GalantWeb

cvrkot a neudrzitelny volnobeh

Offline mitch

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
moc prosim o radu  :'( znicehonic se me stalo toto: pri otoceni klicku v zapalovani do polohy zapnuti kontrolek zacne cvrcet (jde to slyset i z kabiny) nekde od tehle casti motoru co je na obrazku, navic  to cele vibruje. Nekdy to dokaze cvrcet i nekolik minut. Je to zvuk jakoby se v tom tocil nakej motorek. Myslim ze ten zvuk byl i driv pri nacteni kontrolek, ale jen takovy jakoby probehla nekde naka kontrola a hned to zhaslo (tj. pul sekundy treba). Ted je to jak zasekla gramofonova deska, asi je tam nakej zkrat nebo nevim. Kazdopadne souvisejici efekt je ten, ze kdyz nastartuju mam naprosto neudrzitelny volnobeh, nekdy nastartuju na nekolikrat, pokazde to chcipne a nebo se otacky stoci tak nizko ze motor zacne bublat a kontrolky na palubovce pohasinaji. Z krizovatky se rozjizdim na desetkrat, no hruza  :anz:
Mitsubishi Galant 2.0i '93


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Žeby podtlak? Nevím, musel bych to slyšet..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Drak

tohle spis bude problém v servomotorku regulující volnoběh (ISC).
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline mitch

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
to jsem si myslel take, ale odpojil jsem od toho isc kablik a stejne to cvrci. Neni tam jeste neco co by se i pri vypnutem motoru tocilo v te "piksle" s napisem ECI ?
Mitsubishi Galant 2.0i '93


Offline Drak

nic , co by se točilo už tam není, ještě to může dělat selenoid od EGR a ten je přišroubován na motorové přepážce.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, to je to, co sem říkal, podltak, je to mala černá krabička, vede do ní hadička z klapky na sání... BUdou tam minimalne 2kusy, EGR a palivo...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline mitch

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
nemate nakou fotku nebo schema ?
Mitsubishi Galant 2.0i '93


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
mě kdysi na jednom mém voze začalo samo od sebe občas vrnět relé od ABS.. a vrnělo to dost


Offline mitch

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
Tak se omlouvam - jsem to zlamil, neodpojoval jsem isc, ale tps. Pri odpojeni isc to fakt prestalo chrastit. Zkouseli jsme odkorodovat kontakty ale nepomohlo to, zatim jezdim s odpojenym kablikem, zaklad. otacky jsme zvysili postelovanim sroubku takze uz to nechcipe (dokonce jsem s tim prosel pres STK  :worried: :worried:). Jen pri zapnuti vetsiho odberu (napr. klima) otacky klesnou misto aby stouply. Myslite, ze kdybych to vymontoval, tak tam bude co opravovat nebo to je na vyhozeni? Da se to nekde koupit nebo jen z vrakace?
Mitsubishi Galant 2.0i '93


Offline Drak

zaleží co tam odešlo. je to krokový motorek, takže pokud je ko, vrakoviště a nebo nový.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
ještě je tam plastová převodovka, mohly se tam ulomit zoubky. kdysi kdosi už tohle taky řešil.
myslim že vrakoviště tě nemine, nový by to stálo raketu.


Offline constantine

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
No tak to mame stejny problem...Jsem majitelem begyho byvale kary...jen tak pro info no a zacal mi zlobit volnobeh seridil jsem to podle navodu i tps no je to takrka stejna zalezitost ale u me to nejsou v haji zoubky mel jsem to vykuchany a zoubky sou paradni byl jsem teda v roudnici v mitsubishi a tam mi rekli ze tps je dobre vsechno ok ale prej to je krokovej motorek  ze prej ma nula kroku nebo co...ale pritom vrci...jsou tam nejaky snimace nebo co by se mohlo pokazit? Mam takovej pocit ze me nezbyde nic jinyho nez koupit druhou klapku...
A ty kdybys chtel a mel vhaji jen ty ozubeny kolecka tak bych ti je mohl za nejakou rozumnou cenu strelit teda pokud to bude pasovat...ja mam 2,0 1995