GalantWeb

Předběžne galant V6 naprodej

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Během 1-2 msíců budu mít zřejmě k prodeji svůj mitsu galant 2,5 V6 r.v.97/98. najeto má 193tis dostal nové rozvody, dostane nové origo hydroštely,má nové spojovací tyče,vlnovec na výfuku,nový olej. Jsem druhý majitel (teprve 3měsíce) auto je ve velmi pěkném stavu, má mouchy (vadičky na laku,koženém sedadle..) jinak je spolehlivé...zatím pouze na zimních pneu. cenu určím pokud bude zájem..fotky na přání.. zatím je to předběžně (potřebuji sním ještě jezdit a čekám na hydra).


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301






má pár drobných závad jako prošoupané řidičovo sedadlo,kapotu od kamínků,blbne autorádio (někdo se na něm vyřádil..) žádnou vážnou závadu,co by potřebovala opravit nemá, je to spolehlivé a velmi pohodlné vozidlo, spotřeba okolo 10l .. cena 120tis kč  ICQ:207410124,popř. nechte vzkaz tady, telefon je zbytečný, v práci ho nemohu moc používat,takže se mi nikdo nedovolá


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
vymazlenej je ale 120 TO ASI NIKDO NEDÁ,já jsem ho koupil na podzim a za mín.no uvidíš.škoda.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Vypadá dobře....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
vymazlenej je ale 120 TO ASI NIKDO NEDÁ,já jsem ho koupil na podzim a za mín.no uvidíš.škoda.

pokud si ho koupil s novýma hydrama a rozvodama za mín, tak smekám..když vezmu cenu těch hydroštelů a rozvodů..tak jsem pod 100, což mi přijde optimální


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ok, ale přece si nebudeš počítat ceny oprav do ceny auta...


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
to nejsou opravy, to jsou věci navíc,..klidně bych to prodal o hydra levněji..ale naco se mi tu budou válet doma,..mám za to,že si to každej raděj koupí s novýma hydrama, než bez nich a pak si je půjde dřív či později koupit do mitsu za 17tis a zbytek do 20 dá jen za výměnu.. o rozvodech nemluvě..


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
cena bude 115tis pokud si hydra vymění nový majitel (samotné hydra v ceně), nebo 120tis pokud je vyměním já..tyto ceny sou pevné.. když se oteplilo tak to klepe jen za studena..takže není nutné je asi měnit hned..ale když už budou..tak co snima..



Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Já bych aj zájem měl, ale nějak mi chybí těch 115 tisíc  :o Mám taky Galanta, ale kombi a 2.0 bez koženého interiéru a V6 sedan v kůži je pro mě přímo vysněný. A jak je na tom spotřeba? Já jezdím převážně krátké vzdálenosti a i když Galanta šetřím, jezdí lehce pod 10l /100km.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
spotřebu dost dobře neurčím, jezdím sním jen do práce, takže je často motor studený..sem tam jedu někam dále,ale to málo krát,za tu dobu co ho mám bych si troufnul tvrdit že jezdím asi za 10l.. mě to přijde ,že se slušnou nohou to moc nežere.. ale přesně to opravdu nepovím, spíš by mohl někdo kdo ho má déle.. jinak je to auto absolutně spolehlivé.. v tomhle směru je fantastické..navíc má fakt dobrej podvozek  :mellow: ta cena je s novýma hydroštelama,..klidně je můžeš prodat, věřím,že za 10tis je prodáš...když tady v ČR stojej 16500kč.  auto je jinak bez investic.. nepotřebuje žádnou nutnou opravu..


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
zkusíme z opačného konce..takže cenu nabídněte


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
sem chodi malo lidi, dej to do annonce. vsechno najde kupce, treba na mitsubishiclub.cz je manik, ktery chce za galanta r.v. 93 s nefunkcnim motorem 15-20k..
Galant 1,8 85kW r.95


Offline ivos

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
to je málo
« Poslední změna: 01.04.2008 - 18:00:15 od blazen »


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
to je málo
coze? tobe prijde cena nizka? za galant 4 generace, kterymu nefunguje motor? vis kolik stoji 4G63 na ebay? skoro stejny penize..
Galant 1,8 85kW r.95


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Zhruba  auto ve stejném stavu sem koupil před dvěma lety za 107 ooo,-to Tvoje vypadá trošku líp jak sem tam koukal tipnul bych ho tak někam kolem 90-100 ale bazar Ti za něj nikdy tolik nedá a na aaa zapomen.Má to dost nalítáno Ti řekne každej ale že je to v6 která je na to stavěná nikdo nevidí.Pak Ti každej řekne že je to velkej obsah , ale že to jezdí za stajný jako 2,0 to Ti nikdo neuvěří. Prostě si myslím že tyhle auta si človek koupí jen proto že ho to chytne  trochu u srdce .... Proč to vubec prodáváš...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
no uvidím, pokud ho neprodám za rozumnou cenu,nechám ho v rodiném kruhu za velmi nízkou cenu.. důvod prodeje je,že chci výkonější stroj

minimum je 105tis
« Poslední změna: 02.04.2008 - 10:12:41 od blazen »


Offline ivos

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
nabizel sem ti 90.tisic ale psal sem ti ze se muzem domluvit jeste.tak pokud pudes ke sto tisicum tak se dohodnem


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
nabizel sem ti 90.tisic ale psal sem ti ze se muzem domluvit jeste.tak pokud pudes ke sto tisicum tak se dohodnem


ne opravdu, minimum je 105tis kč. stím,že ti k tomu dám ty hydroštely ale vyměníš si je už sám, protože je to už tak nízká cena a nechce se mi za ni v tom motoru půl dne hrabat.


Offline ivos

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3