GalantWeb

Prodám Galanta "97, 2,5 V6, manual, modra metla, v kuzi

Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Congrat Knorre,

ja to mam zas tak, ze jsem chtel galose poslat do sveta, ale ta moje si ho zamilovala a vzdycky z prodeje sejde pro ty smutny oci :-)

Koho? Smutný oči Vrtulky nebo Micinky?
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tombik

No a tak to ma byt :) Krasa. To zalozeni vlakna o vztahu pritelkyn k autu by nebylo marny. Ta moje dela Micce obcas zarlivy sceny, ale jinak si myslim ze ji ma taky rada.

Hrozne me utesovala kdyz jsem ji malem prodal kvuli ty blaznovy. Ale nakonec z toho seslo...no to je fuk, servis moji mici (r92) stal skoro to samy co bych dal blaznovi za jeho 97, ale stalo to za to. Mame to auto od mych 6ti let a od chvile co mam papiry tak s nim jezdim. S pritelkyni jsme se v ni uz neco najezdili a je plna vzpominek :-)

A hezky je jak ma pritelkyne nauceny odpovedi na otazky kolem auta :D
Vzdycky se ptam pri jizde stejnym tempem: Slysis motor? a pritelkyne odpovi "Ne"
:D Obcas ji pristihnu ze slyset trochu je ale ona mi stejne rekne ze ne aby me potesila :D


Offline Lades

kluci ja to mam taky na pohodu. mel sem sedan 2.0 kterej se ji libil vic ale kombajn nam ted prijde vhod. kocarek se me tam vleze uplne v poho, coz je dobrej argument na zenskou, dokonce prekousla i 25litru za novej lak a lemy. vypada to ze ho dojezdime az do konce a pak... se uvidi
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ten kombajn vypadá taky hezky..jako jeden z málo kombajnů.. a je velkej  :mellow:


Offline Mr. Knorr

Galantí kombík je fakt peknej kupodivu, povedenej design. Mezi kombajnama je vyjimecnej, ostatni sou jen takovy neforemny krabice s vysokou uzitkovou hodnotou ale design na nule...
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Hlavní důvod, proč je žralok kombi hezkej je ten, že nezvali jen proudloužení střechy a neplácli tam po okně navíc, ale prostě to od zadního blatníku udělali znova..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!