GalantWeb

Zatékání u spolujezdce

Offline Howler

čus, mam problem a newim jak jej vyřešit, je po bouřce a ja se podivam na podlahu při vysavani a u spolujezdce je mokra..proto jsem nechal přetesnit čelní okno, ale opět stejny problém, newím kde hledat zavadu, kudma tam muže zatíkat, dík vsem za rady Adam :o


Offline Drak

a maš střešní okno?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Howler

Je to model 93-96, ano střešní okno má, nechaval jsem i vyvařit podlahu pač se mi zdala čudná, je možne zatékaní střešním oknem.-.?


Offline Drak

Od střešního okna vede sloupkem hadice na odvod vody a ta ústí v podběhu za předním kolem. někdy se stane, že se hadice rozpojí a nebo vypadne z vyústění a pak voda teče sloupkem na podlahu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Howler

tak už jsem přišel kde zateka, ale newim jak tento problém vyřešit posílám foto mista zatekani, je to odtokovy otvor na přední kapotě


Kamenožrout

  • Host
Už jsem tu na to upozornoval, je to v odtokovém kanálku u motorku stěračů - přesně jak máš ten prst.
Přikládám ti i fotku je to focený u vnitř nad nohama spolujezdce ,musíš dát přihrádku a fukar pryč abys  ses tam dostal a řídící jednotku taky.
Nejlíp je to popsaný v mojí galerii  :mellow:


Offline Howler

nemužu přijit na to jak oddelat ten fučák...rypal jsem se v tom celej den a stejne nekde pronikla kapka..myslim že to necham na nejakym odbornikovy..takovy nervy zas nemam :worried:


Kamenožrout

  • Host
Taky jsem cholerik ,ale sralo mě to věčný sušení koberce a nejvíc ten smrad tak to jinak nešlo než se zakousnout a hurá do práce  :worried:
Je to jednoduchý,jsou tam akorát 10" matičky- motorek chytneš ze spoda a pootočíš doleva asi a nebo doprava to už poznáš  :o a těsně pod palubkou směrem k motoru jsou ty matky, to taky poznáš.
Proste to chce koukat a kde uvidíš matičku nebo šroub co drží to těleso od fukaru tak to odšroubuj  :mellow:
Já bych ti stim pomohl,ale sám už nevim co dřív.  :'(

Ještě sem zapoměl jak to stoprocentně zjistit že je to tam co sem měl já.Vem si pet flašku z vodou odehni koberec u nohou spolujezdce+je pod ním guma v místě chodidel, nalej vodu do prostoru nasávání vzduchu 
,nejlíp hned nad spolujezdcem no a pokud se ti po ty gumě udělá čůrek vody tak je to jasný,koukej i do rohu směrem od pravý nohy,mě to čůralo na dvou místech díky kabelům po kterejch to stejkalo.
« Poslední změna: 24.01.2008 - 06:55:24 od Kamenožrout »


Offline Howler

tak tedy diky moc za radu...zitra se na to vrhnu, jinak čim jsi to zadelal, tmel bo silikon..? bo zavařene..?


Kamenožrout

  • Host
Moc sem se stim nesral, naplácal sem na to celou tubu silikonu  -_-


Offline Pepe

Moc sem se stim nesral, naplácal sem na to celou tubu silikonu  -_-

Silikon takovou věc na delší dobu neřeší, řek bych. Oklepat, oškrábat a ntřít pořádně odrezovačem a pak raději kus plechu a přilepit rychlým epoxem . Poté přetěsnit SIGA pastou.  :o
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Kamenožrout

  • Host
Na zbytek životnosti těchto aut je silikon dostačující a nejlepší řešení. Tmel a nebo Epoxid by časem odpadl spíš  :mellow:


Offline estimator

Cafte nebudem tvorit novy prispevok ale mne to zateka u sofera nie u spolujazdca. Mate niekto nejaky napad kade?

rozmyslal som aj nad prispevkom kamenozrouta ako to otestovat
"nalej vodu do prostoru nasávání vzduchu" ale neviem kde to presne je.... mohli by ste to niekto odfotit? dik... 


Offline Howler

těžko rict kde by to mohlo zatekat u ridice, ale jestliže neoddelas palubku tak to ti je prd platny,  ja svuj problem vyřesil fakt dobře , doporuřuji silikon pac ostatni veci se tlakem z napravy a otřesem casem odpadnou a problem je tu znov, v tvym připade u ridice to bude horsi než u spolujezdce, to pujde asi pryc palubka, nechci hrozit, hodne uspechu :mellow:


Offline estimator

no skusil som sundat ten stredovy panel a prah dveri odhrnul som kobercek a katastrofa.... mokro ako po dazdi uz to zacinalo hnit musel som vyhodit tu tesniacu blbinu molitan ci co to tam je.
skusil som liat vodu do kanalikov stresneho okna a odtial to netece..... skusil som aj tie kanaliky pod stieracmi ani tadial nie....vsetko vytekalo spod zasterok von (tam je vyustenie tych hadic).... aj ked je pravda ze mlaka u spolujazdca (pod prednou zasterkou) bola omnoho vacsia a to som tam lial rovnake mnozstvo vody....

uvidime nechal som to zatial rozobrate a budem to sledovat ci to zvlhne alebo nie....zatim dik  :roll:



Offline Howler

me zpočatku take když jsem nalil pul litra vody nic , divam se na podlahu take nic, skus lit a lit, když je mokro tak nekde se to dostavat musi, ale jestli ti to tam hnilo tak bys respektive mohl vydet stopy od vody


Offline estimator

bol som tyzden prec a po tej burke tam mam zas vody aspon pol litra... :worried: :worried:

skusim to teda zajtra liat tam stale a sledovat kade to ide.
to Howler: a tebe to tam uz nezateka?


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
zajeď do myčky a koukej..... a koukej....... a koukej...... 


Offline Howler

jelikož jsem to měl u spolujezdce, musel jsem domontovat kastlík a fučák..našel jsem to, zadělal silikonem na okna, a vše je ok...ono ja měl to auto bourany právě na pravou stranu tak jak tam byl blatník nasazován tak to nebylo zrovna ok..


Offline estimator

no prave som zistil ze musim tiez demontovat palubku aspon spodok pod volantom
inak mozno aj moj bol burany ale na lavu stranu len to neviem isto.... asi fakt skusim tu mycku len je problem ze cely ten koberec sa neda vyndat kedze je asi v celku....
ako sa vybera sedado? mate s tym niekto skusenosti? dik