GalantWeb

P:galant 2,5 V6 - nové foto

Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
divný,já když se podívám na audi a subaru tak subaru mě přijde jako social edition car
V tomto má blázen pravdu ...Audi má interier lepši.Prvky a spracovanie su na inej urovni..... :mellow: Ale z mojho pohladu  :D. NEPODSTATNE. Subaru sa zaobera 4x4 od svitu. Su stale zdokonalovane. V tomto by som viac veril subaru ako audi. Nadhodím len taký kvázi príklad. Kolko audin s qutro jezdí rally ? A kolko subaru ? Noo proste v permanentnom pohone a spracovaný náprav-motora je subaru u mna číslo 1  .Audi je krajšia....ale spolahlivost mi krása nevykompenzuje !!!   Načo mi je nadherne auto ktore bude mat qatro nefunkčne  :roll: :roll: :roll: na pi..
Moj názor.
Zase taký ktorý si kupi auto bud také alebo onake musí vedieť že bude mať na benal naftu a opravu .....  :o

Moja druha volba auta. Mitsu pajero sport alebo volvo XC90 pallivo ma nezaujima len nech je to automat.
« Poslední změna: 02.02.2011 - 13:01:54 od swiftt »
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
S2 jezdila rally už v době ,kdy swift neexistoval  :laugh:


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
S2 jezdila rally už v době ,kdy swift neexistoval  :laugh:
ha ha ha  :-D Kupim si nissan micra  :angel: ked zapadnem , chytím za nárazník vytiahnem  :roll: :roll: :-D pokračujem dál
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline morfes

tady se to teda rozjelo!  :)
Kdyby Legacy byl v dieselu, tak bych ho bral všema deseti, ale bohužel - nevím jak je na tom benzín, ale neřekl bych že o moc líp jak v Galantu :(
nějak je u nás obecně problém sehnat nějaký normální automat...pořád pokukuju po tom E320/E270, který se dají sehnat oproti audi za parádní ceny...to samý 530d od 2005. Bohužel to nejsou čtyřkolky...asi budu muset z nějakých věcí slevit - a to už jsem slevil ze vzduchovýho podvozku. Asi budu muset snížit z 4x4. Automat neobětuju nikdy!!!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Drak

asi bych slevnil z automatu a 4x4 si nechal...kdo se sveze plnohodnotnou čtyřkolkou už nikdy nechce jinak. jízdní vlastnosti a jistota je uplně někde jinde než u RWD nebo FWD a žadnej elektronickej pomocník to nenahradí
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
svatá pravda. 4x4 je odlišný svezení :-)
K tej mazde... Je pravda že rezne. Nehnije ale rezne. Zadní lemy skoro na každé a prahy které nejsou tak často vidět. Podle toho co sem viděl, soudím že jim nechytla barva na pozink. Asi špatná kombinace materiálů. Nedělaj se žádné bubliny. Jsou vidět jen místy rezavé flíčky od kamínků a když se to obrousí na plech tak je vidět orezlej celej lem.
Jestliže střídáš auta tak často, neřešil bych to. Ojel bych rez šmirglem, stříknul pozinkem, přetřel barvou a nekolikrát přeláknul.
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
4x4 je parádní..ale pro zábavu se RWD nevyrovná nic  :mellow:


Offline morfes

a proto mě dneska uchvátilo toto :)
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/volvo/xc70/7993466

mimochodem chodím po Praze a sleduji auta a už znám všechny výbavy/nedostatky apod věci :D prostě se to stalo takovým sportem zatím.

Volva jsou obecně dobrý držáky :)

jinak úplně mimo: vw nová Jetta je fakt pecka! Delší a větší jak BMW3, na zadních sedadlech má víc místa jak BMW5 a do kufru se dají dát delší věci, než do Superbu :angry: a začíná na lidových 400...prý nový hit taxikářů! Docela jsem koukal jak pokročili...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
to volvo je divný..a 220tis km.. to je už o ničom..půl auta na výměnu


Offline tomasssr

XC70 to je aspoň kombajn jak má být! Pořádnej mohutnej zadek, né žádná krasotinka se spívající zádí, která má ten kufr spíš na parádu. Takhle by podle mě měl vypadat kombajn, ještě se mi moc líbí Acord Combi http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/honda/accord/7818579
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline morfes

blazen: tyhle volvácký motory vydržej hoooodně...není problém 300 a vejš bez nějakých extrémních investic.
tomassssr: ty vado dobrá loď :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline tomasssr

tomassssr: ty vado dobrá loď :D

Prosil bych pouze tři "S" děkuji :laugh:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
blazen: tyhle volvácký motory vydržej hoooodně...není problém 300 a vejš bez nějakých extrémních investic.
tomassssr: ty vado dobrá loď :D
motory ano,ale čerpadla,podvozky,brzdy a další ne.. a pak se točej panenky a u volva ty díly zrovna levný nejsou


Offline morfes

tomasssr: sorrry :D
blazen: a mluvíš konkrétně o tomhle modelu nebo u volvo obecně? Na náhradní díly jsem se ještě nekoukal, ale čekal bych, že třeba bude na tomhle podvozek lehce odolnější, nebo ne? Oproti běžný V70?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ono záleží jak se stím jezdí a po čem. konkrétně obecně volvo má drahý díly. A auta nejsou nic moc. Nikdo ti to neopraví. Při volbě novýho auta,které vyžaduje připojení na různý diagnostiky bych se atypickým značkám vyhnul.. šel bych do němce. Každej servis to umí opravit. Dílů je na to jak sraček a sou toho plný vrakoviště a spusta jejich aut je vynikajících


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já bych bral X6 ,ale to už je asi jiná cenová skupina.


Offline morfes

robb takovýho mamuta kterej žere i děti ve školce...no fuj...mám rád velký auta a suv, ale tohle je nejvíc zbytečný auto na trhu - a v 90% v nich jezdí blondýny milionářů :evil:
blazen - dík za info! Zvážím...
nevíte někdo jak na tom bude A6 do roku 2004? Hlavně ten 2,5TDi, jestli to není nějaký chrochtadlo...
« Poslední změna: 03.02.2011 - 18:39:50 od morfes »
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
robb takovýho mamuta kterej žere i děti ve školce...no fuj...mám rád velký auta a suv, ale tohle je nejvíc zbytečný auto na trhu - a v 90% v nich jezdí blondýny milionářů :evil:
blazen - dík za info! Zvážím...
nevíte někdo jak na tom bude A6 do roku 2004? Hlavně ten 2,5TDi, jestli to není nějaký chrochtadlo...
2.5 dizle neboli moc vydarene.... nešiel by som do neho ....
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já jsem v tom ani neseděl, ale líbí se mi tvarově.PS. nebožka byla blondýna.