GalantWeb

Mitsubishi Galant 1.8 DE

Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Prodám Mitsubishi Galant, 1.8 GLSi, rv. 94, najeto 180t km, s platnou STK  a em do roku 2011, v elektrice s origo el. šíbrem, bez klimatizace. Auto je známé, ale pro toho, kdo ho nezná - http://www.mitsubishiklub.cz/foto-album/dragon.
Po úpravách má - stavitelný Tein (SSport coilovers) podvozek výškově i tuhostně, uložení v prothane silentblocích, kotouče na obou nápravách (R1 racing vrtané a drážkované), v červnu dělanou laserovou geometrii v německu.
Interiér - evo 6 volant, evo 6 sedačky, doplňky Isotta, radio Alpine 9855R (nejvyšší třída), hudba, navigace Sony NavU, Ego look bluetooth handsfree
Motor - olej měněný každých 10t km, filtry KN, benzínový filtr měněný letos na jaře. Nové kabely Bosch, svíčky Denso Iridium power.
Exterier - 17" kola Jaagrutti Eemaxima, 215/45 r17 gumy, přední nárazník DE, spoilery z V6, zadní křídlo z VR4 DE (USA a Japonsko) a druhé Kamei, pro případ výměny, bi-xenony potkávácí plus v xenony mlhovkách, denní svícení s homologací.
k autu je sada zimních pneu na alu kolech 15" 185/65 r15 Dunlop winter cosi.
Cena je jak auto stojí 45.000 kč, pokud se někdo ozve rychle a veme bez vytáček, slevím...
K autu jsou i díly navíc - obložení brzd, nové uložení motoru, jiné zadní čelo na značku atd..
« Poslední změna: 08.10.2009 - 12:24:04 od Dragon-and-his-Mitsubishi »
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline morfes

už i ty Dragone :(
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rafik

Proč tak málo?? Dyť jenom ty úpravy musely stát daleko více peněz ne?? Podle mě by bylo daleko lepší to dát do série a ty díly navíc prodat zvlášť, po těch by se určitě jen zaprášilo
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Protože se toho potřebuju zbavit. Původní prodej bouchl a mě Galoš zabírá místo v garáži. A kuchat to fakt nehodlam. na to nemam ani nervy (po 7mi letech) ani čas..
Tak ho kup rafiku a postav si svýho ne?
« Poslední změna: 08.10.2009 - 11:49:15 od Dragon-and-his-Mitsubishi »
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

No to bych rád, stejně mám v plánu postuně svého nalakovat, dát tam podvozek, udělat GO motoru...ale nemám tolik peněz na ruku...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No vidíš, G.O. u mýho nehrozí, protože je přetěsněnej před 30tisíci km. Takže max ten lak.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Misak

Proč tak málo?? Dyť jenom ty úpravy musely stát daleko více peněz ne?? Podle mě by bylo daleko lepší to dát do série a ty díly navíc prodat zvlášť, po těch by se určitě jen zaprášilo
Rafiku, pul mega za to auto nikdo neda.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Rafiku, pul mega za to auto nikdo neda.
Depak, on má zálusk na ty díly víš?
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Tak tak.. spousta dílů by se mi moooc líbilo, i když si stojím za svým, že se mi víc líbí sedan než liftback
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Prodáno v celku.:-)  :D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tombik

To byl fofr, gratuluju. Ale trochu si rypnu...neni ti trochu smutno?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Není, je u mě v garáži a cca tak 14dnů ještě bude.:-)  Pan majitel - kamarád - pro něj ještě nemá flek v garáži.:-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline estimator

no to je priklad dobreho auta za super cenu hned je fuc  :mellow: niektore sa predavaju aj rok dva....
ja svoje uz ani neplanujem predat nakusla ho hrdza a o rok dva pojde do srotu....
zostanu ti len krasne spomienky  :D



Offline tombik

Jo takhle nejak to vidim ja. Budu s nim jezdit dokud bude v prijatelnem stavu. Jen doufam ze to bude vic nez dva roky....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Není, je u mě v garáži a cca tak 14dnů ještě bude.:-)  Pan majitel - kamarád - pro něj ještě nemá flek v garáži.:-D

Ale bude .... počkej až bude pryč....podotkneš že sem si polepšil..., asi jo ale miška byla miška padla mi jak ulitá ale taky by mě připravila o papíry, s tím autem se nedalo nelítat....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)