GalantWeb

Nevie niekto poradit ?

Offline pele

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
Mam Galant 1,8i/93...pri zaradeni jednotky pri rozbehu sa zacal ozyvat akysi divny rytmicky zvuk...snad akokeby nieco skrelo... pri ostatnych rychlostiach to nepocut...zvuk sa neozyva ked je chladno, ale ked odjazdim par km, tak pri rozbehu na jednotke je to opat pocut... otacky 1200-2000
kape prevodovka ? spojka ? olej v prevodovke ? Pripadne poradte nejaky servis, kde ma nezrujnuju :) resp zdroj na nahradne diely. Dik.


Offline pele

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
Upresnim -  budu to asi synchrokruzky..typujem na 99%, pretoze od 1200 otacok vytlaca rychlostnu paku...este nevyskakuje, ale uz do toho moc nechyba...ostatne rychlosti su OK...
Myslyte, ze je potrebne menit celu prevodovku (ak ano, poradte prosim, kde to kupit a co to priblizne stoji) alebo stacia synchrokruzky...pripadne by som prijal aj typ na slusny servis niekde v okoli BA resp. TN

Dakujem.


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
skus napsat PM napr Drak-ovi, alebo Begy-mu, ale nezabudni napsat vsetky data o aute, oni ti iste poradia


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
bez rozebrání převodovky je těžko cokoli radit. Ony to můžou být špatný i zuby na kolečkách.
kolik máš najeto?


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jinak já kupoval synchrony mezi 1-2 a 2-3 ty taky odchází. Jeden vyšel cca kolem 1000Kč, jestli budeš tu převodovku rozebírat určitě je taky vyměň. Mě tahle akce teprve čeká.... :o


Offline pele

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
nabehanych mam 180tis, zatial bolo vsetko v poriadku...plna spokojnost...kupil som to ked malo nabehane /aspon podla tachometra a majitela/ nejakych 120 tis. ... trochu sa mi zdala hlucnejsia prevodovka, ako som bol zvyknuty z inych aut, ale citit nebolo nic, vsetko vyzeralo velmi precizne...rad by som dal galantika do dobreho stavu...velmi prijemne sa v nom jazdi