GalantWeb

Galant 95 manual- automat

Offline constantine

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
Zdravim vsechny mam galanta 2,0 mam skoro v haji motor... lak stoji zanic vlastne jediny co je dobry tak je prevodovka a loziska v kolech protoze jsou novy...
A mam ted moznost koupit stejnyho galose akorat ze s automatem a ten ja strasne nerad tak bych rad vedel jestli by byl velkej problem ty prevodovky prohodit...ten co bych koupil ma ukazkovej lak fakt peknej a je to uplne stejnej motor takze popripade kdyby bylo neco v haji tak bych to mohl vymenit...


Offline Drak

Převodovky prohodit jdou a zaroven s převodovkou musíš vymněnit i ECU motoru. Jiná věc je, jak to provedeš v dokladech a na STK.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline constantine

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
No mam v planu udelat nejdriv technickou a pak to prehodit prevodovku no a dva roky stim najezdim a pak to nejak vyresim mam znamyho na technicke tak... a nebo jsem jeste premyslel ze by se dali prevarit vinka a bylo by to bez starosti...akorat se mi to zda zbytecne ryskantni...


Offline Lades

zlatej automat.... :mellow:
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline constantine

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
No nevim nekdo rika ze je to parada nekdo rika ze je to nanic ale ja osobne jsem se dnes v tom vezl a citil jsem se v tom strasne...ale tak je to asi o zvyku...ale to auto nakonec byl docela sunka...zvenku docela pekny ale jinak vsechno rezavy...auto misto 150 co mi tvrdil melo na tachaci 200 a tahlo jeste hur nez to moje sice hydrosteli byli ticho ale bylo by to asi z blata do louze to raci investuju do tohohle ono novy je novy


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
automat není špatný..ale ne se 160hp nebo mín.. automat je fajn na 5litrovým motoru.

předělat to jde.. ale je toho dost..


Offline constantine

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
No stim souhlasim... ale oni prej ty automatky v galantech 92-96 nebyli moc dobry ze prej moc nevydrzeli....a taky to prej neni na zadnou velkou divocinu prej to pak jde rchle dohaje... no ale jak rikam zustanu u svzho bilyho mrzaka...
Jeste bych rad vedel co se dela s klikou a kolik to stoji...kdyz uz to bude rozdelany tak bych rad dal dokupy vsechno co je potreba aby to bylo vsechno perfektni