GalantWeb

zhánam motor na galanta

Offline recaro136

ahoj.súrne potrebujem motor na môjho galanta 1.8i,93kw,16V.odyšla mi kluka a nedá sa dat ani na výbrus :(kúpim celí motor a ked sa dá tak stačko iba blok a kluka.vopred dík! :'(



Offline recaro136

dík konečne sa niekto ozval.ja už som v koncoch nikde nemajú jednaosmičku 93kilowat.iba dvojlitre a to mi treba aj prevodovku aj kabeláž s riadiačkou prekladat :(


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Spoj se přímo s prodejcem, pošle ti fotky motoru a můžeš se s ním zkusit dohodnout, ale co jsem ty fotky viděl, je to spíš na odtah.
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline recaro136

no asi tak nejak.aj mna to odrádza :(náhodou nepoznáš niekoho komu sa povaluje po dvore aspon kluka? fakt by mi to pomohlo.


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Sorry, ale ne. Koukni někde na vrakáči, nebo rovnou po jiným autě...
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline recaro136

 :(aaaa skúšal som ale zatial márne.našiel som iba z lancera a s carismi.nevieš náhodou či pasuje kluka z lancera do mojho?neviem to ani nikde zistit.


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Tak to už chceš po mě moc, to je otázka na draka, teda pardon, pro Draka ^_^ Osobně bych to z jiného motoru ani nezkoušel.
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
převodovku bys měnit nemusel, na 1,8 je oproti dvoulitru jen jinak odstupňovaná - je víc do rychla. Ale myslim že rozdíl bys stejně pomalu nepoznal


Offline Drak

v galantu E52A 1.8 je klika MD183524 která je i v modelech
CA5A - Colt/Lancer
CB5A - Lancer
C69A - Colt/lancer/Mirage
N11W - Space Wagon
N21W - Space Wagon
N31W - Space Wagon
N41W - Space Wagon
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline recaro136

no chalani usmialo sa na mna konečne štastie ale nejako kostrbato :undecided:našiel som carismu,objem sedí,počet ventilov sedí,dokonca aj číslo motora4G93 sedí!lenže je to model 1998 a je dvojvačka.to by tak nevadilo keby nebol motor otočený o 180 stupnov :worried:tak neviem či kúpit blok alebo kašlat na to.ja si myslím ale že kluka by pasovat mohla len ju potom musím do mojho bloku osadit opačne o 180stupnov.HELFNITE mi či to bude fakt pasovat lebo už nespávam tri mesiace :laugh:DRAKU prosím zežen neco jak to porovnat.



Offline recaro136

no super len nemá tam na seba kontakt a ja sa neviem prihlásit na aukro do ..... :worried:


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
zkusím ti ten kontakt zjistit
R.I.P. Galant '94 2.0TD



Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Tak prodejce nereaguje :-(
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline recaro136