GalantWeb

Prodám Galanta "97, 2,5 V6, manual, modra metla, v kuzi

Offline tombik

Pozde no, kdybys prisel tak pred 2ma mesicema tak jsem zraloka v dobrem stavu shanel :(

Ale ted kdyz jsem do svy micky dal tech 50 tisic tak se ji uz tezko vzdam :-(
Jinak se obavam ze spoustu lidi odrazuji i ty upravy. Mozna by stalo za to vypsat co vsechno je tam jinak a kolik by mohlo stat uvest to do puvodniho stavu.

Jinak preju hodne stesti. Idealne aby se ti zlepsila financni situace a mohl sis ho nechat ;-)


Offline Mr. Knorr

Nechavat si ho nebudu urcite, protoze mam jeste rok stareho peugeota 207 na jezdeni a dve auta sou moc velkej luxus zatim . az se zmeni financni situace tak se poohlednu po zachovalem 3000GT z nemecka... O jakych upravach mluvis? Potrebuje akorat chladic klimatizace a lak na blatnik a kapotu... Jestli myslis upravy ktere sou na tom aute tak nevim poc by se meli uvadet do puvodniho stavu, brzdy z 3000GT sou perfektni, ladeny vyfuk a sani taky, videl bych to spis jako vyhodu toho auta. Se snizenym a tuhym podvozkem si musis davat trochu pozor na retarderech a prejezdech, ale ta stabilita ve velkejch rychlostech v zatackach za to stoji. Jasne ze to neni auto pro tatika od rodiny na vozeni deti, takovej clovek spis pujde do oktavie 1.9TDi a jeho tunning bude maximalne vonavka v barve karoserie na palubce. Galant je proste galant a je to spis sportovni auto, nez rodinej sedan, i kdyz to tak v 97dmym roce v Mitsubishi zrejme mysleli :-)
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline Mr. Knorr

Bud uplně v klidu dostaneš se až na 20 litru a pak Ti napíše jakýsi  ayrtonsennaF1 (to je mail adresa)že to od Tebe koupí za 20.To by mě jeblo poslední servis za 35  auto bez investic .. a za 20.Chjooo...


no tak to bych asi vrazdil. Takova skoda takovyho autaku. Jestli se neproda za padesat pripadne par litriku min tak ho prepisu na pritelkyni at si s nim jezdi a plati si pojisteni. Radsi at z nej nic nemam a zustane v rodine, nez ho strelit za dvacet. To by mi ani svedomi vuci tomu autu nedovolilo, kdyz ho budu prodavat tak jedine do dobrych rukou a ne nejakymu vychcanymu prekupnikovi. Preci jen sem s nim stravil rok zivota a mam ho rad. Pokazdy kdyz sem se loucil se svym galantem tak mi bylo smutno, tohle je uz muj ctvrtej Micoun a je mi ho lito ze vsech nejvic :-(
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
3000gt bych ti moc nedoporučoval..je to vražda po všech stránkách..ta nepojede a nebu OK dokud do ni nenasypeš byt 1+1..raděj VR4 galant.

k prodeji..jo jo lidi smlouvaj...asi zapomínaj na to,že neprodáváš nové auto ale mnoho let jeté. chtěli by za každý škrábanec prachy dolů


Offline tombik

tak jsem to vubec nemyslel blazne. Jak je psano o par prispevku vyse tak jsem mel na mysli ladeny vyfuk, sportovni sani, snizeny podvozek...jsem ve svych 21 asi starej paprda ale prvni co bych s tim autem udelal by bylo vraceni do serioveho stavu :D

Jinak bohuzel muj prispevek je OT protoze prachy na zraloka uz nemam a mit nebudu. Nalil jsem ted moc penez do svyho r.92


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
seriovka je dobrá v tom..že je tichá.. jinak obyčejně stojí ty seriové auta po stránce sportu za nic


Offline tomasssr

tombik: Hod sem nějaký fotky tvýho galanta. 50 tis. investice do 18.tiletého auta...to ho musíš mít fakt rád ^_^ Co si tam všechno měnil?
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Rafik

To Mr.Knoor: Ty jo našel jsem ten inzerát na seznamu, ale podle mě se lidi bojí té spotřeby 13 litrů, co jsi tam napsal -_- to snad tolik nemůže jezdit ani s tím sáním a výfukem... To musíš hodně honit ne?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
13l je moc..to musí být něco špatně nebo pořát plyn na podlaze


Offline tombik

staci si najit moji galerii http://www.galantweb.com/galantweb/modules/coppermine/index.php?cat=10538

Promin za OT Mr.Knor: Jinak ten inzerat bych upravil 13 litru to zrat prece nemuze, to je udesny. To i ja jezdim za 8 a  pritom se rika ze kdyz se zralokem jezdis stejnym jizdnim stylem jako s tim mym tak zere min.

