GalantWeb

Předběžne galant V6 naprodej

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
auto závady nemázkusím to tu detailně rozepsat co vše sem kontroloval a našel a nenašel,podvozek je vystříkaný,měnili mě jednoho vlnovce,tak sem ho hned na zvedáku skontroloval zespod, i veškeré čepy, vše vypadá OK, našel sem spojovací tyče co už měli malinkou vůli,tak sem je hned vyměnil, jediné závady jsou ty následky kamínků na kapotě,2 škrábance někde na autě..jinak je fakt pěkné, tuším je tam nějaká začínající koroze na domečkách předních tlumiču (boží postih pro veškerá mitsu) nějaký kousek někde zespod kapoty... jinak je to vše (mimo ta kůže na řidičově sedadle) bohužel už to není nové auto,ale na to ,že je 10let staré a má najeto už 195tis km,je to spolehlivý krasavec.. po výměně těch hydroštelů nebude důvod otevírat kapotu, já sním najezdil asi 5-6tis km a kontroloval olej,neubyl jediný milimetr z množství, vždy nastartovalo po otočení klíčku ihned, baterie OK,podvozek super, překvapilo mě jak to sedí při ostřejších průjezdech. krom nějakého systému prokluzu kol to má plnou výbavu. (abych nezapoměl, to origo autorádio zlobí,ale to už nepopírám za závadu,hrát věčně nemůže,ono hraje,ale odpadávaj reproduktory=chvílihrajou 2 pak 3 atak je to pořád dokola.. může to být klidně zlomený drát někde za konektorama,nebo konektor,..nevím,neřešil sem to)  pár těhhle věcí co jsem vypsal auto má..ale to které je úplně bez nich,je jedině nové..napsal sem vše na rovinu,mám rád jednání na rovinu a jednám na rovinu


Offline tomasssr

Je pěknej a s tou cenou bych taky nešel níž,jestli má v pohodě podvozek,motor,převodovku a kastli (hlavně zadní lemy).. Kdybys ho prodával loni touhle dobou tak bych ho asi vzal hned,ted mám jenom dvoulitra,ale taky to jede :mellow:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
no pokud bude jinak vsechno ok tak se domluvime.

po tom detailním výpisu bych se divil že bys váhal....radio vyměníš a z repráků budeš mile překvapen.a sostatním nebudeš mit velký problémy... hups do něj.....než Tě někdo předeběhne....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
hydra sou doma.. pořád for sale..cena nyní 110tis


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
hydra sou doma.. pořád for sale..cena nyní 110tis


Kolik si dal za hydra...( jen se orientačně ptám)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Kolik si dal za hydra...( jen se orientačně ptám)

kupoval sem je přes kamaráda přímo v JPN a vyšli mě tam asi na 11tis.. u nás stojí okolo 17tis..  nic levného


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301



Offline Lades

Ta cena je i tak dost. Minulý týden jsem koupil kombika ve zhruba stejné vybavě, 163tis. km, automat po generálce, nový tlumiče, přední ložiska, komplet přední spodní ramena. Vady na laku a sedačkách má taky a stál mě 75000Kč, takže než ti dá někdo 105tis. tak si asi počkáš. Nebo ho prodej na slovensko. Tam je o ně zájem.
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


well

  • Host
môžem potvrdiť na Slovensku je zájem i v te cene  -_-


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
to všecko co jsi vypsal je na mém taky nedávno měněno, podvozek celej, vodní pumpa, rozvody, hydra.. nevidím důvod jít dolů.. navíc manuál..


well

  • Host
to všecko co jsi vypsal je na mém taky nedávno měněno, podvozek celej, vodní pumpa, rozvody, hydra.. nevidím důvod jít dolů.. navíc manuál..

tak ses "blazen ze ho prodavas"....
za 80 000 na ruku zajtra  ^_^


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
za 80 si ho nechám, zájemců je dost, bohužel sou všichni až z čech, nevím proč se nikomu nechce pro auto které chcou dojet až k majiteli.. za 80 si ho kup v nějakým prorezlým a polorozpadlým stavu někde v annonci


Offline Lades

to všecko co jsi vypsal je na mém taky nedávno měněno, podvozek celej, vodní pumpa, rozvody, hydra.. nevidím důvod jít dolů.. navíc manuál..
no nevim jestli je manual nejaka vyhoda. urcite ne pro me s timto obsahem. ja bych se totiz nedostal se spotrebou pod 12na100. a kdyz uz si kupuju auto v plne palbe tak i s automatem :D
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ikdyž možná pro tebe není manuál výhodou,tak je to výhodou pro 99% uživatelů vozidel.. psát mi tu do inzerátu,že je manuál nevýhodou je trošku zcestné.. nemyslíš?


Offline Bulman01

no nevim jestli je manual nejaka vyhoda. urcite ne pro me s timto obsahem. ja bych se totiz nedostal se spotrebou pod 12na100. a kdyz uz si kupuju auto v plne palbe tak i s automatem :D
Zdar ,nevím co je na automatu tak úžasného.Ten největší požitek je z toho že má člověk auto plně pod kontrolou,včetně řazení.A na spotřebu s tímto motorem se moc nehledí.To si radši koupim nějakou 1.1 od Peugeotu.To je pouze muj názor a nic jiného. :mellow:
1996
  GALANT 2500  V6 24V  4ws 4wd


Offline Lades

ikdyž možná pro tebe není manuál výhodou,tak je to výhodou pro 99% uživatelů vozidel.. psát mi tu do inzerátu,že je manuál nevýhodou je trošku zcestné.. nemyslíš?
ja sem jen prezentoval muj nazor a nechtel sem nikoho ovlivnit. kazdymu asi holt vyhovuje neco jinyho
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Lades

Zdar ,nevím co je na automatu tak úžasného.Ten největší požitek je z toho že má člověk auto plně pod kontrolou,včetně řazení.A na spotřebu s tímto motorem se moc nehledí.To si radši koupim nějakou 1.1 od Peugeotu.To je pouze muj názor a nic jiného. :mellow:
Kdyz budu chtit auto plne pod kontrolou a neco si s tim uzit tak si koupim urcite neco jinyho a ne Galanta v plne palbe ale treba Fabku RS nebo neco ostrej strizenyho. Ja od auta v takove vybave ocekavam maximalni pohodli a ne svezeni v zavodnim stylu(ne ze by to Galant nezvladal). Ale uznavam ze toto tema je urceno uplne pro jinej ucel. Sorry blazen...
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Lades: Ty jsi koupil toho Galanta z Určic? Byl jsem se tam na něj dívat a ta cena odpovídala stavu. Mně osobně na něm vadilo, že těch 163tis. km mohl mít tak před pár lety (přece jen bylo to dříve firemní auto a GO automatické převodovky) a že byl bouraný. Oprava po havaárce nebyla nic moc a vadilo mi, že táhnul hodně do strany. Ale jen ta kola mají cenu tak 15 tisíc, uznávám.

A cena (105tis.) tohoto sedana mi přijde přiměřená, když je v dobrém stavu a bez investic.