GalantWeb

Matice na kola

Offline Jindřišák

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat, jestli doma někdo nemáte na prodej matice z kol galanta 93-96 na alu kola. Ty co byli ve výbavě k V6. Koupil jsem si kola a nemám k nim ty matice. Na vrakáči mi řekli, že 16 jich určitě nemaj. Případně jestli by někdo nevěděl o nějakém jiném řešení.
« Poslední změna: 14.05.2010 - 17:58:41 od Jindřišák »
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline koty

a ty chceš jen origo v práci bych možná sehnal matice z jiných kol ale je to furt to samé ako závitem jen to nejsou 21
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
A co zkusit těch vrakovišť víc...?Není přece jen jedno....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Jindřišák

U nás je jen jeden vrakáč a i ten není zrovna blízko. Navíc se bojím jejich cen. Chcou za takové věci skoro tolik co stojí origo díl. Říkali ale, že podobné matice používá Ford. Je mi jedno, jestli budou origo nebo ne. Hlavně aby plnili svou funkci, tzn. plochý sedlo, stejnej závit a vymezovací váleček. Známý v pneuservise dokonce mluvil, že existují jen nějaké podložky, ale nevím co je na tom pravdy. Tady je ještě fotka jak by to mělo asi vypadat.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Pepe

To je stejná matice jak mají Galant -y  96 a výš . :P
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jindřišák

Nejdou ale nikde sehnat :mad: Ani na ebay jsem je nenašel.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline johny11

U nás je jen jeden vrakáč a i ten není zrovna blízko. Navíc se bojím jejich cen. Chcou za takové věci skoro tolik co stojí origo díl. Říkali ale, že podobné matice používá Ford. Je mi jedno, jestli budou origo nebo ne. Hlavně aby plnili svou funkci, tzn. plochý sedlo, stejnej závit a vymezovací váleček. Známý v pneuservise dokonce mluvil, že existují jen nějaké podložky, ale nevím co je na tom pravdy. Tady je ještě fotka jak by to mělo asi vypadat.
Čau,nerad bych kecal,ale měl jsem v opravě kdysi Suzuki Swift a mám takovej dojem,že matice kol byly stejný. :mellow:


Offline Jindřišák

Volal jsem ještě na jedno vrakoviště u nás co jsem objevil a borec říkal, že tam něco má. Za sadu by prý chtěl 300, což by bylo v pohodě. Na tom druhým chtěli za sadu 1200 a ještě ji ani neměli :D
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Jindřišák

Tak jsem zase tam, kde jsem byl. Obvolal jsem dalších 7 vrakovišť. Někde mi to nechtějí prodat, někde nemaj a někde si nejsou jistí. Jedině, kde to maj je Auto Nagano, ale chtěj za ně 1000,-...
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Pepanak

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 161
Tak koukam,ze mame stejnej problem-ja to vyresil tak,ze sem sehnal dalsi sadu kol i s matkama,ale stejne bych porad jeste jednu sadu matek potreboval na druhy auto.Uz sem premejslel i o tom,nechat si je udelat,ale nemam u koho...
Mitsubishi Galant 2.0TD GLS r.v.99
Mitsubishi Galant 2.3TD GLX r.v.81


Offline Jindřišák

Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Jindřišák

Tak jsem našel ještě jedny matice, které by měli určitě sedět. Jen ta cena je vyšší. Ale vychází to skoro stejně jako použité z vrakoviště. http://www.tuningshop.cz/exterier/kolova-matice-uzavrena-m12x1-50x37-5-plocha-cylindr-2/ Jen by mě zajímalo, zda by seděli i ty z předchozího odkazu.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline koty

ty z předchozího odkazu by ti sedět měli přesně tydle mám ,jsou stejný jako origo  a v poho. -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Jindřišák

Právě jak je tam ten druhej obrázek dole, je tam nákres s rozměry a je tam, že ten vymezovací váleček má 20mm, ale ten můj šroub má 18,5mm a v elektronu je díra max 19mm, proto se toho bojím.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Jindřišák

Matice dnes došly, objednáno z Izis. Vymezující váleček je malinko kratší, ale jinak pasují bezvadně. Cena včetně poštovnýho 650,-. Takže spokojenost. Vrakáče at si to strčej za klobouk. -_-
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline morfes

Tak to bych jim ještě napsal za kolik jsem to koupil ;)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Stillfish

Taky sháním tyto matice, pokud by se náhodou někomu z vás válely originální doma nevyužité, rád je koupím. Dejme tomu tak za 500Kč.
Jinak objednávám tyto: http://www.izisauto.cz/index.php?viewitem=3129
(Jindřišák: díky za tip na eshop! :mellow:)
Shit happens.

Stylové obaly na mobil: www.obalynamobily.cz


Otys

  • Host

Offline Stillfish

Paráda :mellow:, v jakým jsou stavu? nejsou zrezlý?
Shit happens.

Stylové obaly na mobil: www.obalynamobily.cz