GalantWeb

predam galanta

Offline m8494

ahojte,

tak som sa po dlhej uvahe rozhodol predat galant 2.0 100kw r.v. 99 185 000 sedan modra metaliza je tam manualna klima,  vsetky okna v elektrike zrkada vyhrievane tiez el. siber, treba menit tlmice - mam komplet dve sady Billstein ktore budu gratis jeden bol za 40 E co je spolu 320E ,  vzadu menene komplet brzdy, rozvod a klinovy pri 175000, vcera olej a filtre, v maji naplnena klima rozdiel po roku bol 8 gramov chladiva, zapojeny sub v kufri 300W rms 1 mono alpine na sub a 1 toxic 4 kanalovy spolu 200E, zatial bez akejkolvek poruchy, letne 15" plechy Pirelli p6000 jazdne toto leto, a zimne iba 14 plechy bez gum, hmlovky v AAA mi ponukaju 3300 EUR ja mam predstavu 4200E

foto tu
http://mitsubishi-galant.autobazar.eu/2000-glsi-id1139103.html
« Poslední změna: 08.09.2009 - 16:26:59 od m8494 »


Offline Lades

hele neber to osobne, ale mam pocit ze jste na slovensku trosku mimo misu s cenama za auto. a to nejsi zdaleka prvni kdo nasadi takovou palku. tady se prodavaji 2.5V6 v kuzi za necelych 60000Kc coz je asi 2400euro.
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline estimator

na tvojom mieste by som ho predal do toho AAA lebo zachvilku Ti zan nedaju ani 3000eciek..
predstava je jedna vec a realita druha...

to Lades: no u nas su fakt ine ceny ale vdaka srotovnemu je to za tu cenu temer nepredajne a kto fakt chce Galanta radsej si skoci po V6 do Nemecka rocnik 2000+  :mellow:


Offline m8494

tak uz som v realite :'(, ale zatial mam tak mesiac tak pockam ci sa nenajde nejaky zufalec, lebo idem presedlat na MB W124 coupe z 1992 3,0 automat


Offline Rafik

To si budeš brát místo GALANTA nějaký německý ŠROT skoro dvacet let starý????? A ještě k tomu v takovém objemu?? Dívám se na obrázky toho W124, nezlob se na mě, ale to je opravdu šrot a ještě k tomu škaredý. Kdyby to byl starý SL, tak ano...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Ghost Buster

COŽE ??  -_- Já nevěřím vlastním očím. Kouknul sem na ten šrot a je to děs a běs a ještě k tomu tě to sežere s nádrží. Vyměnit za Galanta? Tak to bych nikdy neřekl, že někdo něco takovýho někdy udělá.

Ale kdo chce kam... přeju hodně ujetejch kilometrů  :P  :mellow:


Offline m8494

tak pridavam aj foto toho "SROTU"
http://mercedes-124.autobazar.eu/300ce-id1019180.html

no je v super stave a proste som sa na tom par krat previezol a ma to poriadne chytilo a spotreba je okolo 10 co urobim aj na galante


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

To si budeš brát místo GALANTA nějaký německý ŠROT skoro dvacet let starý????? A ještě k tomu v takovém objemu?? Dívám se na obrázky toho W124, nezlob se na mě, ale to je opravdu šrot a ještě k tomu škaredý. Kdyby to byl starý SL, tak ano...
Očividně nevíš o čem mluvíš. Tohle je jeden z posledních pořádně postavených MB. Navíc nájezd těhdle drobků při slušný údržbě je i 500.000km. To promin, ale náš 1.8 7G Galant nenajede ani při 2 G.O. Je pohodlnej na svezení a pokud ho chce, tak si ho koupí. Ona neexistuje jen značka Mitsubishi. :-)
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline m8494

dakujem aspon jeden z vacsim rozhladom, no mas pravdu a to 250 D da vklude 1 000 000 km a tento ma kamarat (beriem to od neho takze viem realne posudit stav)a je to uplna pecka bez poruchy a go prevodovky bola robena len zo zaluby nie z nutnosti, a dalsia super funkcia je kick off, pedal na podlahu a da to tam max vykon, proste niekedy sa hadam dostavim na zraz chlapci sa povozia a potom sa uvidi


