GalantWeb

Koupě Galanta: na co si dát pozor?

Offline FabledWarrior

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Zdravím, v brzké době se jedu podívat na jednoho Galanta a případně si ho i odvezu domů. Je to Galant z roku 1997 ve verzi 2.5 V6 a zajímalo by mě na co si mám dát pozor při koupi? Vím o hydroštelech, kroutících se kotoučích ale co dál? Poradíte??

Jedná se přesně o tohoto Galanta: http://www.tipcar.cz/mitsubishi/mitsubishi-galant-evolution-cz-25500123.html

díky=)
« Poslední změna: 30.05.2008 - 08:58:21 od FabledWarrior »
Kupuju Galanta 97 2.5 v6 :D


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Tak tenhle konkretni bude trpet hlavne tim tuningem.. Kazdou chvili cepy na ramenech podvozku a pak buh vi, co delali s motorem.
Galant 1,8 85kW r.95


Offline tomasssr

jj,tam bych pořádně zkontroloval podvozek (čepy,ramena,tyčky,silentbloky,tlumiče) a taky rez na podvozku,ta je taky nemilá. Potom můžou reznout zadní lemy a spodky dveří. Pak bych si dal pozor na převodovku,spojku a taky ty hydroštely,aby necvakaly a nemusel si je měnit (je jichc tam celkem dost :mellow:)
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline FabledWarrior

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
No člověk v bazaru mi řekl, že jediná závada má být v silentbloku na přední nápravě jinak je prý auto v perfektním stavu, ale je to pořád jen člověk co se toho auta chce zbavit. Díky za tipy.. kdyby ještě někdo měl něco tak to přivítám=)
Kupuju Galanta 97 2.5 v6 :D


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
osobne bych ho nebral kdo vi jak je to vsechno udelany a koupil bych si auto v seri a pak bych snim neco delal a vedel bych jak je to udelany. V kazdym pripade kdyz vypada takhle tak motor uz dostal asi slusnyho couda (znam tuningare) a o podvozku nemluvim. A jak ti rikaj v bazaci jen o silentbloku tak se priprav na celou predni napravu a levny to neni. Ale jak chces kazdej ma na vyber muj nazor uz vis :evil:


Offline FabledWarrior

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Určitě máš pravdu... ale sehnat galanta v origu, koupit na něj ty plasty, kola, dát to do laku atd.. by mě přišlo daleko dráž než tohle..:( A i když to může znít divně, tak nechci jezdit v Galantu v origo stavu... chci mít originál.. ne sériovku jako pomalu každej...
Kupuju Galanta 97 2.5 v6 :D


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
podle mě galant plasty nepotřebuje, je pěknej v serii..stačí jen vybrat pěkná kola..ne takhle ho prznit


Offline FabledWarrior

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
V sérii je hezkej ale takhle se mi líbí ještě víc. Každej má svůj styl...
Kupuju Galanta 97 2.5 v6 :D


Offline tomasssr

Jendas má pravdu, když sem kupoval galanta,tak mi taky povídal že jediná závada jsou vymlácený kulový čepy,nakonec z toho byly 3 ramena (jedno asi za 3litry), přední tlumiče,čepy řízení a tyčka stabilizátoru.. vem si s sebou nějakýho odborníka s nějakou montérpákou,vlezte pod auto a za všechno pořádně zahejbejte a zkontrolujte co klepe, co má vůle atd...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline FabledWarrior

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
To je samozřejmí že to nepojedu kupovat sám když se vtom nevyznám:D Ale zas takovýho odborníka kterej by projel podvozek montpákou neznám..:(
Kupuju Galanta 97 2.5 v6 :D


Offline t.j.silence

No poradil by som ti super vec. Z fotiek je zrejmé že je postavený na nízkoprafiláčoch. Tak by som si skontroloval aj predné ložiská či ešte nehučia. Mne kvôli tomu odchádzajú každý rok.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP