GalantWeb

Voda u řidiče

Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Já to tušil , že sem vtáhneš prohnilý prostor za klimou . To bylo na tvém i Kamenožroutovém voze .Tuto závadu jsme zatím neobjevili , tyto vozy zatím drží tento prostor .Proto jsem se o něm nezmiňoval . Promiň . ](-: ](-: ](-: ](-:
Co bylo už nemusí být Šmudlo  :kiss: Nezapomeň že vše stárne , déšť je kyselejší a agresivnější ..
Prostě bych to prohlédla a nejlíp za tmy pod světlem , náhoda je blbec ..  ](-:
A to v té tvé poslední větě nechápu : Co ti mám prominout ??
Dobso...


Offline Trewor

Tak pěkně pršelo a ono sucho :undecided:
Buď toho nenateklo tolik a nasála to izolace nebo já nevim.
Co jsem prohmatával izolaci vejš tak byla suchá.
Příjde mi že jsou stopy po vodě od 2 šroubů co jsou kolem průchodky hřídele řízení a ten plech kolem ní je dole fest zrezlej.
Ale začlo pršet tak jsem zbalil krám a kouknu na to dneska.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Majk MG

trochu to oživím... o víkendu při vysávání auta jsem zjistil že mám mokro u spolujezdce. koberec je mokrý až nakonec co vede pod palubku. Kape z toho plastového krytu nad nohama . Tuším že je za tím krytem ventilátor topení. Ptám se jestli s tím už má někdo zkušenost než se do toho pustím. Napadl mě třeba ucpaný, odpojený odtok vody (pokud tam nějaký je )


Offline Pepe

Jde o to jestli teče topení nebo teče voda skrze díru pod sklem nebo prorezla kastle.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Majk MG

no, budu chytřejší až to to rozdělám, ale teď je málo času.  díky  -_-


Offline Janek7

Zdar, při těchto podzimních deštích se mi stává, že mám vodu u řidiče spolujezdce a vůbec nevím čím to může být. Plast kolem stěračů jsem sundal a odtokový kanál vyčistil, vyfoukal vzduchem ale problém stále přetrvává. Měl jsem sundany i levý blatník ale vůbec nic špatného jsem neviděl. Voda u řidiče teče jakoby úplně vlevo po kabelech dolů. U spolujezdce kape dá se řici uplně v pravo u dveří.. Setkal se stím někdo ?   


Offline Pepe

Utržený spoj - lepení čelního skla .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Janek7

Takže jediný řešení je sundat sklo a znovu nalepit, nebo máte někdo zkušenost něčím podlepit, silikon nebo nějakej tmel , nebo nemůže být prorzela kastle?


Offline Sir Dag

silikon ti zmenou teplt atd stejnak vytvori skviru a voda tect bude...jedine co by mohlo fungovat je objet sklo kolem dokola lepidlem na autoskla. Jenze to bude vypadat desne prasacky a vysledek bude nejisty. Sklo sundat a znova nalepit...to je jistota.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Máš li připojištění čelního skla - vyměnit  :mellow: 
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001