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

dakujem aspon jeden z vacsim rozhladom, no mas pravdu a to 250 D da vklude 1 000 000 km a tento ma kamarat (beriem to od neho takze viem realne posudit stav)a je to uplna pecka bez poruchy a go prevodovky bola robena len zo zaluby nie z nutnosti, a dalsia super funkcia je kick off, pedal na podlahu a da to tam max vykon, proste niekedy sa hadam dostavim na zraz chlapci sa povozia a potom sa uvidi
Mě stačilo vidět tu kůži na sedačkách, protože ve většině takhle starých aut je rozdrbaná na kusy. Je vidět, že o to auto někdo pečoval. Ať slouží. A galanta prodej do dobrých rukou. :-) Je to povoz, co si hodný ruce zaslouží.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Samozřejmě nezastávám názor jenom Mitsubishi, ale podle mě je krok zpátky si brát auto o skoro 10 let starší než to současné, obzvlášť pokud slouží pro denní ježdění. V cenách ND těhle aut se nevyznám, ale předpokládám, že bude všechno určitě dražší než na galanta..

A co se týče MB, nejsem vůbec proti. Můj sen je mít CL kolem roku 2001 :-) Dneska už jsou i docela za přijatelné ceny, akorát musí být ty spotřeby docela zajímavé, když nejslabší verze je myslím 5,0 V8
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Lades

kup si galanta 2.5V6 AT a mas to skoro to stejny. ve vykonu zas takovej rozdil neni, jen ten kroutak bude asi trosku jinde...
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline m8494

one nejde ani tak o motor ale o pocit z toho auta a vybava a ked som sa dva dni na tom vozil tak hned som povedal ze to beriem a co sa tyka nahradnych dielov tak nemam problem z akoukolvek znackou, lebo moja praca je www.meteor.sk  preto aj tie billsteiny na galanta kupil som dve sady celkom dobre tak som chcel niekomu este pomoct pult je na nich okolo 90 e bez dph, no a na coupe budem najblizsie menit iba zakladne veci teda aspon by som chcel


Offline morfes

Já si taky myslím že rozhodně neprohloupíš, páč todle auto je i v mojí vysněné garáži :D je to jeden z opravdu pěkně hranatých mercedesů a navíc coupe! Takže KUP!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline aston

Jasne kup si ho (W124), je v super stave je to youngtimer na pohladanie. Jeden z poslednych skutocnych :) a nie je f dizlu....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Taky bych bral 1 staré krásné kupé od medáku ale W126 !  http://www.autoweb.cz/starsi-auta-recenze/mercedes-benz-tridy-s-w126-1979-1991/13635   ,ale galant má nejkrásnější čumák ze všech aut a kdyby se dělal jako kupé ,tak ho už určitě mám, občas přemejšlím, jak by to bylo hodně složité předělat si to na kupé sám :roll: ,ale asi bych to zmrvil. :worried:
« Poslední změna: 10.09.2009 - 20:22:50 od robb »


Offline m8494

tak jasne ze galant je srdcovka a keby boli penize tak mam oba ale tak zasa take coupe sa nenajde kazdy den a galanta lahsie najdem niekde v nemecku


Offline ada4

Srdcovka je podle mě cokoliv. Já bych třeba trhal ruce za Mustang Mach 1 '69 :)) Ta W124 se mi libi zepredu, ten zadek je trochu divnej, ale povezeni v tom bude sakra paradni. A hlavne to fakt vydrzi...
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Srdcovka je podle mě cokoliv. Já bych třeba trhal ruce za Mustang Mach 1 '69 :)) Ta W124 se mi libi zepredu, ten zadek je trochu divnej, ale povezeni v tom bude sakra paradni. A hlavne to fakt vydrzi...
Souhlas, MACH 1 nebo Bullit... nebo GT 350... kua to by byl mazec.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!