GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 285542

Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Snad to nevadí, ale když nejde posilat obrázek do chatu a často si ukazujeme při kecání i nějakej ten screen, nebo tak...
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Zdravím Jakou to má hodnotu? 4x114,3 vzorek k.o Nebo výměna ? Ale plechy ne :P
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline Majk MG

reál cena tak 1500 kč ...soudím podle toho že jsem koupil origo BBS 15" za 2000 kč v pěkném stavu a ty tvé jsou v 14" ...


Offline Majk MG


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Jsou...No o ty bych přišel za par dni tady v našem nigaz ghetu...  ](-: Dost se bojím i o auto. Tuhle se ke me prihrnula červená Škoda Filcka a pan na me hleděl tedy spíše na auto dobry dve minuty a pak odjel... Tak vzbuzuje velikou pozornost a pochválil mi ho i pan, co má Bmw tu nejsilnejsi 650 i ? Tusim a Hamman. Trosku borec co má M5 ky E60 za pekace. Sám ho kdysi mel. No jsem odbocil. Kola staci 15 ky pac zase zapisovat do TP a hlavně jsou i dražší gumy. Spis ty 15 ky... Nebo je zapisu? :D  Nevím.
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline ondraseek

Robe:Já a Jeniček
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

 -_-
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54

Offline ondraseek

Ondraseek: Ten tahokov ve stredu narazniku je pecka :mellow:.
sem to někde viděl se mi to libilo že sem si to tak aky udělal.
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já ten tahokov měl na bývalém autě taky a myslím,že Tomulac s ním drandí dodnes.
« Poslední změna: 20.02.2016 - 20:31:49 od Rob »


Offline ondraseek

 ^_^
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Majk MG

tak díly jsou doma .... kdybych bydlel u Prahy tak by jsme udělali garáž párty  :laugh:


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
Já ten tahokov měl na bývalém autě taky a myslím,že Tomulac s ním drandí dodnes.
To jo,tenhle starej naraznik k tomu primo svadi  :D


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Co takhle nadopovat nějaký sedan?
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
Nejdriv se zeptej na tu " dohodu" myslim,ze pak prejde chut  :D.. Jinak super vozik  :mellow:


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V


Když mas zname na stk,jde i to a navíc už jsem slyšel o realizaci padelani emisi a nacteni dat z jiných vozu atd... Všechno jde
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já taky,ale u nás to prý je o barvě auta,stačí abys měl stříbrnou  barvu a fotka se dá zkopírovat a kontrola se in line nekoná. :-D


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V