GalantWeb

ROZPRODAVAM GALANTA R.93 1.8 GLSI

Offline psycho

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Takže je to bouraný na předek , ale motor asi zachranim až na chladič , baterku apod. kastle je dost prorezlá, takže  bych chtěl nabídnout interier , časti motor nebo třeba i komplet. Motor este před bouračkou šlapal pěkně byly udělány rozvody naplě a pod.... zrcatka všechny skla kromě předního všechno v poho.ozvěte se buď na majla (ymazer@centrum.cz) nebo i na tel: 774 373 463
« Poslední změna: 18.02.2008 - 11:18:05 od psycho »


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
mnoo mě by se hedilo nekolik věcí. v jakým stavu je převodovka? a případně levá zadní těhlice teda pokud máš ABS, jde mi vpodstatě jen o čidlo


Offline psycho

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Jako co sem s tim jezdil tak žadnej kvalt nevyskočil. Pískat taky nepíska, naplň jsem neměnil ale to bych ani nedoporučoval. Je lepši nechat tak jak je. Myslim že by mohla ještě ňakou dobu vydržet. Ale nezaručim se za věc kerá je už stara vic jak deset let že?


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
mnoo mě by se hedilo nekolik věcí. v jakým stavu je převodovka? a případně levá zadní těhlice teda pokud máš ABS, jde mi vpodstatě jen o čidlo
:laugh: ... ma to cenu ???


Offline psycho

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Běž a kup novou převodovku..... to je teprv darda do peněženky.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Jako co sem s tim jezdil tak žadnej kvalt nevyskočil. Pískat taky nepíska, naplň jsem neměnil ale to bych ani nedoporučoval. Je lepši nechat tak jak je. Myslim že by mohla ještě ňakou dobu vydržet. Ale nezaručim se za věc kerá je už stara vic jak deset let že?

no a cena?


Offline psycho

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Napřed musím zjistit jestli je uplně v pořadku. Což znamená vytahnout ji z vraku. Což je teď v tomhle počasí problem mám to totiž venku. Ale jestli bude v pořádku tak by mohla mít cenu asi tak pět tisíc. Na vrakáči ji máš za šest. :roll:



Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nj já se do svýho pustim možná až někdy koncem března, takže času dost


Offline coco

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Co je tam za typ motoru a šel by do 88.
Galant 1.8-karb.


Offline psycho

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Má to oddělené kufr. Jako že se nezvedá zadní sklo.  Nefim jak je to delení u galanta ale nekdo tomu říká limuzína. :laugh:   A Motor je 1.8 16v jestli to pude do 88 to ti nereknu. Ale spíš ne jak jo....


Itchy

  • Host
jj, limuzína = sedan ... tak to nic. Potřeboval bych levé zadní světlo na liftbacka :roll:


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
jj, limuzína = sedan ... tak to nic. Potřeboval bych levé zadní světlo na liftbacka :roll:

Zkus na vrakáči, tam by ho mít mohli
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline psycho

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Tak sem s nim zacal.... :worried: zatim to de tezce. ale zetra se mi snad podari jej nakopnout....Ta prevodovka zatim vypada pekne kvalty dou vsechny a razeni se srazka nedotkla... prominte mi ze pisu bez diakritiky a z hrubkama..... ale me se nechce.


Offline psycho

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
 :big grin: Takze motor slape !!!!!! to sem snad ani necekal.... Ma nekdo zajem o 1.8 16 v ???


Offline stanislav

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
ZDRAVÍM KOUPIL BYCH TU PŘEVODOVKU JE VOLNÁ? DÍKEC


Offline cistic07

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
je ještě volnej motor měl bych zájem ,za kolik.díky