GalantWeb

Prodám Mitsubishi Galant 2,5 V6 Sport Edition

Offline Loser

Galant prodanej, supr kára... jeli jsme Brno --> Černá Voda asi za 12L/100 km  :angel:

tak jsi mi ho vyfouk, chlape. Ja jsem se tam kvuli praci driv nedostal na omrknuti. Dneska jsem byl domluvenej se segrou, ze to pujde shlednout a s nejvetsi pravdepodobnosti na to kejvne.
 No holt, kdo pozde chodi, sere v sini (nebo jak se to rika  :anz:)
  :'( :'( :'(
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Loser

takze kdyby mel nekdo v planu prodavat sedana 2.5 V6 v kuzi 97-2000 za rozumnej peniz, tak dejte vedet  :D
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


michal95

  • Host
Biker říkal že má ještě jednoho zájemce na zítřek že si vzal volno ... řekl jsem si že bude asi dobře nasranej  :laugh: sorry no ale takovej pěknej kus to jsme nemohli nevzít  ^_^


Offline tomasssr

takze kdyby mel nekdo v planu prodavat sedana 2.5 V6 v kuzi 97-2000 za rozumnej peniz, tak dejte vedet  :D


Myslím, že takovej kousek ve sportu za tyhle peníze u nás už jen tak nenajdeš, ale nezoufej, na západě v rajchu jich je víc než dost v libovém stavu... Jen trochu přitlačit na penězích to chce...
http://www.autoscout24.cz/List.aspx?vis=1&state=A&make=50&model=1882&fregfrom=2000&fregto=1&pricefrom=1000&body=6&powerfrom=110&page=3&maxresults=500&results=20&ustate=N,U&um=True&sort=price&pool=1&mmvco=1&mmvmk0=50&mmvmd0=1882
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


michal95

  • Host
V rajchu sou galanty ve výrazně lepším stavu takže za ty prachy dobrý auto  :-D


Offline Loser

Biker říkal že má ještě jednoho zájemce na zítřek že si vzal volno ... řekl jsem si že bude asi dobře nasranej  :laugh: sorry no ale takovej pěknej kus to jsme nemohli nevzít  ^_^
No mel jsi stesti. Prvni prohlidka byla domluvena uz na ctvrtek, ale segra rikala, ze z toho prej nejak seslo. Ja ted trcim pracovne v Itosce, takze jsem tam nemohl jit osobne a segra je ted taky nejaka vytizena.
 Ty nemecky servery taky prolejzam, jen neznam nikoho, kdo by to tam jel za me vomrknout, pac ja tomu houby rozumim  :D a byl schopen to na nejakym valniku dovezt. Pak jeste vyrizovat papiry s prepisem na CZ technicak ... V CR bejvam prevazne jen o vikendech a to toho moc nevyridim. A brat si dovolenku jen proto, abych se na nejakej kus jel osobne mrknout nekam do Rajchu se mi moc nevyplati. Tak holt budu muset pockat az se zase neco objevi tady v CR  :(
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
V rajchu sou galanty ve výrazně lepším stavu takže za ty prachy dobrý auto  :-D


Když tak o tom mluvíte  že v rajchu a galanty ... maj tam někde hnízdo a nejni to dlouho co jeden s kolegou po dálnici ....a vžuum... vžuum... asi 5 jich mastilo ale to byl fofr....shodou okolností všechno žraloci....a v Hamburgu kolem jednoho chodim a slintám... :-D :lipsread:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline tomasssr

No mel jsi stesti. Prvni prohlidka byla domluvena uz na ctvrtek, ale segra rikala, ze z toho prej nejak seslo. Ja ted trcim pracovne v Itosce, takze jsem tam nemohl jit osobne a segra je ted taky nejaka vytizena.
 Ty nemecky servery taky prolejzam, jen neznam nikoho, kdo by to tam jel za me vomrknout, pac ja tomu houby rozumim  :D a byl schopen to na nejakym valniku dovezt. Pak jeste vyrizovat papiry s prepisem na CZ technicak ... V CR bejvam prevazne jen o vikendech a to toho moc nevyridim. A brat si dovolenku jen proto, abych se na nejakej kus jel osobne mrknout nekam do Rajchu se mi moc nevyplati. Tak holt budu muset pockat az se zase neco objevi tady v CR  :(


Kontaktuj Jindřicha z Mitsubishi clubu, dováží auta z Německa, určitě ti poradí a vysvětlí co a jak..
http://www.mitsubishiclub.cz/member_detail.php?id=2963
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


michal95

  • Host
Soused v tomhle podniká a dováží auta z Německa ale je fakt špičkovej, nedoveze ti žádnýho šmejda vybírá jen ty nej kousky a zákazníci jsou sním nadmíru spokojeni, ty si vybereš auto na webu a on si to oveří jestli není kradené a dalších 1000 věcí a do 1 týdne ho máš doma i z přihlášením  ^_^


Offline Loser

Soused v tomhle podniká a dováží auta z Německa ale je fakt špičkovej, nedoveze ti žádnýho šmejda vybírá jen ty nej kousky a zákazníci jsou sním nadmíru spokojeni, ty si vybereš auto na webu a on si to oveří jestli není kradené a dalších 1000 věcí a do 1 týdne ho máš doma i z přihlášením  ^_^

no tak se jen nevytahuj, ze mas takovyho super souseda a dej nejakej kontakt, ne?  :mellow: ^_^ ^_^ ^_^
Bych ho testnul, kdyby se jakoze Jindrichovi nechtelo  :D
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Drak

když tak Jindřicha popoženu kdyby se mu nechtělo :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


michal95

  • Host

Offline Loser

dekuji natisicekrat, panove
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


michal95

  • Host

Offline Loser

Tak jak to vypadá? Už jsi kontaktoval P. Juráše? :D
ja to prvne zkusil s tim jindrichem a uz mame vybrano. Jen se zatim nemuze dovolat majiteli. Tak snad to klapne, nebo uz mi fakt jebne  :-D :-D :-D
Dam pak vedet, jak to dopadlo

Mas aspon cerny svedomi, zes mi ho vyfouk?  :-D :-D :-D
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


michal95

  • Host
 :laugh: :laugh: :laugh: Nemám jak já říkám " kdo zaváhá ten nežere"  :-D ...


michal95

  • Host

Offline Loser

A jakého galoše si vybral ...pošli odkaz  ^_^...
jasne vogo, ja poslu odkaz a ty mi ho zase vyfouknes  ^_^
Hodim sem fotky az to bude doma. Nechci nic zakriknout, pze uz jsem mel v planu koupit dva a pokazdy to dopadlo spatne. U toho prvniho jsem nejdriv naboural kamosovo auto, ktery jsem si pujcil, abych se na toho galosa jel mrknout a pak majitel naboural toho galanta, kteryho jsem chtel koupit (par hodin pred mym vyzvednutim) ^_^ ^_^
 Ne nadarmo mi rikaji loser. Takovyhle veci se mi stavaji porad  :-D :-D :-D
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Vypadá to, že seš fakt klikař, tak až toho žraloka budeš mít, tak ho hned nezruš a pochlub se. :mellow: