GalantWeb

Za studena se dusí, cuka....

Offline johny11

Jen bych se chtel zeptat,co palivový filtr?Zkousel jsi?Co katalizator,je v pohode,nemas ho rozpadlej a ucpany vyfuk?Svíčky o.k?Nesaje to někde falešnej vzduch?Vstřiky v pohodě?
Ja jen,že pořád tady čtu:klapka,váha atd.
Nerejpu,jen se ptám,protože takhle bych asi postupoval já.....


Offline GooGoo

  • .
  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 79
  • Galant 2.0i Sport Edition
Tak mi to nedalo a shodil jsem klapku, rozebral vycistil... Nejvic zaneseny byl teda kanalek kde je serizovaci sroub BISS. Vse jsem dal jak bylo, nasadil a chtel jsem seridt doraz SAS, ale najednou nekde zmizela ta vule 0,65 je tam ted max 0,1 a vic tam nedam, pak uz to nefunguje jako doraz a je tam vule mezi sroubem a kloupkou... Asi budu muset sahnout na TPS,nebo co.. Po restartu ECU, jsem nastartoval a volnobeh byl vysoko cca 1400ot, tak jsem trosku pritahnul BISS, aby se otacky snizily.


Offline Pepe

Zkusil bych pročistit PCV ventil - odvětrání víka ventilů . -_-
« Poslední změna: 29.10.2010 - 13:30:22 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline GooGoo

  • .
  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 79
  • Galant 2.0i Sport Edition
Tak PCV ventil jsem taky tedy vycistil, zda se ze funguje jak ma. Zatim jsem se mi podarilo nastavit skrtici klapku jak byla. Ale problem pretrvava... Ted cekam na diagnosticky kabel a uvidim na co pak prijdu..


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Proč tu klapku nenastavíš dle návodu tady na Gwebu??? Dle tvých příspěvků si to stále neudělal... hýbeš neustále pouze s Bissem a dorazem....
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline GooGoo

  • .
  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 79
  • Galant 2.0i Sport Edition
Proč tu klapku nenastavíš dle návodu tady na Gwebu??? Dle tvých příspěvků si to stále neudělal... hýbeš neustále pouze s Bissem a dorazem....



Viz kousek nahoru..... "ale bohuzel jsem nikde nenasel hnedy konektor abych mohl nastavit BISS"


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
OK, promiň ten příspěvek jsem přeskočil... ale nepomůžu ti, jelikož jsem měl uplně ten samej problém jako ty, seštelovaná klapka OK, vyměněný všechny filtry, víčka a palec rozdělovače, kabely, svíčky... A stále po studeném startu díra po přidání plynu, po cca 1km vše v pořádku, zvykl jsem si a aspoň jsem na něj po studenym startu hodnej a nehonim ho :-)
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)