GalantWeb

Prodám celé auto na ND Galant 1,8 GLSI 1990

Offline justin

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Prodám kompletní auto na náhradí díly :Mitsubischi Galant 4řada, pětidvéř,motor 1.8 Glsi,90koní,většina dílů plně funkční a některé uplně nové,interiér velmi zachovalí plus zimní pneu jednu sezonu jeté značka matador 185/14,většina dílů pasuje i na 2litrové moroty


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline justin

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
jj i s papírama akorát že ty papíry jsou na 2litr a je to 1.8 pač už sem to tak koupil


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline justin

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
jako za co jako kdyby si koupil někdo celý auto nebo jak to myslíš??jako za přepis eko daň??


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
no dejme tomu že budu chtít celé auto bez papírů. Jak jej odhlásíš? Přece nebudeš do smrti platit poviné ručení.
Radouš


Offline justin

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
buď dám na neurčito do depozitu a nebo to naaranžuju tak že sem si z toho udělal boudu pro psa nebo zahrádku a vyřadím to z evidence takhle to dělá brách a azatím v pohodě :mellow:


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
na neurčito? Bývalo to na 6 měsíců, maximálně na rok
Radouš


Offline Pistique

Neviem ako u vas, ale u nas to ide aj na 20 rokov...a tusim ide k tomu kolok do 500 korun.  -_-
Mitsubishi Galant 2.4 GDI 99


Offline justin

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
de to na jak dlouho chceš akorát se platí každej rok 50-100 teď nevim vim akorát že sem si tam dával ford sierra a platil sem 100,- a pak na další rok myslím 50 bo nějak tak někteří to tam maj 5 let a nic neplatijou  -_- takže taky dobrý mno ale pak z to bude asi nějak postih jinak prostě v tom depozitu to můžeš mít jak dlouho chceš většinou pokud ti na úřadě neřeknou jinak


Offline Pistique

U nas sa to riesi jednorazovym poplatkom, vacsinou to robia cigani, ze kupia bez znaciek, bez zmluvy, bez papierov za par drobnych na nahradne diely...

...a stale je nejake casove obdobie (mozno raz za 4-5 rokov), kedy urady vyhlasia do medii, ze ked clovek donesie cestne vyhlasenie o tom, ze auto uz v skutocnosti neexistuje, vyradia ho z evidencie a zrusia doklady bezplatne a bez akychkolvek inych problemov okolo toho. Tusim tak bolo u nas minuly rok par tyzdnov na jesen...
Mitsubishi Galant 2.4 GDI 99


Offline johny11

na neurčito? Bývalo to na 6 měsíců, maximálně na rok
Zdravím,je to trochu jinak.Do depozitu ho můžeš dát na 1 rok po roce můžeš zažádat o prodloužení na dalších půl roku.Pokud jej chceš vyřadit,tak na to existuje formulář kde podepíšeš čestné prohlášení,že to auto už nemáš.Dělal jsem to všechno v pondělí u nás na dopravce


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
Zdravím,je to trochu jinak.Do depozitu ho můžeš dát na 1 rok po roce můžeš zažádat o prodloužení na dalších půl roku.Pokud jej chceš vyřadit,tak na to existuje formulář kde podepíšeš čestné prohlášení,že to auto už nemáš.Dělal jsem to všechno v pondělí u nás na dopravce

no v tom případě i dnes když je ekovýpalné by to takto udělalo tisíce lidí...takových galošů a lancerů je dost na nd....ale právě aby to různě nekončilo na zahradách apod tak ti kreténi v čr vymyslely ten papír o potvrzení že se auto ekologicky zlikvidovalo....pak teprve auto ofiko zruší....kdyby to šlo jen na prohlášení, nedělalbych to s tím papírem, auto jsem prodal na nd a dal dotyčnýmu měsíc na vyřešení ekolikvidačního papíru abych to zrušil na úřadě a dotyčný nemusel platit 10t na úřadě rušil jsem to včera...baba na úřadě ještě volala na dotyčný úřad města aby si ověřila jestli tu lividaci může dělat ta firma kterou sem měl já na papíře, zjišťovala platnost této firmy )povolení) na likvidaci autovraků..

stejně je to tady všechno zlodějna...
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Ghost Buster

Zdravím,je to trochu jinak.Do depozitu ho můžeš dát na 1 rok po roce můžeš zažádat o prodloužení na dalších půl roku.Pokud jej chceš vyřadit,tak na to existuje formulář kde podepíšeš čestné prohlášení,že to auto už nemáš.Dělal jsem to všechno v pondělí u nás na dopravce

čau, no s tím depozitem máš pravdu, já měl značky ještě o rok déle v depozitu než jsem měl zaplaceno a kupodivu po mě nic nechtěli.

S tím čestným prohlášením je to tak, že takle můžeš zlikvidovat pouze auto, které se neobjevilo na technické ani evidenci, prostě nikde od roku 2004 nebo od kdy platí ta ekologická likvidace...

Nebo se ti podařilo odhlásit takhle auto, které bylo někdy v posledních letech na technické???
To mě hodně zajímá, podobnou situaci řeším ! :worried:


Offline johny11

čau, no s tím depozitem máš pravdu, já měl značky ještě o rok déle v depozitu než jsem měl zaplaceno a kupodivu po mě nic nechtěli.

S tím čestným prohlášením je to tak, že takle můžeš zlikvidovat pouze auto, které se neobjevilo na technické ani evidenci, prostě nikde od roku 2004 nebo od kdy platí ta ekologická likvidace...

Nebo se ti podařilo odhlásit takhle auto, které bylo někdy v posledních letech na technické???
To mě hodně zajímá, podobnou situaci řeším ! :worried:
Aoj,tak tvoje otázka mě celkem překvapila.Tak jsem vyhrabal ty techničáky co jsem rušil v lednu,byly čtyři prohlídl jsem stk a zjistil,že jednomu z aut končila technická 22.4.2004 Je to divný,prostě jsem zašel na dopravku a řekl jsem,že potřebuji zrušit auta,který už fizicky neexistujou,že je prostě nemám,že jsem je zlikvidoval ještě před tím,než vyšel ten posr. zákon.Nejdřív mi tvrdily,že to nejde ale,že mám dát značky do depozitu a za rok se uvidí,protože nejsem a nebudu jediný.Podotýkám,že to bylo v prosinci v roce 2008.Tak jsem za každý auto zaplatil kilčo a čekal jsem do tohoto roku do ledna.Když jsem tam zašel a znovu řekl to co před rokem,tak mi ke každému autu daly formulář,který jsem vyplnil,podepsal,odevzdal do techničáků mi napsali,že na vlastní žádost zrušeno podle zákona 103/2001,pod to daly razítko VYŘAZENO 4.01.2010 a šel jsem domu.Někde,když to vyhrabu,ještě mám stránky,kde o tom je diskuse a píšou tam,jak to přesně je.Vyhrabu a hodím to sem.
« Poslední změna: 26.03.2010 - 21:50:57 od johny11 »