GalantWeb

Někdo mi naboural auto před barákem a ujel!

Host · 20 · 14451

Lancik

  • Host
Zdravim potreboval bych radu nakej hajzl mi napalil v noci auto a ujel...nevite nekdo co se s tim da dela t policajti mi rekli v podstate ze kdyz si ho nenajdu sam tak mam smulu jen to semnou sepsali. Pritom vim docela dost veci byla to stribrna felda v kombiku spztku sem videl jen kousek MB bud A O nebo N to si nejsem jistej a prvni dvojcisli 45 a druhy nevim ale v databazi to preci musej najit od kazdyho pismenka je 99 aut kdyz vim 45 to prvni dvojcisli takze z 300 aut dejme tomu kolik muze bejt felicii a stribrnejch...no proste policajti to resit asi nebudou potreboval bych zadni blatnik levej ten je hotovej nemate nekdo? Moc diky za vsechny odpovedi


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline m-horis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
na 97  sedana  a víš mám origo díl levá zadní stranaaž po práh a po sloupek uplně nový. jestli máš zajem pisni mi na mail


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
kamarádovi to udělali na R19, bohužel, nemáš šanci odněkud jinud vytáhnout peníze než z vlastní kapsy. Pokud si nenajdeš sám viníka a neudáš ho.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No a pak si zajeďte do Strašnic do Lídlu.
To musel být umělec,ještě,že jsem tam nebyl s galantem. :evil:
Ikdyž chudák Focus.
A to jsem tam byl jen 5 minut a poloprázdný parkoviště.
« Poslední změna: 02.09.2013 - 08:24:04 od Rob »


Offline Majk MG


Offline Drak

A nema nahodou Lidl na parkovištich kamery, by se třeba našel záznam činu :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
O kamerách nic nevim,teď jsem to vzal lihem a kupodivu 95% barvy nebylo moje,takže až na tu promáčklinu to není už moc vidět. :(


Offline Trewor

JJ lidi jsou svině a jak je někdo nechytá tak ujednou. Známýmu udělala na sídlišti sousedka vanu do dveří a ujela...vařešil to koupí Nissana Patrola Y60. Jí když byl nakupovat tak do tatíkova Fočuse II nacouval někdo s delší koulí než ta na fočusu na zarval zásuvku pod nárazník.
Pokud nedáš na auto x kamer co pojedou furt tak se spravedlnosti nedomůžeš.

PS. ten známej šel za tou ženskou, ta to popírala a jelikož by to bylo tvrzení proti tvrzení tak se na to vy** a pak jí zalepil dveře do bytu  :angel:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Jindřišák

Já už dvakrát z vypravění od známých slyšel, že šterjchli nebo byli štrejchnuti na parkovišti a aktivní důchodci si zapsali spz a pak stepovali u poškozenýho auta, dokud nedorazil majitel. V obou případech to řešila rychle a zdárně pčr. Sepsali něco na místě a pak navštívili dotyčné. Vím, že za to byl pěknej flastr, jestli i nějaky bodíky, to už si nepamatuju. U nás si asi důchodci holt víc všímaj -_-
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No neděle odpol na parkovišti, tam skoro nikdo nebyl a aktivní důchodce ani jeden.


Offline Misak

CKP by mela tohle nejak resit. Zeptej se tam. Vybiraji dost penez u lidi co nemaji zaplaceny pojistny, tak by mohli taky nejakou korunu pustit. Me nahrazovaly skodu, kdyz do me boural blb bez pojistky.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Už jsem koupil sprej,tak to fouknu,holt je to auto do města a nebude to asi poslední škrábanec u nákupního centra.Vono, když tam vidíš ty tlustý báby, jak se nevejdou do auta a musej ti dveřma bouchnout do dveří a ještě nadávaj, že jsi jim tam nechal málo místa,.....škoda slov.


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Benga jsou na prt.... Nejlepší je mít známého co bude mít nervy projet celou databázi . dneska ti na to hoděj bobek , nejlepší je dát na barák kameru ,alespoň 2 s každého úhlu ... pak je to vše jednoduší -_-
Dobso...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

Herdek tak i tatíkův foukáč má od někoho odřenej bok :evil:


Asi to půjde rozleštit ale je blbý, že ani nevíme jestli se to stalo tatíkovi při nákupech nebo mě odřeli u práce po tom co jsem je s nim vezl. :mad:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
koupil jsem v obi obyč černý sprej Škoda /139kč/,stříkl to do ztracena a už to není ani vidět,nevím, jestli ti leštěnka pomůže. :(


Offline Misak

tyhle odreniny uz dlouho neresim. v praze/brne, vyhnout se tomu neda. Vecer zaparkujes, rano mas lajnu od zadku az k prednim svetlum. akorat co budu muset resit je, kdyz jsem dvere zaviral o tchanuv sloupek, to uz je vetsi sram :-D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)