GalantWeb

K: galant r.v. 1997 a vejš 2,0 16V

Offline krtekm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Poohlížím se po galantovi z roku 1997 a vejš s benzinovým dvoulitrem. Cena 90000,- plusminus autobus. Idealne kombo ale sedanem bych taky nepohrdl. Děkuji za pripadne nabidky.


Offline jorgin

takového Galantíka bych Ti mohl dovézt z Německa, pokud máš zájem....a myslím, že i ta cena je reálná....Jirka


Offline krtekm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
takového Galantíka bych Ti mohl dovézt z Německa, pokud máš zájem....a myslím, že i ta cena je reálná....Jirka

no proč ne. skus se tedy zběžně mrknout co by se dalo dovést. nebo mi pisni kde si mohu vybírat (mobile, autoscout). přesná domluva by byla až budu mít v ruce peníze za preludku. přihlášení a takový ty skopičiny zařídíš předpokládám ty? děkuji.


Offline David K

Podivej se treba tady. Da se to prepnout i do cestiny. Ja jsem si ted nechal dovezt 2.5 litr. Take jsem napred chtel 2.0, ale nakonec zvitezila nabidka s lepsi vybavou. Samostrejme kombik (zena rozhodla  :laugh:).


Offline jerycho

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Mam Galanta v prodeji tady :
http://www.autosoft.cz/!new/detail_inzerat.php?id=KALAB%2FBL090%2F4.6.2008&zBazaru=true
 Dám k němu 4ks skoro nových zimních kol.
« Poslední změna: 17.07.2008 - 11:34:24 od jerycho »


Offline jorgin

no proč ne. skus se tedy zběžně mrknout co by se dalo dovést. nebo mi pisni kde si mohu vybírat (mobile, autoscout). přesná domluva by byla až budu mít v ruce peníze za preludku. přihlášení a takový ty skopičiny zařídíš předpokládám ty? děkuji.

mrkni na mobile nebo autoscout, ale chce to koukat někde blíž k ČR, jinak se prodraží doprava....a nebo budu prodávat někdy koncem svého, je to 2,5 120 kW v plné výbavě v kůži....J.


Offline krtekm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
mrkni na mobile nebo autoscout, ale chce to koukat někde blíž k ČR, jinak se prodraží doprava....a nebo budu prodávat někdy koncem svého, je to 2,5 120 kW v plné výbavě v kůži....J.

ok po necem mrknu. ale chtel bych 2,0 16v... tak vubec se rozmyslim jestli toho galose vzit. strasne me odrazuje koroze tech zadnich lemu. je to nemoc u vsech galosu nebo se to nekdy odstranilo, protoze byal pouzita spatna technologie, nebo je to fabrikou kde se to vyrabelo? dokaze mi prosim nedko odpovedet. nechci si koupit auto z roku 99 treba a hned ho vyvarovat. da se narazit na nejakej kousek, kterej tak nerezne?


Offline Misak

No ja mam 97' koupeno na jare v Nemecku a muzu rict, ze jeste nerezne. Ale to jen diky peclivemu Mitsu servisu kazdych 10.000km (opravdu tak casto) a kdyz jsem vlezl pod auto, vsechno bylo vsude peclive vystrikano hrbolakem. Ale co jsem videl treba u Redbulla, tak jsem jen svetla vyjimka.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No ja mam 97' koupeno na jare v Nemecku a muzu rict, ze jeste nerezne. Ale to jen diky peclivemu Mitsu servisu kazdych 10.000km (opravdu tak casto) a kdyz jsem vlezl pod auto, vsechno bylo vsude peclive vystrikano hrbolakem. Ale co jsem videl treba u Redbulla, tak jsem jen svetla vyjimka.


Na tom vystříkání moc záleží taky mi teď miška stojí v servisu... a lemy a spodek a konečně xenony a je toho moc ... říkal my servisák že je trochu problem když to stojí na trávě někde na zahradě... jde do háje spodek a právě ty lemy a taak.. nevim ale asi na tom něco bude....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline tomasssr

O žraloka se musí pečovat od samého začátku,je celkem náchylnej k rezavění,hlavně zadní lemy,spodky dveří a podvozek, před tejdnem sem koupil galanta92 a co se týče koroze je na tom líp jak 99ka
http://www.mitsubishiclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=31917 takhle mě sežrala koroze lemy na žraloku.. :lipsread:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline krtekm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
premyslel jsem ze bych treba zainvestoval o neco vice a koupil galiho po roce vyroby 2000. ale ty lemy me porad desi. je to jedno jestli vylezou ted nebo po 2 letech. napr u hondy s tim byli problemy taky ale za x let vyroby porblem odstranili a je klid. opravdu neco takovyho u galanta neni. ze by opravili chybku. to me takhle zrezne i ten rok 2000? diky.


Offline tomasssr

Co já vím tak k žádným úpravám zadních lemů po r.2000 nedošlo,chce to spíš pečlivě vybírat a zkontrolovat ty lemy, a když už,tak je to otázka 5 až 8 tisíc se vším všudy :-D a hurá na dalších 10 let ^_^
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline morfes

Já když ho před 2 lety kupoval tak lemy byly v pohodě! Ročník 2000...nikde žádný náznak chycení...no a po letošní zimě mě dost děsí koukat na to!!! Je to pěkně chycený! Myslím, že se tomu nevyhneš ať budeš dělat co budeš chtít...jednou tě to čeká každopádně...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Misak

Ja jsem zvedavej na moji prvni zimu v Praze. Predpokladam, ze se tu soli jeste vic jak v brne takze jeste na podzim jde Galant do vysky a prolezu podvozek, kde to bude chtit zakonzervovat nebo opravit.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ja jsem zvedavej na moji prvni zimu v Praze. Predpokladam, ze se tu soli jeste vic jak v brne takze jeste na podzim jde Galant do vysky a prolezu podvozek, kde to bude chtit zakonzervovat nebo opravit.

5-8 litru?? pane buože nedělejte to ze zlata .... podběh stojí 800 práce 500 a 1000 nastříkání jednoho dílu a dělal mi oba dva... luxus.. prej to nechce nechavat auto na trávě ... jestli si na tom pochutnava jakasi vlhkost....bo co nevim....a je to jen plech ....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline tomasssr

By mě zajímalo jak to může za 2300 kč vypadat :( nebo seš asi z hodně levnýho kraje...)
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
By mě zajímalo jak to může za 2300 kč vypadat :( nebo seš asi z hodně levnýho kraje...)


 No nepoznal sem to ani proti sluníčku.....koneckoncu se mužeš mrknout sam....dám sem fotky až dorazim zase dom, ted už to fotit nepujdu....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)