GalantWeb

Zrcátko

Offline Jindřišák

Neválí se doma někomu levé zpětné zrcátko (u řidiče) z galanta 93-96? Za nějakou rozumnou cenu bych ho koupil. Dneska jsem odmetl sníh z auta a zjistil jsem, že je prasklé... Jinak mám el. ovládané s vyhříváním, ale to asi nemá vliv, kdyby bylo jen obyč, tak beru taky..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Jindřišák

Pořád sháním zrcátko na galanta (kulatý) u řidiče za nějakou rozumnou cenu. Měl jsem ho slíbené od johnyho, ale už se tu měsíc neobjevil :(
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo, taky si říkám, co s ním asi je.


Offline Ghost Buster


Offline Jindřišák

Tak mám nabídku 300 za cely zrcátko, asi furt lepší než na vrakáču, tam chtěli 800 a nový stojí 1000, navíc mi k tomu dá i pár drobností za slušnou cenu.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline johny11

Jsem tady,moc se omlouvám všem,měl jsem nějaké zdr. problémy  :(
Jindrisák: pokud ještě máš zájem o to zrcátko,rád ti ho pošlu ještě tento týden v úterý za slíbenou cenu.
Moc se ti omlouvám  :(


Offline Jindřišák

Jsem tady,moc se omlouvám všem,měl jsem nějaké zdr. problémy  :(
Jindrisák: pokud ještě máš zájem o to zrcátko,rád ti ho pošlu ještě tento týden v úterý za slíbenou cenu.
Moc se ti omlouvám  :(
V pohodě :) Tak pošli, s tím tuldou sem se nedomluvil. Měl jsem v sobotu cestu kolem jeho baráku a tak sem si to chtěl vyzvednout, ale bál se osobního setkání nebo co, krótil se jak had, takže zrcátko stejně nemám :( Akorát přemejšlím, jestli nepotřebuju ještě něco, ale asi to bude vše :)
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline johny11

V pohodě :) Tak pošli, s tím tuldou sem se nedomluvil. Měl jsem v sobotu cestu kolem jeho baráku a tak sem si to chtěl vyzvednout, ale bál se osobního setkání nebo co, krótil se jak had, takže zrcátko stejně nemám :( Akorát přemejšlím, jestli nepotřebuju ještě něco, ale asi to bude vše :)
Do večera máš čas,tak popřemýšlej.Zítra ho hodím na poštu  -_-


Offline johny11

Zrcáto demontované,zítra ho odesílám  -_-
« Poslední změna: 31.01.2011 - 20:24:41 od johny11 »


Offline Jindřišák

Díky moc, i za návod, jak to sundat :) Premešlel jsem a co mě tak napadlo z toho co bys mohl mít, jak si měl tukly světlo z bouračky, jestli ti nezbyla ta krytka s tou gumou na potkávačku, já ju tam na jednom světle nemám a dostává se mi tam bordel. Jestli ne tak na to kašli, ze zdravyho světla ju neber :) Adresu pošlu SZ.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


orange

  • Host
Zdravím, nemáte náhodou někdo na prodej také levé zrcátko na Galanta 98? El.ovládané, vyhříváné. Dnes ráno jsem si své dokonale rozšmelcoval o svodila i s bokem auta  :mad:
« Poslední změna: 02.02.2011 - 09:02:01 od orange »


Offline Pepe

Vrakáč nebo druhovýroba ---ACI, AutoKelly...... :roll:   si snad zaspal,ne ????
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


orange

  • Host
Na zrcátko už jsem tady dostal nabídku a myslím lepší než z vrakáče  -_-

no k tomu jak se to stalo se mi ani nechce psát protože to je na ostudu. 15let jsem žádnému ze svých plechových miláčků neublížil a teď během 14dnů katstrofa  :mad:

Minulý týden mi to klouzlo v zatáčce a nabral jsem obrubník - odneslo to kolo, rameno a ložisko a dnes ráno... no  přibližně ve 120 jsem najel do svodidel když jsem hleděl na auto, které jsem právě předjížděl a troubilo na mě. Byl to známý, který tak na sebe chytře upozorňoval. Že já blbec nečuměl radši na cestu, která byla před zatáčkou. Teď už mám celý bok odraný, natrhlé zadní dveře a zrcátko na prach.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
i Niki Lauda zajel občas do kačírků  -_-
Radouš


Offline PatrickHK

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Kdyby někdo potřeboval mám L i P el. zrcátko na Galanta 93-96.. ;-)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
for : johny11  tyjo díky za ten trik s tou škrabkou ... funguje to jak na jeepku tak na mana..... :o :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)