GalantWeb

Offline Pepanak

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 161
Zdravim chlapi,mam dotaz-daji se nejak odpojit airbagy,aniz by mi po jejich opetovnem zapojeni svitila kontrolka?Myslim tim treba vytahnout pojistku a nebo tak neco jednoduchyho,abych nemusel do servisu kuli napojeni na PC.Potrebuju to kuli detskej autosedacce.Diky za rady.Jo mam galanta r.99    2.0TD
Mitsubishi Galant 2.0TD GLS r.v.99
Mitsubishi Galant 2.3TD GLX r.v.81



Offline Drak

když to budeš odpojovat a připojovat, odpoj před touto činností nejdřív baterku aby ti SRS nezjistilo, že se hrabeš v konektorech :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Lades

Zdravim chlapi,mam dotaz-daji se nejak odpojit airbagy,aniz by mi po jejich opetovnem zapojeni svitila kontrolka?Myslim tim treba vytahnout pojistku a nebo tak neco jednoduchyho,abych nemusel do servisu kuli napojeni na PC.Potrebuju to kuli detskej autosedacce.Diky za rady.Jo mam galanta r.99    2.0TD
spravna otazka, zrovna toto me zajima ale jeste sem nemal cas to sem napsat. jestli se ti to podari dej vedet postup a vysledek. pustim se do toho taky
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Pepanak

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 161
Dik za rady,zni to celkem jednoduse,ted uz jen sehnat ten odpor a vrazit ho tam,jen nevim,jak dlouho mi to bude s mim pristupem trvat...
Mitsubishi Galant 2.0TD GLS r.v.99
Mitsubishi Galant 2.3TD GLX r.v.81


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Dik za rady,zni to celkem jednoduse,ted uz jen sehnat ten odpor a vrazit ho tam,jen nevim,jak dlouho mi to bude s mim pristupem trvat...


Hlavně měj na paměti co Ti psal Drak páč jestli Ti vyletí pytel a budeš poblíž tak Ti nebudu závidět....je to celekm prda..... o nákladech na novej nebudu ani mluvit....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)