Menil jsem ramena, starter a brzdove oblozeni vcetne kotoucu. olej filtry a tak+repase brzdovych trmenu a vymena brzdove hadicky. Vsechno original a v dusledku me manualni neschopnosti i v original servisu.
No mame ho od mych 6ti let tak ho mam fakt hodne rad ;-)

blazen: No tak ja to mam rad v puvodnim stavu a vis ze sport me moc nebere. Ta tichost je pro me dulezitejsi. Mam rad klid a pohodli. Vykonove jsem spokojen i s tim starym takze 50 koni narust by pro me byl i tak dostatecny. Vsak vis ze jsem uvazoval o tom tvym. Skoda ze jsi ho tehda nemohl pustit hned...

« Poslední změna: 04.08.2009 - 16:49:27 od tombik »


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
bohužel..práce mne nutí auto mít neustále..mám nástupy všude možně..bez něj to nejde


Offline Mr. Knorr

no 13 je mozna moc, ale jezdim hlavne po Praze a uznavam, plyn na podlaze mam dost casto, pod deset jdu malokdy, to jen kdyz jedu dalnici. Na dalnici kdyz neprejedu prez 130km tak se dostavam treba i na 7 litriku  :mellow:
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline tombik

Tak to tam prepis, psat tam za kolik to jede po městě a ještě s přišlápnutym plynem na podlahu je fakt jako kdyby ses branil tomu aby se ti nekdo ozval...


Offline Mr. Knorr

je to tam, dik za typ. Vypadalo to fakt desive  ^_^
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline michael071983

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
Zdravím chcel by som vedieť ak to je ešte aktuálne. Ako vyzerá ten GALANT  aktuálne  nafotený po tej búračke celý aj interiér ďakujem. Mal by som oneho záujem .


Offline Mr. Knorr

Zitra rano ho nafotim jak aktualne vypada, ted uz spi...
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline Mr. Knorr

hola hola hola jupíjahej muhehe muhehe muhehe  :D :D :D


Micina mi zustane, financni krizi se podarilo nacas zahnat, snad to vydrzi  :D :D

Miluju svoji Micinku a tak mi zustane, moje stejne a mozna jeste vic milovana pritelkyne mi pomohla  a spolecne sme se rozhodli ze si ji nechame  -_-    -_-    -_-

I kdyz to nechapu, ona to auto nema rada, je veliky, rychly a je to sedan. Ona ma rada maly, pomaly nafouknuty bubliny ve stylu Peugeotu 106. Nevim proc zachranila zrovna tuhle "obrovskou obludu" jak ji jednou rekla. Pokazdy se hrouti, kdyz mam jet Micinou nekam dal nez za Prahu, prej je to moc nebezpecny, vsude jezdi samej magor a ja prej jezdim jak blazen. Jo a prej se v ni jednou zabiju a na to ona cekat nehodla. Jenze dnes mi rekla ze penize nejsou problem a nechce abych ji prodaval!!! Dokonce mi to sama navrhla!!! No cekal by tohle nekdo z Vas???


Kdyz je prodej auta vyresen, tak bych zacal diskusi na tema nase Miciny a nase zeny. Jak to spolu ladi? Jak se divaji na Vase stroje vase zeny? Jak sem rekl, ta moje Micinu nema rada, nebo to aspon porad rikala, ale dneska ji sama od sebe zachranila za cos jsme ji neskonale vdecni oba dva  -_-
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Na revanč bys jí měl požádat o ruku, takovou jen tak nenajdeš... :-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Mr. Knorr

No to určitě, ale ne teď. Ještě je pár let čas, jsme spolu už osm let tak to ještě třeba dva roky počká  :D
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline Misak

Congrat Knorre,

ja to mam zas tak, ze jsem chtel galose poslat do sveta, ale ta moje si ho zamilovala a vzdycky z prodeje sejde pro ty smutny oci :-)
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)