GalantWeb

Prodám Galanta "97, 2,5 V6, manual, modra metla, v kuzi

Offline Mr. Knorr

Cau vsem, nastal cas a prodavam svojeho mazlika neb financni krize dolehla i na me :-(

jedna se o auto co mam v profilu, fotky tamtez, koupil sem ho loni v srpnu v nemecku. mam servisni knizku, najeto 184tisic, rozvody delany ve 150tis jeste v nemecku od prvniho majitele, motor supr - prede jako kote a tahne jak bejk. Prevodovka taky v supr stavu. Snizeny tlumice a pera jeste od predchoziho majitele, konicky vzduchovy filtr, ladeny koncak. Ma nadhernej zvuk, nutno slyset a videt.

Bohuzel bylo nabourany, klasicky nedobrzdeni, pytle nevylitly, vsechno bylo kvalitne opraveno, dolozim fotkama. Jednalo se o promackanou kapotu, rozbity svetla, mrizka, chladice a sahara, 1x blatnik, baterka. motoru ani nicemu jinymu nic nebylo, vse funguje jak ma, chladi, topi, nema chladic klimatizace. Novy stoji 6000kc + napusteni mediem za 1500kc, dale je potreba lak - kapota, blatnik a naraznik, odhadem 6 - 7 tisic. Baterku ma novou Banerku 88Ah, stara jeden mesic, svetla uplne novy z druhovyroby s elektrickou regulaci vysky. Celo, chladic motoru, sahara, kapota a blatnik jsou z vrakoviste.


vsechno dal dohromady klempir, pak na tom delal elektrikar krome klimosky na kterou uz nezbylo vsechno funguje. Sou na tom ty krasny kola co sou na fotkach v profilu, dale mam zimaky na original elektronech 15". Auto jeste v nemecku dostalo celolak, takze krome vyse zminenych dilu je ten lak jak novej, je to videt kdyz prsi, delaj se na nem takovy ty velky perly a kdyz je umytej a na slunicku tak se leskne az oci prechazi  ^_^

na viku kufru je nainstalovana parkovaci kamera s nocnim videnim, dale pak zpetne zrcatko s 7" lcd displayem, autoradio s dvd prehravacem a tv tunerem, usb a pametovou kartou.


cena je 65 000kc za auto jak je, velmi to specha  :'( jeste ma pred sebou dlouhy zivot, je to skvely auto a ale pro me je ted moc nakladny.


majitel by si musel zaplatit jeste toto:
lak 6000
klimoska chladic 6000 (druhovyroba novy, 3000kc z  vrakoviste)
napusteni klimosky 1500

ale neni podminkou, auto jezdi i tak
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline Mr. Knorr

Ale copak, nikdo nechce micinu? Jestli jde o cenu, můžem se domluvit... Nebo ji teď prostě jen nikdo nechce?
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline tomasssr

Jen tak mimo.... Nevytekl ti benzín z nádrže??? Podle tý fotky... ^_^
Jinak vyčkej času,někdo se určitě najde..
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Mr. Knorr

Podle jaky fotky? nic mi nevyteklo, tukanec byl zepredu a nadrz je vzadu...
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Myslím že naráží na tu ručičku palivoměru zaraženou pod nulu, to se mi snad taky ještě takhle nepovedlo...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

no spiš to je tím, že u žraloka při vypnutých zapalovaní ručička klesne na doraz :-) neukazuje pořad množství tekutiny v nadrži jako u předchozích
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
ahaaa, ale to by měl Tomassr vědět když žraloka měl  ^_^ u Transita mi zůstává viset i teplota, taky zajimavý...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline tomasssr

Jj narážel jsem na tu první fotku,kde máš rafičku dost pod minimem,vím že to u žraloků šlo,ale až takhle sem to nezkoušel..

No, mě u žraloka 99 ukazovala ručiška množství paliva i po vyndání klíče,dělalo to i u kámošovýho galanta 97, takže mě napadá,že palivoměry vyměnily za novější až s těmi tipronovými budíky... Je tomu tak???
« Poslední změna: 29.06.2009 - 23:38:53 od tomasssr »
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Drak

mam obě verze budíků a 100% ručička klesne u pozitronových. U klasických, co sem koukal, tak po roce ve skříni klesla taky uplně dolů :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Misak

jo po roce ve skrini nejspis klesne, ale v aute se mrcha drzi a kdyz auto dele stoji tak mrska ukaze i optimisticky vic, nez pri parkovani.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Lades

me teda pada dolu kdyz vatahnu klicek ze zapalovani (r.v.98)
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Pitris985


Offline tomasssr

Hmm tak teď sem z toho teda jelen :( :roll: a těm co rafička spadne po vyndání klíčů dolů, tak po natankování stoupne okamžitě nebo hooodně pomale stoupá(jako u těch nepadacích rafiček)??? :mellow:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Drak

no že by se jí chtělo zrovna rychle zvednout se říci nedá. Nahoru leze asi zhruba plná nádrž za půl minuty. Třeba je rozdíl mezi 2,5 a 2,0
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

U mýho klesne dolu po vypnutí, taky ukazuje občas optimističtější hodnoty, a i pod nulou to pořád jede :-D a pa natankování plné nádrže tak 2-3 minuty jízdy postupně stoupá nahoru...hmm divné. Pozitronové budíky
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy



Offline Lades

myslim ze rozdil neni. i u 2.0(r.v.97) me po vedelani klicku padala dolu a po natankovani lezla pomalu nahoru stejne jako u 2.5(r.v.98)
no že by se jí chtělo zrovna rychle zvednout se říci nedá. Nahoru leze asi zhruba plná nádrž za půl minuty. Třeba je rozdíl mezi 2,5 a 2,0
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Mr. Knorr

Tak moje micina ukazuje stav i pri vypnutem klicku, a tahle fotka znamena ze se jeste ani nerozsviti rezerva, ta sviti tak pul centaku za znackou konec a kompletne vyjeta nadrz je tak centak a pul od konce. Ukazuje tak od ty doby co ji mam a nikdy sem nevyjel nadr uplne. Asi je plovak v nadrzi uz nejakej jetej...
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline Mr. Knorr

Nikdo nic? Cena uz jen 50 000kc... Kdyz bude mit nekdo zajem o zkusebni jizdu, tak mi zavolejte. 773 687 998
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Nikdo nic? Cena uz jen 50 000kc... Kdyz bude mit nekdo zajem o zkusebni jizdu, tak mi zavolejte. 773 687 998

Bud uplně v klidu dostaneš se až na 20 litru a pak Ti napíše jakýsi  ayrtonsennaF1 (to je mail adresa)že to od Tebe koupí za 20.To by mě jeblo poslední servis za 35  auto bez investic .. a za 20.Chjooo...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)