GalantWeb

Rozsypana prevodovka

Offline Zenge

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
JJ tak jsem nakonec ložiska ani shánět nemusel, v převodovce nešel můj mechanik díru cca 5cm. Ložisko se taky chtělo podívat ven na světlo. No a po dohodě sme usoudili, že koupime jinou z Nagana. Sice tam jel pro tři jelikož až třetí byla v pohodě, ale říkal že solidní jednání. Dá se říct, že 21.12.07 jsem již jezdil.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
kolik za ní chtěl?  mě přijde že to s cenou přeháněj


Offline Zenge

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
Můj mechanik ji kupoval za necelých 15.000,- Kč  Nic jiného mi totiž nezbylo, jelikož jsem já i můj mechanik obvolali snad všechno v ČR. Já se ti divím, že se nad cenou zarážíš, levněji by mi ji prodali jen na nejmenovaném vrakovišti jako protislužbu. Jenže tam ji prostě neměli a majitel i když se snažil nesehnal,  :lipsread: :lipsread:


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
15 mamamíja  :o  to už je hooodně scifi, za mojí chtěl v naganu 8
i to mě přijde jako zlodějina za převodovku která je tak jako tak načnutá


Offline Zenge

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
No nic jiného nebylo a jezdit potřebuju, až půjdu ke kámošovi vyfotím díru v té staré převodovce a připíchnu ji sem ať si každej rozmyslí jezdit s převodovkou která má v háji ložiska. Pak se roztrhne a je to, mě to pěkně vyškolilo. Můj ex mechanik pořád říkal to je v pohodě to je jen ložisko a když jsem to viděl neměl jsem se za ním jak dostat jelikož jsem neměl auto tak jsem vychladl a do dnes žije.  :worried: