GalantWeb

Mokra podlaha

Offline Jajin

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
Ahoj mam dotaz uz se to tady resilo ale mam galanta kombi rv97 2.0 a mam porad mokrou podlahu ale pouze u ridice a strasne se mi zamlzuji skla i behem jizdy pokud nemam topeni na max tak nevidim nic co se tyka zatekani tak prez celni sklo to neni v podlaze taky dira neni tesneni kolem dveri je nove a nikde jinde mokro neni tak uz nevim co by to mohlo byt nema nekdo zkusenost s touto zahadou??:-D a co se tykatyka zamlzovani oken nemuze prosakovat vymenik topeni??okna jsou docela mastna coz by mohlo byt od fridexu diky za odpoved


Offline Pepe

 Fridex se nevypařuje , jen nemáš dobře umyta skla . Pokud by prosakoval výparník - topení , to musíš kontrolovat chladící kapalinu v motoru , tam by právě ubývala . Nebudeš li auto větrat , bude vnitřek vlhký stále . Kup pár pytlíků rýže a nech ji ať do sebe natáhne vlkost a pak ji  vysuš - párkrát opakovat .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jajin

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
Staci kdyz by prosakoval vymenik a okna jsou ciste a odmastene teda ted


Offline Jajin

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
A pikud jen.prosakuje fridex tak to hned nepoznas na hladine chladici kapaliny presne tohle jsme resily na citroenu a bylo to vymenikem


Offline Pepe

 Tak si odhrň koberec u plynového pedálu a podívej se tam . Jestli ti uniká fridex , tak pomocí bílého papíru poznáš barvu kapaliny . A na to , co píšeš , už by v motoru nebyla žádná chladící kapalina .  Pokud se nepletu , výměník tepla je nad kolenama spolujezdce .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jajin

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
pod pedalama je sucho mam mokro jen pod nohama a asi to jsou dva ruzne problémy


Offline Sir Dag

zatím to vždy tady bylo čelní sklo...
topení je u spolujedzce..
PS: chce to vyndat koberec a juknout na mapu kudy voda chodí...Nejlépe by bylo sundat i palubku. Nebo jen odklonit tapec. Teď budu trávit hodně času na dílně..budu si tam rozebírat autí. Takže se tam můžem někdy sčutnout a juknout na to pořádně.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

Před spolujezdcem je úplně vpravo větrák, pak filtr, hned za ním výměník klimatizace a na středu box s klapkama na jehož zadní části je výměník topení. Trocho blbý na tom je že je teplota regulovaná klapkou kolik vzducho jde na výměník a né jako třeba u Fordu kolik vody jde do výměníku. V létě to tak zbytečně ohřívá kabinu a je horký rádio.

Tekoucí výměník tu snad ještě nikdo nehlásil, tak předpokládám, že držej a bude to něco jinýho.
Kdyby to přece byl on, tak teče po spoji tunelu s motorovou stěnou, buď pod plynem nebo u spolujezdce. A jelikož podlaha je trochu zkopce, tak mokro je hlavně pod výztuhou na který je sedačka.

Nejrychleji to zjistíš když vyhodíš koberec (nejdřív vyndáš přední sedačky, dáš pryč sedák vzadu, loketku, prahový lišty a okolí řadičky) a zajedeš do myčky a s baterkou budeš koukat kde to teče.

Šíbr máš? Od něj vedou hadice A sloupkama za přední kola a dozadu do D sloupku. Pokud je ucpaná ta dopředu tak to může týct klidně někam doboku a třeba Bsloupkem dolu. Stropnice je kvalitní a není to na ní zespoda vůbec znát.
Nebo jestli by teklo přes šroub hagusů? :undecided:

Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

Auťák vezmem na dílnu..přesně jak říkáš Trewor..mám v plánu trochu vyndat interiér a juknout tomu na kloubek :D
ještě mě napadl ucpaný odtoky u kapoty..pak by to šlo dovnitř sáním vzduchu..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue