GalantWeb

Predné svetlomety

Offline t.j.silence

Potreboval by som vzhladom na to že som mal akurát havárku zohnať oba predné svetlomety. Rozhodol  som sa ale že by som už nekupoval obyčajné, ale rovno spravil trochu tuning. Nevedeli by ste o takých inak aj nazvaných "angel eyes"? Poobzeral som už aj celý Ebay, ale našiel som tam len také obyčajné trochu iné ako tie od výroby a nestáli za vela. Foto v galérií.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline aston

Ja som nieco videl na US ebay ale vyzeralo to otrasne ked sa k tomu dorobim hodim link, ale cena bola okolo 350$ a sialene postovne.


Offline Drak

Problém je, že světla z USA nebo Japonska maj jinou geometrii a nesvítěj podle evropský křivky.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline aston

Chcem si kupit nove ziarovky s xenon efektom :mellow: a sice Osram take ake su predpisane s obsahom xenonu, alebo podobne ze ilegal to use 100W[noname] , co poviete? Alebo tie ilegal mozem dajaj do hmloviek pripadne, da sa kupit set, cena okolo 15£ aj s postou[vsetky znacky]  :o


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Předevšim světla z US verze maj jinej tvar. US galanty maj jinak tvarovanej přední nárazník tzn. i spodní hranu světel. Je nemožný spasovat světla z US verze a nárazník z EU verze.
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline t.j.silence

Předevšim světla z US verze maj jinej tvar. US galanty maj jinak tvarovanej přední nárazník tzn. i spodní hranu světel. Je nemožný spasovat světla z US verze a nárazník z EU verze.
Počkaj počkaj. Takže, keď objednám svetlá z ebay.de tak by mali pasovať a keď z ebay.com tak nie? Lebo také isté som videl aj na ebay.de a samozrejme by som ich radšej objednal z nemecka aj kvôli cene poštovného.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
To nejde globalizovat, i v US jezdí EU verze, především VR4. Je potřeba sladovat tvar světla, US jsou z jednoho kusu, evropsky byly z jednoho kusu pouze u VR4.
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Drak

jen dodam..že VR4 jsou pouze japonsky (JDM) a pro evropu se musej měnit paraboly. VR4 se nedovážely ani do USA a ani do evropy (vyjímka je 200 kusu pro anglii od ralliartu)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline aston


Offline t.j.silence

Ja už nejaké zoženiem. Strašne by som chcel tie "angel eyes" ako majú BMW. Niekde som to videl aj na Galanta.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP