GalantWeb

Díly galant 97 a na horu

Offline m-horis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Zdravím. Chtěl bych vám nabídnout nějaké díly na galoša r.v 97 a na horu. Mám nějaké světla, masky, blinkry, zádní kufry na sedan,origo alu kola R15, celý levý zadní bok, kapotu, nárazník sport edition a jíné.Většina dílů je použitých. Pokud byste cokoli potřebovali napište na mail m-horis@seznam.cz


Offline t.j.silence

No mal som malú nehodu a potreboval by som prednú masku a svetlá aj z (bielimy) blinkrami. Fotky mám v sekcií "Garáž - 2000 Mitsubishi Galant" tak sa pozri či z toho niečo máš a dohodli by sme sa. Akurát mi pôjde auto na nástrek, tak by som to tam už rád mal nech sa to spraví naraz.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline m-horis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Na toho sport editiona mám masku, oba blinkry, světlo levé je v poho ale na pravém by sis musel nechal dovařit 2 ůchyty. Jestli budeš něco z toho chtít napiš mi plis na mejl


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
kožená sedadla? v té hnědožluté barvě?


Offline tomasssr

Křídlo bys tam neměl? :mellow:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline m-horis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11

Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Vy ste jak báby na trhu....  -_-
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline t.j.silence

Mohol by si spraviť foto tej masky a poslať mi na Mail? Ak je to ona tak by som ju zobral aj tak by som ju musel kupovať v Mitsubishi.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline m-horis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Zitra ti to pošlu maš meila ale musiš mi řict rychle bo ted este s jednim typkem řesim naraznik co mas ty a k tomu normalni maska nepude, tak kdo bude driv?? a co ty svetla??? a blinkry?? mužeš se mi plis ozvat na mejl m-horis@seznam.cz


Offline t.j.silence

Zitra ti to pošlu maš meila ale musiš mi řict rychle bo ted este s jednim typkem řesim naraznik co mas ty a k tomu normalni maska nepude, tak kdo bude driv?? a co ty svetla??? a blinkry?? mužeš se mi plis ozvat na mejl m-horis@seznam.cz
OK. Pošli mi to na mail a ja sa ti potom hneď ozvem. t.j.silence@orangemail.sk
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP