GalantWeb

prosím pomoc !!!

Offline Pitris985

ještě jedna věc. někdo mi řekl že by tam měli být dvě cívky. na každé dva válce jedna a že mohla jedna odejít. jsou tam vůbec nějaké? abych věděl jestli se tím zabývat


Offline Drak

civky mas přimo na dvou fajfkach u svíček na druhem a čtvrtém válci. Tímto ti palí vždy spolu 1 a 4 válec a 2 a 3.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
tak to používaly motorky...stačilo jim prohodit přívody a vývody..a bylo jasno...a nebo se vyloučila další možnost poruchy


Offline Pitris985

navíte někdo kde sehnat cívky na zapalování?


Offline Drak

naposled jsem je viděl v autonagano  http://www.autovrakoviste-nagano.cz/ a dostaneš tam i slevu když řekneš že jsi členem :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pitris985

dík moc. zkusil jsem tam napsat tak uvidím co mi napíšou.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Zdarec. Můžeš lépe popsat jak se závada projevuje? Rád ti poradím.
« Poslední změna: 30.05.2009 - 20:12:41 od Radous »
Radouš


Offline Pitris985

co bys chtěl konkrétně vědět? je to popsané v této diskuzi někde vepředu. jde jen na dva válce, když odpojím 1. a 3. vstřik, tak se nic nestane ale vstřikama to není, svíčky taky hází jiskru ale řikal kámoš (automechanik) že můžou být vypálené cívky, ale jen na půl a když mají zabírat tak prostě nezvládaj. tak zkusímvyměnit cívky. chtěl sem si je půjčit od známého z galanta 2,4, protože podle netu jsou stejné, ale on tam má 4 a já jen 2. tak se ptej a já ti zkusím odpovědět, i když to bude asi docela oříšek.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Předpokládám že se v tom nikdo nevrtal. Máš tedy ohromné štěstí že ti odešly obě dvě cívky. Tím to jistě nebude. Pro začátek prohoď svíčky. Pokud má některá podobně opálenou keramiku jako ta na fotce tak to je s největší pravděpodobností svíčkama. Japonci mají tak krásně žíhané svíčky docela často. Jestli jsou svíčky dobrý, nech si změřit tlaky a pak uvidíš. Tohle je pro tebe nejjednodužší a nejlevnější postup. Tlaky ti v servise proměří snad i zadarmo a hned budeš vědět na čem seš
« Poslední změna: 30.05.2009 - 20:12:14 od Radous »
Radouš


Offline Pitris985

to mi proměřín i ten kámoš. má na to přístroj doma.


Offline Pitris985

jo ale svíčky jsou prohozené a dělá to pořát to samé


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak nech změřit tlaky a pak dej vědět. Ve větších otáčkách to taky nejede?
« Poslední změna: 30.05.2009 - 20:34:43 od Radous »
Radouš


Offline Pitris985


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
tlaky jsi měl měřit už dávno.. je to vždy první varianta potíží


Offline Pepe

Dělal někdo diagnostiku ECU ? Proč vstřiky nedávají benzin, vždyť i slabá jiskra zapálí směs .  :anz:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pitris985

mno právě že benzín dávají. to je na tom to divný. i proto si kámoš myslí že jsou načatý ty cívky


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Dělal někdo diagnostiku ECU ? Proč vstřiky nedávají benzin, vždyť i slabá jiskra zapálí směs .  :anz:
  Slabá iskra zapáli zmes ale može to byť oneskorené a lenivé  . Na vzduchu sa može javiť iskra celkom pekne , ale pod tlakom nemusí preskočiť vobec...
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Pitris985

a to mam proměřit tlaky v těch dvou válcích?


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
změř si všecky válce.. je to záležitost na pár minut