GalantWeb

aky olej do galanta 99

Offline Howler

jinak k těm brzdičum, známí mi doporučil (ted nevím uzda se to tak píšeú Hummerlite, výborná barva, krasný odstíny mají, a natřeli jsme 3 auta s tím a každý po 2 vrstvach, cena myslím 120kč v baumaxu či Obi lebo jinde ho najdeš, určitě budu kupovat ještě raz na jiný časti aita, ajko pružiny a trochu vyšlechtit podvozek


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Hammerite. Jinak ja doporučuju origo barvy na teplotní zatížení, nejlíp dvojsložkový, jako dělá Foliatec.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
já leju do V6 plnou syntetiku a motor přede..


Offline jackson

tak dneska mi prislo auticko zo servisu. vymeneny olej, filtre. ale zacali mi kolisat otacky motora, a raz mi dokonca az zdochol. ked len tak trosku pridam plin, tak to aj pekne hadze s autom. a zda sa mi, ze motor ma trochu hrubsi zvuk. nebol som ja po auto, lebo som bol sluzobne mimo, ale zajtra tam  budem volat, ze co to mi tam porobili. ale som sklamany. tak to zajtra sa budeme inak rozpravat...


Offline jackson

nakoniec to bola taka drobnost. ked montoval vzduchovy filter tak mu spadlo kusok z vaty, ktora je na kapote zospodu. ten kusok si potom nasiel miesto presne tam, kde je privod vzduchu ku vahe vzduchu...  -_-


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline tomasssr

Valvoline-Durablend 10W40 sem lil do galanta 99 2.0 a žádnej problém,pak sem tam místo něho nalil Vatoil-Syntech 10W40 (doporučení kámoše mechanika...) a po nastartování bylo víc slyšet klepání hydroštelů a hlavně klepaly o dost dýl než se to promázlo.... Ted liju Do galanta 92 2.0 zase Valvoline a naprosto bez problému :-D
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ten valvoline sem používal do spousty mototů a nikdy jsem problém neměl.. ostatně nikdy jsem s žádným olejem problém neměl


Offline UHNAK_GTi

Kto chce spicku a nehladi na krunku doporucujem MOTUL ako do motrov tak do prevodoviek a diff, ja som kedysi pouzival Sunocco a bol som nadmieru spokojny ovsem nerobili oleje o vyssej viskozite, tam mam odskuesany prave ten motul a Castrol 10w60 NES (aj ked vela skusenych ludi vravi ze castrol je  predrazeny sunt tento patri medzi este tie kvalitne)
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
castrol 10w60 racing.. je dobrý olej...ale u mitsubishi ho tak využiješ u 4g63T a nebo 6A13TT pro tyhle motory ano.. to turbo ten olej umí fakt dost ohřát..ale ty atmosféry ani náhodou..tam,když si přečteš odbornou literaturu to bude mimo okruh spíš nežádoucí


Offline UHNAK_GTi

castrol 10w60 racing.. je dobrý olej...ale u mitsubishi ho tak využiješ u 4g63T a nebo 6A13TT pro tyhle motory ano.. to turbo ten olej umí fakt dost ohřát..ale ty atmosféry ani náhodou..tam,když si přečteš odbornou literaturu to bude mimo okruh spíš nežádoucí
ano ano  moze to byt u turba je to nieco ine....  ja ho prave pouzivam prave u turba ...sice aj u atmosky ale to z ridzo inych dovodov ....... inak co sa tych motulov tyka zacal som ich pouzivat aj u uzitkovych aut zvlast rada 300 je famozna
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD