GalantWeb

P:galant 2,5 V6 - nové foto

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
300ZX bych taky bral, asi to bude silák.
v serii nic moc ..ale potenciál to má obrovskej.. umí to honit motorky..když se do toho strčí..

no nikdo si přece nekoupí A8 V8 proto aby jezdil s tempomatem jen po dálnici a na spotřebu.. to by bylo divný ne? Prostě to 10 žrát nikdy nebude..a ví to tu každej. Koneckonců máte V6tky a už s tím je kombinovaně 10 složitý a ten motor není slabej.. ten motor má síly dost na to aby rozhýbal to auto takže se jezdí hodně v economy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
300ZX v sérii slaboch ?, co bys mu teda naordinoval za POWER?


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
A mě už to nebaví a já se vzdávám.

Mají žraloci svoji specifickou vůni interiéru nebo tam někdo předemnou rozlil voňavku? Protože já nemám ty smrady v autě rád, nikdy je tam nedávám a to auto vevnitř prostě příjemně decentně voní celý 2 roky co ho mám
Radouš


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Motáte to všechno dohromady... nemůžete porovnávat spotřeby když využíváte většiny potenciálu motoru... Klasickej příklad o pár příspěvků výše, žere to 20 litrů, ale nejdu pod 4000 RPM... Původně se jednalo o to, že když pojedou vedle sebe stejný dva motory a jeden bude mít turbo, tak to turbo bude mít stejnou či dokonce nižší spotřebu... Pokud se ty dva blbci začnou honit, tak samozřejmě spotřeba u turba bude vyšší...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
nebude mít nižší spotřebu,protože to turbo v OFF boost jede o dost hůř jak NA motor ...alespon ty starý motory..

300zx má velkou hmotnost..
tady je projekt jednoho kluka pěkně nafocený a popsaný.. mělo by to jít prohlížet bez registrace.. výkon píše asi 800koní
http://www.200sx.cz/forum/viewtopic.php?f=151&t=18111


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
divný,kdysi to šlo..tak kdo chce at se registruje..


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
tak se ptám eště jednou
Mají žraloci svoji specifickou vůni interiéru nebo tam někdo předemnou rozlil voňavku? Protože já nemám ty smrady v autě rád, nikdy je tam nedávám a to auto vevnitř prostě příjemně decentně voní celý 2 roky co ho mám
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to nevím, ale když do svýho zalezu, tak je mi uvnitř prostě fajn, ale vuni necejtim, možná máme každej jinej nos.


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Já takovouhle vůni pozoruju u Fabií... Tak bych chtěl aby mi vonělo auto...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Pepe

Tak to nevím, ale když do svýho zalezu, tak je mi uvnitř prostě fajn, ale vuni necejtim, možná máme každej jinej nos.
To je asi důvod výběru vozu , je to součástí stylingu . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline morfes

každá škodovka voní stejně - od fabie až po superb - furt ten stejnej smrad plastu :lipsread: galanta když nechám pár dní na sluníčku, tak se tam rozline takový krásný pach a vždycky si vzpomenu na první cestu s ním domů :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline tomasssr

každá škodovka voní stejně - od fabie až po superb - furt ten stejnej smrad plastu :lipsread: galanta když nechám pár dní na sluníčku, tak se tam rozline takový krásný pach a vždycky si vzpomenu na první cestu s ním domů :)

Jooo joo, to znám! Ach ty vzpomínky.... :D :D
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline BlackJack

Si zapalte cígo v autě a nechte jej provonět  :-D
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
každá škodovka voní stejně - od fabie až po superb - furt ten stejnej smrad plastu :lipsread: galanta když nechám pár dní na sluníčku, tak se tam rozline takový krásný pach a vždycky si vzpomenu na první cestu s ním domů :)

Přesně o tom mluvím. Jako by ty plasty byly aromatický. Ve fábce to smrdí po plastech už od novoty ale galant jako by voní
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
galant má pěkný plasty,...třeba vůči škodovce..ale voní stejně.. teda mi moc nevoněl,poslední rok jsem ho nestihl umýt :-) Ale nový auto voní jako nový a voní i fabie a i ostatní..  mě se zas líbí na novým autě ,jak všechno funguje jak má,jak je vše čistý,přesný a nevychechlaný


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Mě teda voní. Něco je tam napuštěno vůní ale pozná to jen ten kdo v autě nekouří a nepoužívá voňavky
Radouš


Offline Ghost Buster

No, oni ty vonný stromečky taky dokážou auto zaromatizovat navždycky. U mě v galantu to taky voní stejně od tý doby co ho mám a vonavky téměř nepoužívám, ale podle mě někdo přede mnou je používal (nebo že by už z Japonska bylo fakt navoňený?  :laugh:). Ty měkčený plasty v interiéru jsou moc příjemný, ty tvrdý plasty v novejch autech jsou děs...


Offline Drak

všichni jste čichači uhlovodíkových rozpouštědel :-D   hlavně v letě , když se pěkně odpařují z palubky :-D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206