nahled je siroky 1cm a je tam posuvne lomotko..takze clovek vidi uplne prd. Tod muj poznatem z telefonu.. Jeste uvidim jak to cele vypada az budu u pc
« Poslední změna: 13.01.2020 - 17:39:14 od Sir Dag »
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

Screenshot z telefonu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Kocour

Mě se to zobrazuje stejně jak Dagovi...asi taky běží přes android jako já. Kdo má ještě ten samý problém...???


Offline Kocour


Offline Drak

dejte mi trochu času a bude verze vzhledu i když na web budete koukat z mobilu. Se musím naučit HTML5 :) No a možná, když se mi to bude líbit, tak po letech bude i komplet facelift  :angel:
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

Draku, v pořádku. Však mi nehubujem. Jen říkáme a ukazujeme na věci co je potřeba vyladit. Bez testů a vylepšení nedostatků, chyb a bugů by nefungoval žádný web. Takže naopak. Cením si toho, že se o web staráš a zkoušíš jej vylepšovat .-)

Ps: ted koukám na tvůj screen z telefonu. U mě se po příhlášení nezobrazuje v levým sloupci záložka profil a v pravo zmizí statistika.
PS2 : historie chatu mi už běží. Pravdou je, že jsem teď na PC a tady jsem snadněji asi pochopil jak teď funguje :D

A teď to nejdůležitější..myslím si, že facelift není potřeba, protože nejlepší věci jsou ty nejjednoduší. Web je funkční, snadno se v něm orientuje..co víc si přát :) (toď můj názor)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

Asi takto bude vypadat mobilní vzhled. Jeste to trochu prebarvim a bude denní a noční verze
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)