GalantWeb

Galant 2,5 120kW (kombi - max. výbava vč. kůže) PRODÁM

Offline jorgin

Prodám Mitsubishi Galant 2,5 - válec 120kW/163 koní r.v. 12/1999 (do provozu 2000) stříbrná metalíza, provedení kombi, manuální převodovka, maximální výbava - 4x airbag, el. okna, zrcátka, panoramatické střešní okno, ABS, automatická klima, tažné zařízení (bržděný vlek 1400kg), centrál s dálkou, tempomat, hagusy, rádio s CD, roleta zavazadlového prostoru, černý kožený interier + kořenové dřevo - el. nastavitelné a vyhřívané sedačky ....Pravidelný servis (každých 10000 km nový olej a filtry + PROLONG), nové přední a zadní náboje, spojkové ložisko, kotouče, destičky...velice zachovalý stav, jsem celkově druhý majitel. Fotky mohu na vyžádání poslat. Předpokládaná doba prodeje konec srpna - září. Cena k jednání 139000 Kč.
« Poslední změna: 25.07.2008 - 23:34:38 od jorgin »


Offline xkaspar

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Kdyby to bylo v cerne, nebo nake tmave barve a nebyl to kombik tak je to pecka.


Offline jorgin

Souhlasím, ale na druhou stranu stříbrná barva je nejpraktičtější ze všech barev, nejsou na ní vidět škrábance ani špína, což má u tmavé barvy přesně opačný efekt, navíc ta barva má daleko větší obsah pevných částeček hliníku a je i tvrdší a odolnější....a to, že je to kombi....taky mi to ze začátku trochu vadilo, ale dnes vidím, že je to super, jednak obrovský a dobře přístupný prostor vzadu a navíc hagusy, takže se dá dost slušně zatížit i střecha a také to má víc na kouli než sedan (pokud není zrovna v automatu  -_-).....všechno má svoje, neprodával bych ho, ale přivezl jsem to samé auto r.v. 2003, také ve stříbrné barvě a v kůži, ale sedana a má to najeto originál necelých 9500 km, takže důvod je jasný. A jelikož potřebujeme i něco velikosti kombi, tak až se prodá tenhle krasavec, tak pojedu ještě pro Space Wagona   -_-


Offline mirkov

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 9

Offline jorgin

Však jsem přeci napsal, že jsem koupil jiného Galanta, také stříbrného, také v černé kůži, ale je to sedan v automatu, rok výroby 2003 a má najeto pouhých 9470 km a na 8000 km to ještě mělo udělaný pravidelný servis, tj. v podstatě nové auto, měl ho stařík ročník 1924 (mimochodem, pán je už po smrti)....tak je přeci logické, že udělám obměnu  :laugh:



Offline jorgin

však právě  -_- jen to dědoušek malinko načechral o odstavenej návěs od kamionu....nic závažnýho, jen odřel bok, tak to mám u klempíře a pak to jde k lakýrovi, proto toho kombíka potřebuju ještě alespoň do konce srpna, než se to opraví a udělá se dovozová STK a přihlášení...


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Pěkné pěkné odkudpak to tahaáš takový káry s těma km nebo to byla náhoda...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline jorgin

To byla náhoda jako blázen  -_- Je to dovezený z Německa a koupil jsem to od vnuka toho dědouška, byla to pozůstalost ....to se nestává často, že se tak zadaří...
« Poslední změna: 27.07.2008 - 19:54:12 od jorgin »


Offline jorgin

Někdo se mě dotazoval, jak to chodí s převozkama a úřadama v Německu, tak tady je informace pro všechny zájemce:  -_-

V sobotu ty jejich úřady mají zavřeno stejně jako u nás, jinak mají otevřeno celý týden, otvírací časy se liší regionálně, obecně platí to, že nejdelší úřední den je čtvrtek, to mají na převážné většině úřadů do 17 hodin. jinak většinou tak do 14-15 hodin, v menších regionech třeba jen do 12 hodin. Úřad se jmenuje Zulassungstelle. Záleží, jestli se vozidlo vyváží v rámci EU nebo mimo. Po EU stačí žluté převozky, většinou 3-4 denní mimo EU červené 10-15 dní....Nejdražší je pojištění, musí se nahlásit, že to má být zelená karta s platností i mimo Německo. Nejdřív se uzavře pojištění, potom se musí jít na úřad, tam odeberou a odhlásí staré spz (pokud to již není odhlášené auto) a vystaví převozní TP a vystaví doklad pro ražbu převozních SPZ. S tím dokladem se zajde nechat vyrazit značky a s nima opět na úřad. Tam to překontrolují, předají takový malý růžový techničák a na spz nalepí takové kulaté samolepky....značky se nacvaknou na auto a může se fičet :-)))) cena je region od regionu jiná je to od nějakých 85 - 95 Euro. Úřad z toho činí asi 10 Euro + 1 Euro za ty samolepky, zbytek je pojištění a výroba SPZ......V podstatě to je jednoduché :-) Akorát to chce alespoň trochu vládnout němčinou, aby člověk věděl, co po něm vlastně chtěj   -_-
« Poslední změna: 28.07.2008 - 14:49:06 od jorgin »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
 :D ,a evidenční kontrolu jako je u nás před převodem tam chtěj taky?


Offline Misak

ja mel tu kliku, ze mi to udelali primo bazaraci. Stalo me to 100EUR a za tu cenu jsem se o to nemusel vubec starat a dokonce mi hotove znacky donesli do restaurace, zatimco jsme obedvali.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline jorgin

Nechtěj, ale na některých úřadech vyžadují, aby to auto do doby platnosti převozek mělo platnou i TÜV (STK), což je někdy problém a nová STK stojí přez 100 EUR a to jí ještě to auto nemusí projít..... :D


Offline jorgin

pokud to zařídí bazar, je to ideální situace, ale to se né vždy povede....někde to funguje i tak, že u té Zulassungstelle je i privátní kancelář, kde to za poplatek 15 Euro zařídí sami, ale to taky není všude....


Offline BAD

ja mel tu kliku, ze mi to udelali primo bazaraci. Stalo me to 100EUR a za tu cenu jsem se o to nemusel vubec starat a dokonce mi hotove znacky donesli do restaurace, zatimco jsme obedvali.
mám tu samou zkusenost ( uz 2x ) dokonce mi to po chvilce dohadovani udelali v cene auta  :D
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline jorgin


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
asi když maj velký zájem to prodat, tak se mužou přetrhnout...?


Offline jorgin

na to bych nesázel, většinou je to pro ně lepší, než dát nějakou větší finanční slevu.....