GalantWeb

ORIGINÁL ND - MITSUBISHI - VŠECHNY MODELY I ROKY !!!

Offline Fabregas


Offline Howler

ono to neni ani křídlo, spíš jen zvětšění kufrových dveří. Brzdové světlo tam není


Offline Howler


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
 :undecided: Prišli tu niekomu diely od toho chlapáka ???
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji



Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Od dily.mitsubishi
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Nooo já sa práve pýtam. Či niekomu dačo došlo. Ja som neobjednával nič :mellow:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Ghost Buster

Já jsem po něm chtěl blbý plechový kryty brzd, několikrát sem mu psal, dvakrát mi je slíbil, volal jsem, ale stále nic. Prodal je někomu kdo si pro ně přijel osobně...

Funguje to u něj způsobem "Kdo dřív přijede... "  :big grin:


Offline KaGn

Ja u nej jednou byl na vymenu celniho skla a vse bylo vpoho...dokonce mi to udelal na pockani a mohl jsem u toho celou dobu byt...videl jsem aj ty mysaky u nej na zahrade...a bylo jich tam fakt dost...ale ted uz se mu nemuzu asi 14dni ani dovolat...musel jsem najit jineho opravare...sere me to...s nim se dalo domluvit upe dobre...Jestli mu nekdo nezatrhl tipec...


Offline Ghost Buster

Ja u nej jednou byl na vymenu celniho skla a vse bylo vpoho...dokonce mi to udelal na pockani a mohl jsem u toho celou dobu byt...videl jsem aj ty mysaky u nej na zahrade...a bylo jich tam fakt dost...ale ted uz se mu nemuzu asi 14dni ani dovolat...musel jsem najit jineho opravare...sere me to...s nim se dalo domluvit upe dobre...Jestli mu nekdo nezatrhl tipec...

No byla by to škoda, kdyby skončil, docela mi svitla u něj naděje na spoustu náhradních dílů, ale zatím to vypadá blbě... :big grin:


Offline tomasssr

Tak nakonec sem našel ty střešní příčky na galanta 97 vejš sedan, byly zašitý na půdě -_-
Kdo by měl o ně zájem, tak jsou k mání v Třebíči. -_-
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Ghost Buster

Díky, ale už je mám na střeše - 3700,- origo Mitsu a dost mě to zklamalo - zamknout jdou zcela nepochopitelně jen zadní, na předních je drážka pro zámek taky, ale nějak tam chybí prolis na zacvaknutí, navíc jsou tam jen 3 zámečky na 4 šrouby! Systém na hovno a ještě ke všemu mi tam táhne podél dveří, protože to zvedá těsnění dveří, který to ještě ke všemu po delším používání určitě zdemoluje.  :(  :mad:

Kdybych si koupil levnější univerzální, byl bych na tom líp...  :(


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
3700 za univerzály co sem měl i na felicii? To je teda hodně
Radouš


Offline KaGn

Ja dal dvojku za zahradu a jsem spokojenej...ale kdyz na ni nic neni pri 130KmH to hrozne hnusne hvizda...Takze sundavam...a myslim ze mi tam netahne ale nejsem si jist...
A na nejaky zamky jsem se vykaslal...stojej do trech stovek ale doufam ze to nikdo nesunda...a kdyz tak by to musel udelat nejakej galantak...a ja bych na VAS PAK PRISEL :-D stejne vsichni galantaci chodej sem ne :-DJinak spokojenost...i montaz je docela rychla...


Offline Ghost Buster

No já jsem myslel, že to budou nosiče přímo do střešní drážky, protože v tý drážce jsou na těch místech takový úchyty. Ale to už je teď vedlejší.

Jo při vyšší rychlosti taky hvízdají, ale není to nic hrozného, spíš mě štve, že tam táhne u zadních dveří, ale to je spíš vina stáří těsnění. No tak teď ještě držáky na lyže a kolo a je to...  :mellow:


michal95

  • Host
Zdravím, křídlo na galoše 2,5 v6 sedan by bylo ? Za odpověď díky  :D


Offline spawag

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Zdravím! Potřeboval bych na space wagona r.v. 2002 táhlo pohonu ramen stíračů. Je to táhlo, které je nasazené na kloubu přímo na motorku stěračů. Děkuju za odpověď.


Offline koubecx

Zdárek, kopletní výfuk na Galíka 1.8,  95 ? byl by?  :mellow:
Galant 1,8 85kW r.95


Offline rbshooter

ví někdo  kde tento  pán bydlí  rád bych se u něj stavil  pro nějáké dily na galiho

Nebo neví někdo  o  automatu  na žraloka 99 a nebo  aspon měnič do automatu ?
Díky
Udělat něco blbuvzdorného je docela nemožné protože BLBCI jsou strašně vynalézaví.