GalantWeb

Koupím Galanta 4x4

Offline Drak

Sháním Galanta (91 - 92) 4 d. (sedan) v zachovalém stavu, pokud mo
« Poslední změna: 09.04.2004 - 22:46:46 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline manowar

ty draku, ten černý galant je tvůj??? a jestli jo tak mi prosím řekni, kde jsi splašil tu supr masku narazníky a křídlo a vlastně i kola a vůbec...ten je prostě bomba ja sehnal jen tohle (viz link)

http://www.spoilercentrum.cz/tuning/mitsubishi/?list%5B%5D=243&hm=&o=n&ot=a&Submit.x=60&Submit.y=5

a to je na galant 1993 a nemuselo by to pasovat... prosím o odpověď...předem děkuji... Manowar


Offline Drak

Ne ten černej není můj. Je to japonskej model galantu AMG (spojlery, maska, křídlo, prahy, panely na dveříc a BBS 18 kola
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jsem myslel že AMG se specializuje na němce. (Mercedes, Porsche atd...)


Offline Drak


Offline Alik

draku co se deje???ze to schanis............... :mellow:
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Drak

Když se koukneš na datum...z roku 2003 tak už sem měl mezi tím bílýho a ted už nic nesháním...jen si pro VR4 dojedu  :big grin:
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
co tam všechno upravovali? nejsem až tak zdatnej angličtinář.


Offline Drak

Motor a pak tomu dali jinej interier a plasty
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline aston

Ja ked som videl na ebay naraznik predny na Galanta ze AMG za 500$ som si myslel ze co to za blazna  :mellow: :D


Offline Misak

Begy, chtel jsem to prelozit ze mam tu dovolenou a kopu se do zadku, ale moje technicka anglictina zacina a konci u pocitacu. Tady je aspon kousek, vycuc z toho co se mi povedlo nebo nepovedlo. Predem se omlouvam, pokud jsem nejaky vyrazy popletl.

Takze, jak to AMG vyladilo?
Jednodusse - s tradicnimi technikami. AMG verze vyuziva nove pisty (ktere zvysily kompresni pomer z 9:1 na 10.4:1), "piston oil jets", ostrou vacku, titanove pistni krouzky ("doufam"), "hollow rocker arms", "prekopany vyfuk, sani a cip" ("taky doufam").

A nejedna se o 4kolku ale pouze predohrab, 0-100km/h okolo 8sec.
Prevodovka s kratsimi pomery a lepsi spojka.
Pak jsou tam nejaky okecavacky o interieru, ale to uz neberu jako dulezity.

Pokud se nekdo taky nudite, zkuste na to mrknout a doplnit moje neznalosti. Treba se to nekdy hodi  :mellow:
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Alik

Když se koukneš na datum...z roku 2003 tak už sem měl mezi tím bílýho a ted už nic nesháním...jen si pro VR4 dojedu  :big grin:

njn.ja nekoukam na datum................... ... -_-
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Bobo

  • Host
..i když je to pasé, ale pokud má někdo zájem o Galant 1996 2,5l V6 4x4 160tkm, tak nabídněte cenu. Je tam v háji abs, ale asi jen relé, nejsem mechanik, chjo.. Hučí zadní ložiska. Jinak snad ok.. Nemám na provoz :'(, ale je to luxus kára!!!   :evil: 


Zion

  • Host
Jakou mas predstavu o cene??? A kdepak je ustajeno to stado koniku?? -_-


Bobo

  • Host
Čus, nějak jsem tě asi přehlídl.. Promiň, proto jsem to poslal znova. Představa a realita se můžou diametrálně lišit. Kolem 60 tisíc, víc po tobě nemůžu chtít, pak budeme ještě smlouvat, takže 50:) Níž jít nechci, to už je lepší si to asi nechat. Jezdím denně FM - OV a to už se při průměrném výdělku projeví na podprůměrném životě, který je okořeněn nadšením z parádní jízdy!!!