GalantWeb

Chladič vody Galant 1.8 1995

Offline kandry

Sháním rychle a levně chladič na vodu,jsem z F-M.


Offline Rafik

Ty jsi z Frýdku-Místku?:) kousek.. zkus Křenka v Ostravě. I kyž tam chce většinou všechno za nekřesťanské prachy, zavolat tam můžeš

http://www.autokrenek.cz/
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
křenek je vydřiduch tam ani nevolej, bude chtít o 50korun mín jak za novej.. nafot ten chladič,mám doma 2 chladiče třeba nějaký pásne ..


Offline kandry

Mám ho ještě v autě.Není v něm díra,ale protéká na nějákém místě.Začalo to dneska,už jsem dolíval 2l vody.Totálně se to žebrování rozpadlo,vypadá to že ho něco rozežralo a teď to rozežralo i ty kanálky co v něm vedou.Doufám že se zítra dostanu k tomu ho vytáhnout a potom pořídím foto.


Offline kandry

Tady je alespoň něco


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
rozměry vypadaj podobně,to změřím klidně..je to tento:



Offline kandry

Dneska vytáhnu ten chladič a nahodím foto.Z jakého auta je ten chladič na fotce?? Nevím jak bych tam uchytil dvě sahary
« Poslední změna: 30.03.2010 - 14:27:51 od kandry »


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
z 200sx s13 1,8T uchytit uchytil,je velkej,ale ještě to změřím a uvidíš... mám doma 2 tenhle je hezčí,auto nemělo moc najeto a navíc před ním bych chladič klimatizace,takže není ani poškozený.. a je vyzkoušený


rozměry chladící plochy jsou 670x360
chladil sem sním i předchozí 300hp 1,8T a uchladil to v pohodě,je to o těch větrácích
« Poslední změna: 30.03.2010 - 15:52:44 od blazen »


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
co ten chladič? kupuješ novej,nebo chceš zkusit můj? Když ho tam nedáš, vezmu ho z5 ..je to na tobě


Offline kandry

Ještě čekám na jednoho borce co mi odepíše,jinak bych bral tvůj


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ok klidně se ozvi,pošlu ti ho na vyzkoušení...no problem