GalantWeb

Havarovaný Mitsubishi Galant kombi

Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Havarovaný Mitsubishi Galant kombi r.v. 1997 s CZ doklady. Motor 2000 ccm benzin v pořádku běží, auto jede, ale je prasklý chladič. Nový kompresor klimatizace. Interiér bez poškození kromě stropnice. Byly dělané brzdy, jedna náprava je naražená, ostatní jsou v pořádku. Tlumiče by měly být použitelné, kotouče rozhodně taky.

Email: Paweld@seznam.cz    Telefon 608 240 461
Země:   Czech Republic    Město: Martinice (Holešov)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Pepe

draku necheš na přestavbu VR4?  :evil:
Možná mu bude vyhovovat  řízení , sic řidiče a palubka,  ale ostatek na kšeft. :laugh: :laugh: -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

zaleží na ceně a na barvě interieru. Na dily by se hodil.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

Mně by se líbily ty kola ^_^
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline ivovik

Mně by se líbily ty kola ^_^

Mne tiez  :'(

to Paweld: Kolkatky su to kolesa a co cena?


Offline t.j.silence

Ja by som zase bral sedačky pokiaľ sú v elektrike. Samozrejme za rozumnú cenu.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Zapoměl jsem zmínit, že kola si chci nechat, mají podobnou cenu jako celý vrak. Je to přezuté na 14" plechy se zimním obutím. Chtěl bych za něj cca 25tis. Kč. Pro případné zájemce mohu udělat podrobnější fotky. Airbagy nejsou vystřelené, kontrolka SRS zhasíná.


Offline hoktar

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 112

Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Ja bych to trochu vyklepal, vykytoval a hura na silnice  :D
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Nebo pokud někdo víte o nějaké karoserii s rozbitým zadním oknem, s vadným motorem, bez zadního nárazníku a se zničeným interérem, tak bych měl zájem.  :o


Offline Pepe

 Dyť sem říkal -na kšeft- nezbyl by ani šroubek. Cena dobrá .  :D
Draku , nevíš o takové nástavbě zadních dveří ? :'(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

co myslíš pod pojmem nástavba? jako spojler? o tom sem věděl stejnej jako mam ted ja a byl za 300 euro
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

co myslíš pod pojmem nástavba? jako spojler? o tom sem věděl stejnej jako mam ted ja a byl za 300 euro
jj , spojler, Draku.  Ale za 300 euro je to nástavba , ne spojler .  :D Dobrá , budu nad tím dumat .  :'(  :kiss:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline heidi

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4

Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Už není, motor už spokojeně vrní v jiné karoserii. Z havárky mi zbylo jen pár dílů, především interiér


otam85

  • Host
z interieru by sa mi hodilo par veci co nemam celkom ok...nedalo by sa poslat par foto ? (mhaasz@gmail.com) dik


Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
No v podstatě mám kompletní interiér navíc, kromě stropnice a levého zadního plastu v kufru. Ostatní plasty v kufru mám, ale bylo to s přepážkou N1, takže plasty kolem zadních okének mají otvory pro uchycení sítky. Jinak mám všechno a pokud se dobře pamatuji, tak bez poškození (akorát přistrojovka má škřábanec od letícího střepu a pravá výpln dveří je prasklá). Barva interiéru je trochu zřejmá z této fotografie před havárkou. Pokud by jsi chtěl nějaký kousek vnitřku tak ho můžu pohledat a nafotit