GalantWeb

Kola ze Sport Edition

Offline morfes

Čauves lidičky, nevíte někdo kde by se daly sehnat liťáky na Galanta ze Sport Edition od 1996(je jedno, který ročník)? A jestli někdo nevíte rozměr (teda podle oka bych tipoval 17")? Jsou fakt moc krásný ^_^
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline mcpowel

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 40
Ahoj,

taky shanim kola ze sport edition. Jsou to 17". A jedine misto kde jsem je zatim našel jsem německy Ebay


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
čauky mužeš sem dát odkaz na ty kola sem línej to hledat.... chci se jen mrknout... 17ky jsou 17ky... dík...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Myslím, že tohle jsou ony. Jsou krásný  :evil:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
wau ... pěkné sou ale zustanu u svejch 16....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline mcpowel

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 40
jj, jsou krasny a na to auto se uplne hodí, ale na jizdu po meste to moc neni. natož po Brně. Myslim, že moje 16" s obutim 205x55 jsou tak akorat :)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
205 je pěkná šířka a hele co blatníky...?při zatačení v pohodě......?mě zustaly po bouračce z opla rozteč 4x100 17ky ale jsou 235/50 a budu nucen asi použít podložky tak si myslím že to bude už moc....dneska jedu k našim tak hodim foto...(teda pokud na to nezapomenu...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline mcpowel

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 40
No. myslim, ze s tema 235/50 budeš mít problem. Páč já jsem měl v letě vzadu 225/50 R16 a už mi to lezlo z blatníku ven, takže pří každém zhoupnutí šla vzadu guma na hranu blatníku. Ted s tema 205 je to v pohodě. Jo, jsou to kola s ET35.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To si mě moc nepotěšil...Napadlo mě to nějak udělat tvdrší (kdysy sme tam strkali tenisáky když byly škodovky) ale to asi nebude vono.....miška váží trochu víc... uvidim asi je střelim.....ještě nevím....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline t.j.silence

http://www.galantweb.com/galantweb/cars/images/207Fotka(516)Save.jpg
toto sú moje 17" 215/45 no že by boli extra pekné???
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>

toto sú 17-ky a to ste asi ešte nevideli Giovanna alebo giannelli rims okolo 26"    :evil:
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline UHNAK_GTi

To si mě moc nepotěšil...Napadlo mě to nějak udělat tvdrší (kdysy sme tam strkali tenisáky když byly škodovky) ale to asi nebude vono.....miška váží trochu víc... uvidim asi je střelim.....ještě nevím....


JASNE ZE STYMI TENISAKMI JE BLUD TO JE JEDNA VEC NA LADY EXISTOVALY ORG. TAKE GUMENE SPERY KTORE SI ZASEKOL MEDZI PRUSINY DO BOLO PRE TIE 1,6, A DAL SOM TO NA SVOJE GTICKO NO A EFEKT BO TAKY ZE ICH GALANT BUT ROZPOLIL ALEBO VYFRKLI PO MESIACI A JA SOM SI ROZDIEL VERU NEVSIMOL...... DARMO GALOS MA SVOJU OBZITU....... HLAVNE TEN MOJ
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline morfes

Pánové našel jsem na ebay.de kola ze sport edition, ale aukce končí za 4 hodiny! Registroval jsem se, abych si je mohl koupit, ale prý jim to může trvat až 3 dny, než mi zprovozní konto :( není tu nějaká dobrá duše, co je tam registrovaná a nekoupila by mi je?? Já vím, je to dost odvážná žádost a silně pochybuji, že by se tu někdo našel, ale já po nich vážně toužím! Samozřejmě peníze nejsou problém!!!
Našel by se někdo? :kiss: Prosím prosím.

http://cgi.ebay.de/Alufelgen-Mitsubishi-Galant_W0QQitemZ280191181260QQihZ018QQcategoryZ9888QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
« Poslední změna: 17.01.2008 - 15:34:57 od morfes »
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

Problém bude ty kola dostat sem. Pošle to jen po Německu. Chce to nějakou osobu, ke který by se to v Německu poslalo a která by to pak poslala tobě
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

Sakra, to by mohl být problém! Třeba by se to dalo obejít, že bych si pro ně dojel osobně!? Jak jsem se koukal odkud jsou, tak mi to zase tak daleko nepřišlo...to by se dalo zvládnout!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

Tak mu napiš dotaz. Jinak zkus registraci třeba na www.ebay.co.uk  nebo www.ebay.com   je uplně jedno, kde se registruješ.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

Mno jo no, to bych rád, jenže když mi nezprovoznili ten účet tak nic nezmohu, poněvadž to on by porušil pravidla aukce!  :( zkusil jsem se regnout na ebay.co.uk a tam mi to vyhodilo německy ať si jako trhnu, že čekám na dokončení registrace!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak


Offline morfes

Já o nich vím a sleduji je! Jenže tam má nějaký k*kot nastavené automatické přihazování...to měl někdo už při těch minulých kolech a ať jsem se snažil jak to šlo, vyhrál to on :'( byly tam jedny za 250 euro okamžitá koupě, jenže než jsem se rozkoukal, tak byly pryč :mad:
jak má taková aukce cenu, když to tam někomu přihazuje automaticky :anz:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

automaticky to přihazuje, když tam zadáš maximální cenu, kterou jsi ochoten za zboží zaplatit. Pak to samo přihazuje vždy třeba o 1 euro nad příhoz konkurenta až do tebou udané max. částky
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

Jo takhle :) tak to potom jo...to ti moc děkuju za vysvětlení!  ^_^ možná to bude tím, že moje němčina končí u pozdravení :worried:
tak teď už je reálná šance, že se ke mně dostanou  :big grin:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy