GalantWeb

aky olej do galanta 99

Offline jackson

cafte. kupil som galanta komby 99, 2.0 16V sport edition. idem menit olej a neviem aky tam mam naliat. alebo na com slapu galanty?


Offline Pepe

 Ne že bych nechtěl napsat  co za olej , ale diskuse je snad nejrozsáhlejší . Dej tam plně syntetický olej a máš klíííííííííííííííííííííí d . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jackson

dik pepe. v eclipse som mal polosintetiku a slapalo to dobre. pozeram, ze mas ties galanta wagon. mozno blba otazka, ale predsa. ked s dialkovym zamknem auto tak my 2x blikne esvetlenie v interieri. da sa nejako nastavit, aby mi blikli vystrazne? ako to mas ty?


Offline Pepe

dik pepe. v eclipse som mal polosintetiku a slapalo to dobre. pozeram, ze mas ties galanta wagon. mozno blba otazka, ale predsa. ked s dialkovym zamknem auto tak my 2x blikne esvetlenie v interieri. da sa nejako nastavit, aby mi blikli vystrazne? ako to mas ty?
Tohle je právě standardně zapojení od výrobce . Nepotřebuješ snad celému okolí ukazovat že auto zamykáš na D.O.  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jackson

to je pravda. ja to ani tak nepotrebujem, ale podla mojej zeny auto ked neblika, neni uzamknute  :-D


Offline Rafik

Je fakt, že není třeba nikomu ukazovat zamykání auta. Na druhou stranu bych to i já ocenil, protože když zamykám auto v kraválu, nejde poznat jestli se zamklo nebo ne. Pak zbývá jen zkoušet..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

A nebo si koupit centrál/alarm s pagerem s oboustranou komunikací... A na display uvidíš, co auto zrovna dělá... :laugh:
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

+ dálkový start :D jo to je bomba, ty to máš??
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

hm...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline jackson

ale da sa neako ten central prepojit ku vystraznym? neskusal to nik?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Na centrálu by měl být výstup, plus 12V, (měly by být 2, levé a pravé), který dělá to blikání, pak to jen naklemuješ na blinkry...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline jackson

a riadiacu jednotku od centralu kde mam hladat?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Měla by být ve středový konzoli pod rádiem, ale nevím, jestli je to tak i u žraloků... :o
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline jackson

na eclipse bola nad nohami pri poistkach. chcelo by to service manual. od eclipsi som si zohnal, ale na zraloka wagona neako nemozem zohnat. nema niekto?



Offline jackson


Offline Rafik

Taky jsem si to trochu zjišťoval, zapojení je PRÝ jednoduché podle návodu. Na obyčejný centrál okolo tisíce korun se dá kromě blikání směrovek zapojit např. dojezdy oken nebo někdo šikovný by možná zapojil i světla a takové další blbosti. Ale to se určitě vyplatí i s alarmem
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Nedoporučuju dělat v zimě v nevytápěný garáži. Plasty praskaj, ruce mrznou, není cit... :laugh:
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Já jsem si v zimě na zahradě měnil čtyři repráky v autě:-D dobrá blbost, pak jsem to na jaře musel samozřejmě předělávat
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Jinak mám dojezdy oken, dojezd šíbru řeším, dálkový start, doběh motoru, a další kraviny... Ještě doladit otevírání kufru a nádrže a budu spokojenej... Jen těch kabelů mam po autě nějak moc už...:-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!