GalantWeb

Předběžne galant V6 naprodej

Offline Lades

Lades: Ty jsi koupil toho Galanta z Určic? Byl jsem se tam na něj dívat a ta cena odpovídala stavu. Mně osobně na něm vadilo, že těch 163tis. km mohl mít tak před pár lety (přece jen bylo to dříve firemní auto a GO automatické převodovky) a že byl bouraný. Oprava po havaárce nebyla nic moc a vadilo mi, že táhnul hodně do strany. Ale jen ta kola mají cenu tak 15 tisíc, uznávám.

A cena (105tis.) tohoto sedana mi přijde přiměřená, když je v dobrém stavu a bez investic.
Jo to je on. Opravenej po "bouracce"(lehce na pravej predek) neni tak spatne. Firemni auto to bylo ale ve firme kterou znam a vim kdo s tim jezdil(haluz ze sem na neho narazil). Do strany uz netahne, vyresilo to serizeni geometrie za 300,-  GO prevodovky nijak nepoznam ale s razenim problem nema. Kola a radio s navigaci jsou jen bonus za tu cenu. Pravda ze ma kosmeticke vady ale to je otazka 3-4tisic. Takze nemyslim ze to byl spatnej kup(zatim).
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Aha, tak to je dobry kup. Byt to manual, tak bych ho vzal. Otec me od nej odrazoval a prislo mu nepravdepodobny, ze by u auta co ma najeto 163tis. byla potreba GO automaticke prevodovky. Ale jinak souhlasim, ze to radilo hladce. Tak at slouzi  :mellow:


Offline Lades

Aha, tak to je dobry kup. Byt to manual, tak bych ho vzal. Otec me od nej odrazoval a prislo mu nepravdepodobny, ze by u auta co ma najeto 163tis. byla potreba GO automaticke prevodovky. Ale jinak souhlasim, ze to radilo hladce. Tak at slouzi  :mellow:
Muj predchozi Galant byl taky firemni a kdyz jsem ho kupoval mel 155000km. Mel servisku takze lehce dolozitelny. Takze i firemni auta muzou mit "par" kilometru
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
příští týden vyměním ty hydra a cenovku dám na 105tis.


Offline mimado

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 9
  • 92vs98
Kdybys mi s ním počkal do října,až se vrátím z Anglie,tak bych ho bral,ale zatím nane keke..: )
Galoš..jedině galoš!


Offline Lades

Kdybys mi s ním počkal do října,až se vrátím z Anglie,tak bych ho bral,ale zatím nane keke..: )
pokud se budou hlasit kupci jako doted, tak mozna vydrzi -_- a treba bude pok za lepsi cenu :D
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Lades


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
jinak mohu potvrdit,že zájemců bylo sutečně dost... i přes vaši kritiku s cenou.. auto není opravdu žádnej střep,je moc pěkné a v OK stavu ^_^


Offline Lades

jinak mohu potvrdit,že zájemců bylo sutečně dost... i přes vaši kritiku s cenou.. auto není opravdu žádnej střep,je moc pěkné a v OK stavu ^_^
zajemncu bylo dost ale zadrhel byl v cene ze?tak proc ho tak dlouho prodavas kdyz bylo zajemcu dost??ja sem mel auto pryc behem tydne
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
prvnímu sem ho neprodal protože sem jej potřeboval kvůli práce,jinak bych ho neměl 14dní po podání inzerátu.. ostatní byli většinou z daleka, tak se rozmýšleli.. 4 byli ze SR.. tenhle je z Prahy. Nevím co jsi prodával a za kolik a v jakým stavu.. Nemám důvod slevnovat něco co je OK.. každopádně nechápu tvé reakce.. odpovídají pubertákovi,kterej se nudí, pokud se ti moje cena nelíbí, nemusíš nic kupovat ani tu psát nesmysly..


Offline Lades

prvnímu sem ho neprodal protože sem jej potřeboval kvůli práce,jinak bych ho neměl 14dní po podání inzerátu.. ostatní byli většinou z daleka, tak se rozmýšleli.. 4 byli ze SR.. tenhle je z Prahy. Nevím co jsi prodával a za kolik a v jakým stavu.. Nemám důvod slevnovat něco co je OK.. každopádně nechápu tvé reakce.. odpovídají pubertákovi,kterej se nudí, pokud se ti moje cena nelíbí, nemusíš nic kupovat ani tu psát nesmysly..
a proc ho prodavas kdyz je teda tak OK??no sorac pokud sem se te nejak dotknul, ja su jen trosku urejpana povaha
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
už sem to psal, prodávám ho protože chci silnější vůz


Offline Howler

Lades: Založ si svoje forum, už se tady roztahuješ přes 3 stranky :D