GalantWeb

Zatékání u spolujezdce

Offline Drak

Sedačky jsou přišroubovane v rozích pod plasrovými krytkami. Na vyndání koberce je nutné rozebrat komplet spodek interieru. plasty kolem prahů, plast kolem středového tunelu, sedačky, povolit bezbečnostní pásy atd
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline estimator

no plasty som uz sundal len tu sedacku som si nebol isty ci sa odstranuje komplet alebo len sedak...
hmm povolit bezpecnostne pasy? co tym myslis? do bezpecnostnych pasov by som sa nerad vrtal...
daju sa rozobrat komplet? resp vyment za nejake nove? ale to asi robia len nejake firmy s certifikatom ci sa mylim?


Offline Drak

sedačku vyndáš komplet. Povolíš jen 2 matky a 2 šrouby v místě, kde je sedačka připevněná do podlahy. Pásy také povolíš jen na šroubech držící přesku s okem do karoserie. U pasů je dúležité správné pořadí podložek a šroubu aby byl zabezpečen pohyb upevnění oka. Vyměnit se dají za nové originální. je to otázka povolení několika šroubů a celý pás se mění jako jeden díl včetně systému navíjení
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline estimator

ten pas ma zaujimal preto lebo predny mam pretoceny tak som sundal ten plast ze to vyrovnam ale ale je to ako by ho tam niekto nasadzoval opacne  :lipsread: ale fungovat funguje....


Offline estimator

chlapi problem asi budem musiet rozobrat komplet palubku.... :lipsread: siel som do mycky a videl som ze to tecie po spodku palubky ... a to som uz ten spodok vyndal. vybral som aj reprak fukac a panel hmloviek a ovladania svetiel.... problem je ze stale nie som na plechu lebo je tam kopec kablov.... :anz: cize vybratie palubky ma asi neminie.... mate niekto nejaky navod ako to spravit ked som to este predtym nerobil? je tam nejaky zadrhel? dik :(


Offline estimator

Cafte no pravdepodobne som zistil zavadu netesni mi celne sklo!! na lavej strane. chcem sa poradit cim to zatesnit? da sa zvonku a zvnutra pouzit ten isty tesniaci produkt ci zvonku iny a zvnutra iny? dik zatim  :D


Offline Drak

Použij lepidlo na okna. Prodává se ve stejném balení jako třeba sanitarní silikon. To pak nejlíp zevnitř natlačit do spáry mezi sklo a karoserii.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline estimator

dik skusim to dat dokopy o vysledku podam info este ma zaujima posledny dotaz ta tesniaca hmota (molitan?) ci co to je pod kobercekom da sa to niekde zohnat? dik


Offline Howler

s tím oknem jsem měl stejny problém, ale po tom co jsem se rozhodl, že to zavezu ke karosařovi, ktery celé sklo vyjme a znov nalepí jsem udělal dobře, sice mi připadlo že profukuje ze spod okna, fakt byl opak.Celé čelní sklo mi drželo na vrchu u zrcatka na 30cm.zbytek byl přilepen snad chemopprenem bo čím, prostě jsem rad že jsem mu to zavezl, pač kdybych s tím metl někde je možny že by mi možná uletělo :laugh: :lipsread:..za 1500,- se to vyplatilo


Offline estimator

no u nas zohnat lepidlo na sklo je mozne len vo firmach kde to menia. kamos pouzil cierny silikon a vraj mu to drzi ja som vsak cierny nasiel len tmel da sa to pouzit ci radsej nie? je tam pisane ze to sluzi na tesnenie a odpudzuje vodu......


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
zeptej se ve sklenárství, tam kde rámujou a mění skla do oken, asi by i stačil ten jejich pruhledný silikon , cu se tím lepí sklo , ne zrcadla!, silný octový zápach, to je taky dobrý matriál


Offline Bulman01

 :mellow:Kdysi sem řešil stejný problém.dal sem tam čirý sanitární silikon a hotovo.Nebo tam dej univerzální silikon a ten se dělá i v černé barvě.
1996
  GALANT 2500  V6 24V  4ws 4wd


Offline estimator

dal som tam ten ciry sanitarny necham to den dva tak a pak sup do mycky vyskusat to  :roll: :roll:

len neviem mam strhnut aj tu tesniacu gumu zvonku a natlacit to aj tam? otazka potom ako ju tam prilepim spat....
« Poslední změna: 13.03.2008 - 17:31:08 od estimator »


Offline estimator

no zapatlal som to tym priesvitnym sanitarnym silikonom a vcera prsalo a kupodivu sucho  :D -_- -_-
otestujem to v mycke a dam vediet vysledok zatim diky  :mellow:

inak rozmyslal som aj nad vyrezanim okna a vlepenim nanovo ale cena nad 3000 Sk rozhodla o silikone  :worried:


Offline estimator

este by som sa rad spytal neviete mi poradit ak strhnem to gumove tesnenie okolo celneho skla ako ho tam potom znovu prilepit? resp. cim? dik  :o :o


Offline Drak

tzv baumset se nasazuje na vyndane sklo. a je jen na jedno použtí. Při výměně se dává nové s novým sklem. problém je v tom, že je přilepené zároven ze sklem.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline estimator

cize silikon to zatial poriesil dik vsem. ak by mal niekto obdobny problem zatekalo mi to cez okno pri stlpiku sofera a kusok aj zhora  :mellow: 


Offline Pepe

 U mého vzu povolilo lepidlo čelního skla mezi střechou , nad zpětným zrcátkem a po každém dešti jsem měl vodu v autě. Přelepit sklo . :anz:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak ted mám, to co Pepe,voda na řadičce,která kape u zpět. zrcátka,už mi to dělalo jednou, tak jsem okno podlepil silikonovym lepidlem a byl klid a ted nanovo,snad jen někde povolilo to moje lepidlo,ps. zalepil jsem tím i žlábky na střeše a stejně mi dovnitř teče.


Offline Pepe

Čus Robwe, jestli máš (rozuměj měl bys mít) sklo připojištěné tak ho vyměň anebo staré vyndat a přesklít . Já to měl na 93-ce a měnil jsem sklo . Nový přelep vše spravil.  Jedná se též o tuhost karoserie , proto doporučuji lepit . :laugh: :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001